SE K500i ili nesto drugo?

C

Cmokic

Gost
Moram hitno da se odlucim koji tel da uzmem, ali nisam upoznata do kraja sa + i - stranama ovog telefona. (SE K500i)
Inace, zanima me koliko ird moze da menja bluetooth?
Da li da se odlucim za ovu varijantu ili nesto drugo, ako je nesto drugo, sta?!
Hvala!
Cmokic... :?: :)
 
Cmokic:
Moram hitno da se odlucim koji tel da uzmem, ali nisam upoznata do kraja sa + i - stranama ovog telefona. (SE K500i)
Inace, zanima me koliko ird moze da menja bluetooth?
Da li da se odlucim za ovu varijantu ili nesto drugo, ako je nesto drugo, sta?!
Hvala!
Cmokic... :?: :)
Ja ga imam 2 meseca,super je...meni je strava,baterija klasika 2,3 dana,zavisi koliko ga drndas...kamerica je odlicna...preko dana,nocu je uzasno,ird ok menja bluetooth...sada ga imas za 135 evra,mozda i jeftinije...ja mislim da je za te pare to najbolja opcija...www.mobilnisvet.com pa pogledaj malo sta tu pise...
poz
:)
 
hahahah , pa znas sta moras da postavis neke kriterijume za uzimanje tele , ako imas pare onda sta bezveze uzimas k500 uzimi nokiu 6680 , P910i , 7710 , Nokiu 9500.......... :lol: :lol: :lol:
Ali posto ti verovatno kupujes tel po cenovnom kriterijumu onda ovako :

6610i je takodje dobar tel u tom rangu ,
N-gage QD koji je svima tata u tom rangu ,
par odlicnih motorola V300 , V525 , V550
Siemens M65 koji nije los
Nokia 7250i
i ajde da neizostavimo ova dva samsunga X460, X480.

Ja bi uzeo N-gage...........
 
IR je sigurniji od Bluetooth-a jer ako ti nekim slucajem ostane ukljucen Bluetooth moze ti se neko uhackovati na telefon i obrisati/prekopirati/uzeti podatke sa mobilnog,ali sa IR-om si malo ogranicena time sto mora da bude max 15-20cm udaljenosti izmedju sendera i primaoca signala,ali oba su skroz OK.
 

Back
Top