Hanioti: Dyonisis, Tambos ili Nataša???

Da pokusam ja.... Natasa fino izgleda,cisto je,ali su mi terase tu bolna tacka,naime,pretesne su.....Dionisos je vise nego solidan,ali mi se ne svidjaju ulazi u sobe,svi su od spolja.Najbolje su sobe koje gledaju na bazen,imaju predivne terase.Tamo je namestaj malo stariji,ali sasvim korektan,cisto je,mirno,ali i malo dalje od Natase.Tambos ne bih nikad izabrala.Najlepse sam se osecala u Dyonisosu,kao kod kuce.Kad bih ponovo isla u Hanioti,izabrala bih Dionisos...
 
Da pokusam ja.... Natasa fino izgleda,cisto je,ali su mi terase tu bolna tacka,naime,pretesne su.....Dionisos je vise nego solidan,ali mi se ne svidjaju ulazi u sobe,svi su od spolja.Najbolje su sobe koje gledaju na bazen,imaju predivne terase.Tamo je namestaj malo stariji,ali sasvim korektan,cisto je,mirno,ali i malo dalje od Natase.Tambos ne bih nikad izabrala.Najlepse sam se osecala u Dyonisosu,kao kod kuce.Kad bih ponovo isla u Hanioti,izabrala bih Dionisos...

Rešen problem!!! Hvala... :heart:
 
Bila sam u okolnim selendrama, pa mi se Hanioti učinio kao svetla tačka u tunelu.
Gledala sam Zakintos i Skiatos, ali je daleko busom, a avionom bi me koštalo sve skupa mnogo više nego u Turskoj.
Idem dve ture, pa ću malo skromnije.
Za jednom bih se isprsila.
pa to mi i bi cudno da biras tako nesto, a znam da volis to i ja :D
mi uplatili egipat, za tunis si mi bas pomogla jesi li bila u egiptu, neki savet, dodji na temu ako imas :)
 
Planirala sam Egipat pre revolucije, ali sad mi se ne da. Niti se može u Kairo, a neću ni da se cimam zbog fanatika. More jeste prelepo, ali imam i bolestan strah od ajkula. Još kad pomislim da moram da budem zatvorena u nekom rizortu, pre bih opet u Tursku. Ovako ću da odradim dve ture mora. Ne znam gde ću još, ali Hanioti sutra uplaćujem i to početkom jula. Nisam neki zaljubljenik u Grčku, kao većina ovde, ali pošto sam je prošle godine preskočila, sad ću da se podsetim.
 
i ja uvek dve ture jedna pre sezone, jedna posle...
nisam fan grcke vratila bih se jedino na rodos i posetila bih krit (tamo nisam bila)...
u egiptu ne planiram da budem zatvorena idem u centar hurgade, a kairu drugi put u konbinaciji sa krstarenjem, javicu ti kako bilo, mozda ti to bude drugo letovanje :)
 
Stelios je pored same plaze,ima lepe terase,ja sam pre par godina razgovarala sa ljudima iz Novog sada,bli su prezadovoljni smestajem,dolaze godinama u istu vilu.Ja, istina,nisam ulazila unutra,ali sudeci po vozilima parkiranim tu,svi su dobro platezni.Tada je agencija Tim travel radila Stelios.
 
Uplaćen Dionisos...
Sad mi je žao zbog Steliosa, gledala sam ga, ali verovatno mi je smetalo što su neki apartmani u niskom prizemlju, a terase na izvol'te.

Nisko prizemlje naglase posebno....mislim da cak i daju 10% popusta za nisko prizemlje .....ali prvi sprat je odlican...u ostalom prosetaces pa ces je videti...kod Dionisiosa mi se ne dopada stari namestaj...ovako je izglelalo pre dve godine u jednom apartmanu....tako da trazite da tacno znate koji studio imate
dionisios.jpg
 
Poslednja izmena:
Nisko prizemlje naglase posebno....mislim da cak i daju 10% popusta za nisko prizemlje .....ali prvi sprat je odlican...u ostalom prosetaces pa ces je videti...kod Dionisiosa mi se ne dopada stari namestaj...ovako je izglelalo pre dve godine u jednom apartmanu....tako da trazite da tacno znate koji studio imate
Pogledajte prilog 237052

http://b2c.melitours.gr/hotel_presentation.cfm?htl_code=DIONH
Znam samo da je na prvom spratu i da gleda na parkić. Prijatelji su sve formalnosti sredili. S obzirom na cenu, skoro 30 eura po osobi dnevno, očekivala sam više. U Pefu sam uletela u Laste Minute i za 20 eura dnevno po osobi imala prelep studio, inače puna cena mu je bila 30 eura. Sa sve bazenom, naravno, i mnogo cveća, amfora i palmi.
 
Poslednja izmena:
Znam samo da je na prvom spratu i da gleda na parkić. Prijatelji su sve formalnosti sredili. S obzirom na cenu, skoro 30 eura po osobi dnevno, očekivala sam više. U Pefu sam uletela u Laste Minute i za 20 eura dnevno po osobi imala prelep studio, inače puna cena mu je bila 30 eura. Sa sve bazenom, naravno, i mnogo cveća, amfora i palmi.

Ovi su organizatori putovanja
http://www.avetours.rs/sr/apartmani-stelios/92
 

Back
Top