jepanje sa strane

Деси се да варају људи који једноставно нису у том фазону, и онда их то гризе, на крају признају, па се кају итд итд, а после је*ања нема кајања, а има и људи који су хлади и то прихватају опуштено тј живе са тим, тако да њима није страшно..
 
ofkors, zanima me ta nijansa u ljudima.
na koje sve nacine ljudi zive sa tom spoznajom i kako se osicaju kad to ucine ili rade ka pit jutrom kavu :D

Mislim da su neki ljudi tome skloni.Jednostavno,rade to bez nekog razmisljanja ili opterecivanja savescu.S' druge strane imas one koji nikada nece prevariti ma sta da se desi,ili ce priznati da su to uradili zbog velikog mentalnog pritiska...Znala sam osobu koja je varala vise od 20-tak godina a da se nikada tako nesto cak nije ni naslutilo.
 
pritom ne mislim na pozu , vec.. kakav je to osicaj?
ja ne znam pa pitam vas.
:)

mslm, kako je ziviti sa tim osicajem ? neki se i suzive, meni pari na bljak..

Verovatno je jezička barijera u pitanju ali nisam siguran misliš li na спунинг ili na švaleraciju?

Kao poza, čini mi se da je omiljena ženama sa dugogodišnjim partnerima, valjda tako ne moraju da ih gledaju.

A kao bludničenje, ima svojih draži dok ne potrošiš personalni emotivni kredit i počneš da razmišljaš o sebi kao o bezosećajnom kretenu.
 
pa kao poza je lipa poza jer ti lipo moze masirati klit dok ti ga duboko trpa.. al nije tema..

Ima to i tih tehničkih draži...

A i sama si već rekla za temu. Jest ljigavo.

Iz te priče uvek izlazi dvoje privremeno namirenih i jedan grbav a da toga nije ni svestan uglavnom. To je uglavnom sve.

Kad si mlađi može da ti nahrani sujetu na primer, kasnije prevara radi prevare gubi smisao.

Napaljeni sredovečni kreten ili kretenka je jedan od najtužnijih prizora ljudskog roda.

Međutim, kad se zaljubiš pod stare dane, to je mnogo gadna stvar. Mnogo.
 

Back
Top