Pre sat vremena...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini®

Elita
Poruka
16.801
...Razgovarao sam s BoTom na Iriškom vencu... Samo da znate da sma vas sve druknuo i obećao mi je da ćete posle izbora dobiti ponudu koju nećete moći da odbijete. :per:

Evo fotke neposredno pre razgovora.

1scoax.jpg


BoTa, kralju!. :hahaha1:
 
Blajbi, kaže da je čuo za nekog pobunjenika, ali isto tako da je sve oko toga obavijeno velom tajne. Kaže da su mu jataci verniji nego Mladićevi, pa je problem da se locira, kao i što ovaj zna mnoge prečice po raškim vrletima pa mu se ne može ući u trag. :lol:
 
...Razgovarao sam s BoTom na Iriškom vencu... Samo da znate da sma vas sve druknuo i obećao mi je da ćete posle izbora dobiti ponudu koju nećete moći da odbijete. :per:

Evo fotke neposredno pre razgovora.

1scoax.jpg


BoTa, kralju!. :hahaha1:

jel ovu ponudu?


Отворена врата НАТО-а за Србију


Саветница за националну безбедност америчког председника Барака Обаме Елизабет Шервуд Рандал рекла да ће Србији после избора, под претпоставком да нова влада одлучи да улаже у односе са НАТО, бити понуђено да прошири сарадњу са Северноатлантском алијансом.
 
Sad sam video na TV-u. Kažu nekoliko stranaka iskoristilo uranak da propagira stranku i onda samo pokazali Tadića kako se igra sa fudbalskom loptom i okupljenom omladinom. O drugim strankama ni reči ni slike...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top