Reklamni materijal stranaka

Jeste li dobili šta korisno od neke stranke u toku ove kampanje? Evo meni danas dali blokče, olovku, upaljač i jabuku. Jabuku nisam smeo da pojedem :mrgreen:

Добио сам од Љиге Социјалсепаратиста Војводине хемијску оловку и налепницу "Зато што живимо овде" ! :mrgreen:

Чујем неки људи добијају пакете хране али за то већ мораш да гласаш за ДС ! :P
 
meni je tuga sto je pored ovoliko ljudi koji su ostali bez posla koji ne mogu da se sastave samo za osnovno do kraja meseca, novac se tako baca na kampanje..
iz momenta bih glas dala onoj stranci koja bi se svojih sredstava za kampanju odrekla u korist dobrovoljnog priloga za te gradjane ove zemlje..
tad bih sigurno znala da je toj stranci stalo do ove zemlje i ovih gradjana..
a ovako...
 
Poslednja izmena:
Добио сам од Љиге Социјалсепаратиста Војводине хемијску оловку и налепницу "Зато што живимо овде" ! :mrgreen:

Чујем неки људи добијају пакете хране али за то већ мораш да гласаш за ДС ! :P

mislis "zato sto KRADEMO ovde":D

I SNS daje 2000 dinara za glas he he

najvece stranke moj kur, kad su sigurni u sebe sto podmicuju, a oce da se bore protiv mita i korupcije kakav paradoks UZAS
 
meni je tuga sto je pored ovoliko ljudi koji su ostali bez posla koji ne mogu da se sastave samo za osnovno do kraja meseca, novac se tako baca na kampanje..
iz momenta bih glas dala onoj stranci koja bi se svojih sredstava za kampanju odrekla u korist dobrovoljnog priloga za te gradjane ove zemlje..
tad bih sigurno znala da je toj stranci stalo do ove zemlje i ovih gradjana..
a ovako...

pa kako bi vodili kampanju, nema smisla, taj koji bi to dao u humanitarne svrhe taj je siromasan pa ne bi mogao da vodi kampanju, a ovi, sto bi vadili pare iz svojih dzepova napunjeni iz nasih kad mogu jos da nas muzu.
 

Back
Top