I Bog stvori zenu ..

Ankora

Buduća legenda
Poruka
38.332
O ženo, ti nisi samo božji stvor već i ljudski; ovi te obasipaju lepotom iz svojih srdaca.
Pesnici ispredaju za te pređu koncima zlatne fantazije; slikari daju tvom obliku uvek novu besmrtnost.
More daje svoj biser, majdani svoje zlato, cvetnjaci svoje cveće, da te omotaju, da te pokriju, da te učine dragocenijom.
Žudnja muških srdaca prostrla je svoj sjaj preko tvoje mladosti.
Ti si pola žena, a pola san."

Tagore


Zenske grudi nisu antistres loptice,klitoris nije NIGDJEZEMSKA,sisa i klit nisu jedino na ZENI...

Sto mislite da li se danasnja zena, suvremena i britka nasla u kostac sa sexom?
Koje su cinjenice sexa&zene?

Kakvi muskarci privlace danasnju zenu?

Moze i opcenito svega realnoga i lipoga o zenama na polju ljubavi&sexa.
:heart:
 
O ženo, ti nisi samo božji stvor već i ljudski; ovi te obasipaju lepotom iz svojih srdaca.
Pesnici ispredaju za te pređu koncima zlatne fantazije; slikari daju tvom obliku uvek novu besmrtnost.
More daje svoj biser, majdani svoje zlato, cvetnjaci svoje cveće, da te omotaju, da te pokriju, da te učine dragocenijom.
Žudnja muških srdaca prostrla je svoj sjaj preko tvoje mladosti.
Ti si pola žena, a pola san."

Tagore


Zenske grudi nisu antistres loptice,klitoris nije NIGDJEZEMSKA,sisa i klit nisu jedino na ZENI...

Sto mislite da li se danasnja zena, suvremena i britka nasla u kostac sa sexom?
Koje su cinjenice sexa&zene?

Kakvi muskarci privlace danasnju zenu?

Moze i opcenito svega realnoga i lipoga o zenama na polju ljubavi&sexa.
:heart:

Шта је поента теме?

И ово да сиса и клиторис нису једино на жени.. Па нису једино, али јесу оно што вреди..
 
po tvom razumevanju seksa i stavovima koje imas kad je zensko zadovoljstvo u pitanju , izgleda vrede samo sise.

Па да.. И женски полни орган.. Оно сиса више када се доји клинац, то вреди, не могу да кажем да не вреди..

ocito je da nisam shvacena
pojednostavit cu
zena i sex u 21 stoljecu

Sta imate napisati na temu toga? Opcentio, subjektivno,objektivno..kako god. :)

А каква је то еволуција секса и жена у односу на векове? Као раније се нисте пеглале у дупе, нисте пушиле, нисте радиле све што и данас, само кришом у неким крајевима.
 
O ženo, ti nisi samo božji stvor već i ljudski; ovi te obasipaju lepotom iz svojih srdaca.
Pesnici ispredaju za te pređu koncima zlatne fantazije; slikari daju tvom obliku uvek novu besmrtnost.
More daje svoj biser, majdani svoje zlato, cvetnjaci svoje cveće, da te omotaju, da te pokriju, da te učine dragocenijom.
Žudnja muških srdaca prostrla je svoj sjaj preko tvoje mladosti.
Ti si pola žena, a pola san."

Tagore


Zenske grudi nisu antistres loptice,klitoris nije NIGDJEZEMSKA,sisa i klit nisu jedino na ZENI...

Sto mislite da li se danasnja zena, suvremena i britka nasla u kostac sa sexom?
Koje su cinjenice sexa&zene?

Kakvi muskarci privlace danasnju zenu?

Moze i opcenito svega realnoga i lipoga o zenama na polju ljubavi&sexa.
:heart:
Iako se na prvi pogled cini da su zene danasnjice(ili bar velika vecina) savremene i jake osobe koja tacno znaju sta zele,a sta ne,ipak mi se cini da i dalje postoji ona klasifikacija koja odredjuje zenski i muski obrazac ponasanja,nastao vaspitavanjem koje se i nije posebno promenilo u odnosu na proteklih 30-tak godina.Ok,jesu zene samosvesnije,samostalnije,obrazovanije...ali i dalje tragaju za nekim alfa muskarcem kome ce se podrediti.bar se meni tako cini.
 
images

;)
 
ocito je da nisam shvacena
pojednostavit cu
zena i sex u 21 stoljecu

Sta imate napisati na temu toga? Opcentio, subjektivno,objektivno..kako god. :)

subjektivno (a donekle i objektivno posmatrano) mnogo mi je drago što smo u 21. a ne u 18. veku!
prvo, što me se majka ne bi odrekla.. drugo, jer mi je baš lepo što ne moram bilo kome bilo šta da objašnjavam i da se pravdam nedajbože :mrgreen:
 
PLJA, oces reci da se zena i odnos ka sexu opcenito kroz stoljeca nije promjenio?

