LONDON 2012 (Panini)

bordeaux

Zainteresovan član
Poruka
175
Da pokrenem temu za najavljeni album London 2012,pa ako neko ima neki informacija o tom albumu,neka ovde napise..realno bi bilo ocekivati album mozda pocetkom juna..
I najveca dilema je dali ce se album uopste pojaviti kod nas?
 
Bas sam trazio po netu nesto o tome i naleteo na ovu temu...
Ono sto sam u jednocasovnom ubijanju vremena u prevozu saznao preko fona jeste da kartice samo sto nisu, a album je planiran za april/maj. April nije, videcemo da li ce biti u maju...
Kartice bih radije skupljao, ali cisto sumnjam da ce biti kod nas, a i ako budu, pretpostavljam da ce biti bez bindera, sto nema smisla. Ako bude, kartice su mi favoriti.
Za slicice verovatno cekaju da EURO malo utihne, pa onda da nas obraduju.

Kada budem imao vremena, videcu na sajtu Paninija. Na guglu mi je dao rez pretrage, alh nisam mogao da otvorim stranicu.
 
nikada nisam skupljao olimpijadu kao album ne secam se ni da je bilo do sada
zanimljivo


Bilo je za 2000. ali ne mogu da se setim da li je bio Panini. Bio je na engleskom ali je očigledno bio napravljen za naše tržište jer je bar trećina sportista bilo iz Jugoslavije. Takođe i stranci su bili najviše iz onih sportova koje nas zanima. Tipa bilo je 12 igrača USA košarkašog tima i slično. Ako nađem album napisaću nešto više.
 
evo malo slika
 

Prilozi

  • IMG_2079.jpg
    IMG_2079.jpg
    41,4 KB · Pregleda: 17
  • IMG_2080.jpg
    IMG_2080.jpg
    51,7 KB · Pregleda: 17
  • IMG_2081.jpg
    IMG_2081.jpg
    48,7 KB · Pregleda: 14
  • IMG_2082.jpg
    IMG_2082.jpg
    47,7 KB · Pregleda: 15
  • IMG_2083.jpg
    IMG_2083.jpg
    53 KB · Pregleda: 17
Evo malo slika.Ja sam album nabavio u Engskoj,posto je iskljucivi za njihovo trziste.jedna kesica je pola funte,sto je 75 dinara. Ima 483 slicice,od nasih u albumu su Djokovic i Filip Filipovic,,u principu najvise je Britanaca sto moze da se vidi nas slikama..od svakog sporta uglavnom Britanci i najuspesniji internacionalni takmicari.kao Djokovic za tenis ..tako imamo i Britanske,rukometas,vaterpoliste,sto mi je smesno...najbolji Britranac je srebrna slicica..u sredini je poster sa jos 24 strana olimpijca..na slici gde je broj 464..solidan album,moglo je to i bolje..svaki sport ima srebrnu slicicu koja ja bas lepa..dobiju se 2 takve u jednoj slicici..a u sredini 214-222 su sporski objekti,pa se popuni sredina..jako lepo uradjeno
 

Prilozi

  • IMG_2084.jpg
    IMG_2084.jpg
    51,4 KB · Pregleda: 11
  • IMG_2085.jpg
    IMG_2085.jpg
    49,5 KB · Pregleda: 10
  • IMG_2086.jpg
    IMG_2086.jpg
    53,2 KB · Pregleda: 11
  • IMG_2087.jpg
    IMG_2087.jpg
    46,9 KB · Pregleda: 12
Poslednja izmena:

Back
Top