ONLY FOOLS AND HORSES

Backspace:
Najjaca serija na svetu.Ja imam cetiri specijala.Frog's legacy,Dates,To Hull and back i Jolly boy.Jedina epizoda koju nikad nisam gledao je ona kad se Del i Rodni presvlace u Betmena i Robina.
Pogledaj obavezno tu epizodu, ako budes u mogucnosti!!!
"Is it a bird, is it a plane...no, it's Del Boy!!!"...otkaceni su skroz!!!
 
Ana_0802:
E, svidja mi se i ono kad Rodni stavi onaj konjski rep, pa se pretvara da je ubio pacova!!!
A Triger!!!
"Hello Dave!"
Daaaaaaa,ta je dobra.Kad muva Kasandru.Svaki put kad se setim te scene moram da se nasmejem,evo sad se smejem.A jaka je fora kad ciste lustere kod onog vojvode i kad deda odvrne pogresan luster.A da ne govorimo o onoj epizodi kad idu u Holandiju da kupe dijamante za Bojsija.Tad sam imao priliku da vidim velikog moreplovca Alberta na delu,coveka koji nije video aircraft carrier u sred bela dana.Nije razumeo sve te "BLIPOVE I BLOPOVE"
 
EE bas mi je drago da vam se svidela tema !!
Ja sam u fazi prikupljanja svih serija ( imam 31+3filma ) , pa me zato i zanima koliko ih jos ima ?! Pogledacu one sajtove , sto mi je neko predlozio. A meni je pored svih , najjaca ona kad su krenuli na maskembal kao Betman i Robin !! :D :D
 
meni su najbolje ove 3 epizode :

1. kada pomesaju pilule od one Bojsijeve doge i dedicine, pa doga padne u komu, a Albert nikad jaci :lol:
2. ona kad im padne luster :lol:
3. ona kad Del flashira vodu, koja na kraju svetli u mraku jer je radioaktivna :lol:

Ma Mucke su haos, najbolja serija ikad snimljena :!:
 
nesons:
EE bas mi je drago da vam se svidela tema !!
Ja sam u fazi prikupljanja svih serija ( imam 31+3filma ) , pa me zato i zanima koliko ih jos ima ?! Pogledacu one sajtove , sto mi je neko predlozio. A meni je pored svih , najjaca ona kad su krenuli na maskembal kao Betman i Robin !! :D :D
Napisi koje imas pa ako ja imam neku koja ti nedostaje mozemo da se razmenimo za Betmena i Robina.Ima jedna epizoda koja nikad nije prikazana,cak ni BBC-u.Tako sam cuo.
 
Backspace:
Najjaca serija na svetu.Ja imam cetiri specijala.Frog's legacy,Dates,To Hull and back i Jolly boy.Jedina epizoda koju nikad nisam gledao je ona kad se Del i Rodni presvlace u Betmena i Robina.

aaaaaa,kako nisi gledao tu epizodu!!!!!!!najbolja je od svih,definitivno mi je omiljena :lol: :lol: :lol: ....uvek se setim kako del i rodni istrcavaju iz magle i spasavaju onu zenu :lol:
rodni mi je definitivno najbolji lik u seriji..jel se seca neko kada se rodio demian pa je rodni mislio da je djavo,i kako ga je uvek pratila ona muzika iz carmine burane? :lol: :lol: :D
mucke su mi bile i ostale omiljena serija,i svaki put se smejem istim forama :roll: :lol:
 

Back
Top