Боже, и ви себе називате паметним.. Па није ово смишљено јуче, ово што се данас ради, и раније су постојале оргије, и све што сам навео горе, наравно жене су у фазону "да, али су то радили мушкарци, ми смо биле дивне" , па нису то мушкарци радили са мушкарцима, него са женама, тако да сте биле подједнако у томе са нама.. И опет кажем није се ништа променило, само у времену какво је ово већа си риба ако причаш о томе ко те је*е, раније то није био неки трип, па се стварала слика да се жене је*у само када желе децу, да не прде, итд итд..
 
Боже, и ви себе називате паметним.. Па није ово смишљено јуче, ово што се данас ради, и раније су постојале оргије, и све што сам навео горе, наравно жене су у фазону "да, али су то радили мушкарци, ми смо биле дивне" , па нису то мушкарци радили са мушкарцима, него са женама, тако да сте биле подједнако у томе са нама.. И опет кажем није се ништа променило, само у времену какво је ово већа си риба ако причаш о томе ко те је*е, раније то није био неки трип, па се стварала слика да се жене је*у само када желе децу, да не прде, итд итд..

jok i nisu :mrgreen:
 
Iako se na prvi pogled cini da su zene danasnjice(ili bar velika vecina) savremene i jake osobe koja tacno znaju sta zele,a sta ne,ipak mi se cini da i dalje postoji ona klasifikacija koja odredjuje zenski i muski obrazac ponasanja,nastao vaspitavanjem koje se i nije posebno promenilo u odnosu na proteklih 30-tak godina.Ok,jesu zene samosvesnije,samostalnije,obrazovanije...ali i dalje tragaju za nekim alfa muskarcem kome ce se podrediti.bar se meni tako cini.

al' u osnovi tripuju, al' naglasavam tripuju da su usled visokog stepena samosvesti dostigle i veliku mentalnu snagu, te da je vecina muskaraca zapravo roj slabica koji ne uspeva da je prati, koji nije na njenom nivou, itd, sto je skroz bzvz glediste... ne osporavam samostalnost i kultivisanost zena koja je drustvu itekako potrebna, al' se ipak mora znati neka hijerarhija, ko je zensko, a ko musko...
 
al' u osnovi tripuju, al' naglasavam tripuju da su usled visokog stepena samosvesti dostigle i veliku mentalnu snagu, te da je vecina muskaraca zapravo roj slabica koji ne uspeva da je prati, koji nije na njenom nivou, itd, sto je skroz bzvz glediste... ne osporavam samostalnost i kultivisanost zena koja je drustvu itekako potrebna, al' se ipak mora znati neka hijerarhija, ko je zensko, a ko musko...

Ne znam kako danas razmislja devojka od 20-tak godina pa ne bih o tome.Ovo sam navela iskljucivo kao moje misljenje koje sam stekla na osnovu iskustva.Kome treba muskarac slabic,bez samopouzdanja,nesposoban za zivot?Pravoj zeni sigurno ne...Ne bih ni rekla da treba da postoji hijerarhija i da se znam ko je ko,(jer zena nije bice nize svesti od muskarca)...U musko-zenskom odnosu treba da postoji postovanje pa onda sve ostalo...Verujem da bi mnoge veze(ili brakovi) bili mnogo kvalitetnije kada bi zene shvatile da na ovim prostorima,muskarcu trebas da dopustis da misli da je njegova zadnja,da je glava porodice.Jednostavno smo tako vaspitani.Ja svog muza postujem i dopustam mu da brine o nasoj porodici i to me ne cini nimalo manje emancipovanom i samosvesnom zenom.
 

baš vala
štaviše u antici su baš negovati taj kult nežnih žena koje vezu goblene a sexualno se iživljavali na mladim dečkićima i profesionalkama
na stranu to, mislim žensko biće i ženska seksualnost se nije mogla promeniti ni za 20 vekova
samo je drukčije društvo, drukčija moda, a u sušini sve je to isto
žene koje sa danas diče nekim tobožnjim pravima očigledno nemaju pojma kakav je bio položaj i uloga žene u nekim kulturama
a i svako se češe gde ga svrbi
 
O ženo, ti nisi samo božji stvor već i ljudski; ovi te obasipaju lepotom iz svojih srdaca.
Pesnici ispredaju za te pređu koncima zlatne fantazije; slikari daju tvom obliku uvek novu besmrtnost.
More daje svoj biser, majdani svoje zlato, cvetnjaci svoje cveće, da te omotaju, da te pokriju, da te učine dragocenijom.
Žudnja muških srdaca prostrla je svoj sjaj preko tvoje mladosti.
Ti si pola žena, a pola san."

Tagore


Zenske grudi nisu antistres loptice,klitoris nije NIGDJEZEMSKA,sisa i klit nisu jedino na ZENI...

Sto mislite da li se danasnja zena, suvremena i britka nasla u kostac sa sexom?
Koje su cinjenice sexa&zene?

Kakvi muskarci privlace danasnju zenu?

Moze i opcenito svega realnoga i lipoga o zenama na polju ljubavi&sexa.
:heart:

Ja volim zene :heart:
 

Back
Top