BORIS TADIC I IVICA DACIC POKUSALI DA POKRADU IZBORE !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.937
Postoje veoma ozbiljne indicije da je vlast pripremala tešku izbornu pljačku. Preko četvrt miliona glasova. Precizno: 261.000 nepostojećih glasova. U nameravanu podvalu je, ako ispravno tumačimo signale i informacije kojima raspolažemo, uključen i OEBS u sklopu dogovora s našim vlastima o organizaciji parlamentarnih i predsedničkih izbora na Kosovu i Metohiji.

Prvi signal za uzbunu je Jedinstveni birački spisak, po kojem ove godine u Srbiji ima 7.026.579 registrovanih glasača; pre četiri godine, 2008, bilo ih je skoro 280.000 manje – 6.749.688. Odakle toliko više birača – preko četvrt miliona više – kad su rezultati prošlogodišnjeg popisa dali sasvim suprotnu sliku? „Sve nas je manje“, javljao je i RTS, pojašnjavajući da Srbija danas ima 200.000 stanovnika manje nego 2001. godine. A sada, odjednom, četvrt miliona glasača više na novom Jedinstvenom biračkom spisku.

UHVAĆENI I SPREČENI Ovaj pakleni naum da se pokradu srpski izbori, srećom, izgleda da je osujećen. Kako saznajemo, na sednici Republičke izborne komisije, održanoj u utorak uveče kada završavamo ovaj broj „Pečata“, donet je zaključak da se zapečate kutije sa 261.000 „suvišnih“ glasova, glasova koje su – u to sumnjamo sa jakim razlogom – nameravali da ukradu.

http://www.standard.rs/nikola-vrzic-vlast-uhvacena-u-pripremi-za-kradju-261.000-glasova-sa-kosova.html

Koliko slicnih malverzacija vlast sprema pred izbore ? Sve ce uciniti da ostanu na vlasti i van zatvora. :evil:

Njihov sledeci plan B, C, D, itd.

1. Neažuriran i napakovan birački spisak
2. Glasovi dijaspore
3. Glasovi iz zatvora
4. Glasovi vojne akademije i kasarni
5. Glasovi lica sa invaliditetom koji glasaju iz kuće
6. Glasovi homogenih manjinskih grupa koje funkcionišu po principu instrukcija dobijenih od njihovih autoriteta
7. Glasovi pokojnika
 
Nece im proci, Vucic je danas rekao: Nece ukrasti nijedan glas, necemo dati.
I dok je bio u radikalima, oni su uvek imali prave rezultate, najbrze, najtacnije i verujem da su sse dobro organizovali (trebalo bi svi koji ucestvuju a protiv su zute klike)!

Vise sumnjam u naprednjacku sposobnost, nego u zuti lopovluk, ovi drugi su majstori svog' zanata.
 
Biće 5.oktobar all over again...:roll:

УОЧИ 5. ОКТОБРА ЈЕ КВИСЛИНШКА БАГРА ПОТРОШИЛА НА ПОТКУПЉИВАЊЕ

ПРОДАТИХ ДУША НА ИЗБОРНИМ МЕСТИМА 17 МИЛИОНА МАРАКА

ДОБИЈЕНИХ ОД ЦИА-е.

НА ФОРМИРАЊЕ БАНДИТСКЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ ЦеСИД, УТОШЕНО ЈЕ 5,5 МИЛИОНА МАРАКА !!!
 
УОЧИ 5. ОКТОБРА ЈЕ КВИСЛИНШКА БАГРА ПОТРОШИЛА НА ПОТКУПЉИВАЊЕ

ПРОДАТИХ ДУША НА ИЗБОРНИМ МЕСТИМА 17 МИЛИОНА МАРАКА

ДОБИЈЕНИХ ОД ЦИА-е.

НА ФОРМИРАЊЕ БАНДИТСКЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ ЦеСИД, УТОШЕНО ЈЕ 5,5 МИЛИОНА МАРАКА !!!
I srushishe tada izmedju ostalih i Dachica sa vlasti, a sad ce to biti daleko tezhe. :confused: Ne da CIA lovu. :(
 
Biće 5.oktobar all over again...:roll:

Prvo da kažem da mi je jetra u redu (nemam žuticu) pa da kažem svoje mišljenje. Dakle, mislim da i kada bi nešto krali opet ne bi bilo ništa. Navikao je ovaj narod da trpi, pa turke je trpeo 500 godina, tako da sumnjam da bi se išta desilo. Kao što sada znamo ni onaj "OTPOR" nije bio iz domaće kuhinje. Tako da čisto sumnjam da bi se sem vike i dreke išta drugo desilo.
 
Prvo da kažem da mi je jetra u redu (nemam žuticu) pa da kažem svoje mišljenje. Dakle, mislim da i kada bi nešto krali opet ne bi bilo ništa. Navikao je ovaj narod da trpi, pa turke je trpeo 500 godina, tako da sumnjam da bi se išta desilo. Kao što sada znamo ni onaj "OTPOR" nije bio iz domaće kuhinje. Tako da čisto sumnjam da bi se sem vike i dreke išta drugo desilo.

Ma znam i ja, ali nada uvek postoji...
 
Они ће покрасти изборе свакако:

На бирачком списку има готово исто (пунолетних) бирача колико и укупно пописаних људи свих годишта на последњем попису.
Малолетних има милион и двеста хиљада.
Дописали су толико непостојећих бирача.
 
Ne samo što ne da lovu, nego što bi rušili čoveka koji im radi posao. Jer ni Miloševića nisu rušili zbog nas nego im nije radio posao.
Zamisli scenu u centrali CIA-e: "Gospodo, pre dvanaest godina dali smo 17 miliona DM da bi Dachica uklonili sa vlasti, a sada bi ponovo trebalo dati novac za istu operaciju. Bolje da odustanemo od toga, ko zna koliko puta ce ta akcija trebati da se ponavlja, bankrotiracemo." :zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top