Nesto se mislim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 300056

Iskusan
Poruka
6.213
Sledeca situacija , smara te riba , a znas makar tri lika koja su je hebala , i dobro , ajd nije ni to strasno , nego jednostavno neces nista da imas sa njom , jendostavno nije to tvoj nivo .
A opet ne mozes biti drzak i bezobrazan i prekinuti svaki kontakt sa njom , tipa ono zdravo , zdravo itd .
Sta radite u takvim situacijama , mislim znam sad ce reci mozes je hebeti , ali koja svrha kad mozes tresti i bolje sa malo vecim kriterijumom , a ne ponizavati sebe zarad malo sexa(cak i druzenja) kojeg ima vec na boljem mestu .
Kako ne ispasti gord i bezobrazan , uobrazen (mada mene u principu boli i Q , al ajd ).
 
Poslednja izmena:
Ma to ti pricam , pricace i ovako i onako .Meni glupo da napisem kobilo nemas nikakav kriterijum ajd odhebi .
Sve mislim skaprirace .
A i ne volim te situacije , volim da to odmah stavim do znanja , mislim necu kontakt sa takvima .
 
Sledeca situacija , smara te riba , a znas makar tri lika koja su je hebala , i dobro , ajd nije ni to strasno , nego jednostavno neces nista da imas sa njom , jendostavno nije to tvoj nivo .
A opet ne mozes biti drzak i bezobrazan i prekinuti svaki kontakt sa njom , tipa ono zdravo , zdravo itd .
Sta radite u takvim situacijama , mislim znam sad ce reci mozes je hebeti , ali koja svrha kad mozes tresti i bolje sa malo vecim kriterijumom , a ne ponizavati sebe zarad malo sexa(cak i druzenja) kojeg ima vec na boljem mestu .
Kako ne ispasti gord i bezobrazan , uobrazen (mada mene u principu boli i Q , al ajd ).
a ti si bas video sa kom je ona sve bila... ili si to cuo iz nekih prica.... moj ti je savet ne veruj sve sto cujes dok se ne uveris sam... jer ima zlonamernih ljudi
 
ako te ne privlaci onda ti i ne treba... a svetica je vrlo malo veruj mi...

Ma ne privlaci , nije to ni faktor u ovoj situaciji .
Ma ne treba svetica daleko bilo , nego kada neko ne drzi do nekog kriterijuma , mislim mozda je to njoj ok , meni nije .
Ne moze onda mene da na taj nacin strpa u kategoriju sa nekim bzvz likovima .Mozda sam malo i uobrazen , ali ono sto smatram da nije po mom kriterijumu odmah sa nokta otkacim .
 
Ma ne privlaci , nije to ni faktor u ovoj situaciji .
Ma ne treba svetica daleko bilo , nego kada neko ne drzi do nekog kriterijuma , mislim mozda je to njoj ok , meni nije .
Ne moze onda mene da na taj nacin strpa u kategoriju sa nekim bzvz likovima .Mozda sam malo i uobrazen , ali ono sto smatram da nije po mom kriterijumu odmah sa nokta otkacim .

znači mora da postoji način kako ih otkačuješ s nokta...čemu onda pitanje...?
 
Sledeca situacija , smara te riba , a znas makar tri lika koja su je hebala , i dobro , ajd nije ni to strasno , nego jednostavno neces nista da imas sa njom , jendostavno nije to tvoj nivo .
A opet ne mozes biti drzak i bezobrazan i prekinuti svaki kontakt sa njom , tipa ono zdravo , zdravo itd .
Sta radite u takvim situacijama , mislim znam sad ce reci mozes je hebeti , ali koja svrha kad mozes tresti i bolje sa malo vecim kriterijumom , a ne ponizavati sebe zarad malo sexa(cak i druzenja) kojeg ima vec na boljem mestu .
Kako ne ispasti gord i bezobrazan , uobrazen (mada mene u principu boli i Q , al ajd kazi joj da si ozenjen da imas dete decu da si bez kinte
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top