Intex Mega HS-301B

coldman657

Početnik
Poruka
12
pozz,ima problem sa navedenim slušalicama.Kad utaknem u mobilni ili PC,zvuk je mutiran.Otvarao sam sušalice i primetio da kada naslonim jednu žicu na mesto gde je lemljeno,zvuk se ugasi.Imate li neko rešenje,ili barem sliku sa rasporedom žica?I unapred da napomenem,guglao sam,i ništa:dash:
 
ne ne,ne razumeš,kada utaknem slušalice u mob ili komp,čuje se zvuk,ali je nejasan,izmenjen,i šta ću,otvorim ih i vidim neke žice.ponovo utaknem u mob,i ono se čuje kako sam već objasnio.i neku žicu naslonim tamo gde je zalemljeno,i zvuk se više ne čuje.nemam sad trenutno sliku.kad budem imao,postaviću je
 
ne mogu bilo koje slusalice u mob ili kompjuter,evo ja imam 3 nokojine koje zvuce kao iz bureta kada ih povezem na samsung ili komp.
posto su tvoje kompjuterske onda na njemu treba da zvuce korektno,e sad,nisu ni one bas neke,za 500din pitanje je koliko to valja

posto si ih otvarao pretpostavljam da nisu pod garancijom,mislim sada definitivno vise nisu :) ,ako se negde zica odlemila pronadji gde treba da bude pa je zalemi,mozda je problem i u kablu,samom konektoru,a ne kod zvucnika
 
pozz,ima problem sa navedenim slušalicama.Kad utaknem u mobilni ili PC,zvuk je mutiran.Otvarao sam sušalice i primetio da kada naslonim jednu žicu na mesto gde je lemljeno,zvuk se ugasi.Imate li neko rešenje,ili barem sliku sa rasporedom žica?I unapred da napomenem,guglao sam,i ništa:dash:

kratak spoj sa masom :kafa:

Prekontrolisi zice Multimetrom :)
 

Back
Top