[ANKETA] Gde je mesto Srbije u EUropi/Aziji?!

Gde i kome zaista pripada Srbija?

  • EU Uniji (Shengenu)

  • Reinkarniranoj Austro-Ugarskoj

  • Evro-Azijskoj Uniji (SRBiJA -> Srbija, Rusija Belorusija i JA)

  • Zelenoj Transverzali pod Turskim Protektoratom

  • Buducoj Centralno Evropskoj Uniji pod cvrstom Nemackom cizmom

  • 4ta Jugoslavija (ujedinjenje sa RS i CG)

  • Srbija je zaseban subjekat, treba da ostane Nezavisna

  • Beogradski Pasaluk kao krajnja opcija

  • Kreirajte Vasu kartu Saveza: Srbija i Ostatak Evrope/Azije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Мора се ићи својим путем, другачије ни не може !

А који је то наш пут ?
То је неки широки пут који може да нас прими све, овако разнородне, какви смо већ.
Идемо различити, али идемо истим смером ка истом циљу*.
У нама грађанима Србије има Истока и Запада, и Севера и Југа.
То не може да се помеша, али мора да се толерише међусобно.

Да би смањили и избрисали у себи те непомирљиве карактеристике Истока и Запада, Севера и Југа,
треба сви да кренемо ( уствари ми тамо већ 200 година идемо ) где је веће благостање.
Благостање је тамо где је већи национални доходак и мања насељеност по км2 ( од 50 - 100 становника ).

* Разгрнимо маглу и скинимо копрену са очију и видећемо где ми то идемо још од 1804 године !!!
 
Ovo je moje misljenje. Meni se sve cini da je srpska politika dirigovano iz Brisela. Jednostavno, Merkelova vidi u Tadicu tu politicku strukturu koja ce da uvede Srbiju u EU. Posto je prethodno "odradi" po meri Zapada.

Ulozili su velike pare i mnogo vremena da ih izbruse (Brisel) u njih, DS. 6 milijardi jevreja, sa tendencijom da se te pare vrate. Zauzvrat su obecali Tadicu i njihovim vernim pristalicama (citaj: vazalima) podrsku prezivljavanja tranzicionih promena. Resili su SILOM da proteraju ove izbore. Tadic ce kupiti sve male partije, jednostavno jer ima para. Ima Briselske pare, koje su EU odredili kao podrzka kupovini glasova DSu malih, minornih partijica i njihovih biraca.

Slosher Toma ima oko 30ak% glasaca, i isuvise je jak da ga BoTa kupuje koferima ili mestima u Vladi. Racuna na pobedu, iz inata. Inace, ako ToNi kojim slucajem pobedi 6og maja (nije iskljuceno), desice se u dlaku potpuno isti scenario, samo ce tokovi para umesto u DS dzepove da poteku u SNS.

EU-ropstvo zeli "Srbiju". Palu na kolena, uz sve ispunjene uslove, Nezavisna Vojvodina, Nezavisno Kosovo, i Beogradski Pasaluk kao srpski kuluk. Bez ijednog ozbiljno ispaljenog metka (poslednjih 10ak godina)! :roll:

_nobody_
 
Kakva glupa pitanja! Pazi molim te kad ON ujedinjenje Srbije i Republike Srpske naziva, ni manje ni više, nego Jugoslavijom!?!?!? Svako ko je iole normalan biće i sanjaće o spajanju Srbije i Republike Srspke, ali isto tako i protiv bilo kakve nove Jugoslavije. I kako onda da se tebi odgovori na to tvoje krajnje imbecilno pitane!? Čisto lupetanje. Gasiti temu!
 
Kakva glupa pitanja! Pazi molim te kad ON ujedinjenje Srbije i Republike Srpske naziva, ni manje ni više, nego Jugoslavijom!?!?!? Svako ko je iole normalan biće i sanjaće o spajanju Srbije i Republike Srspke, ali isto tako i protiv bilo kakve nove Jugoslavije. I kako onda da se tebi odgovori na to tvoje krajnje imbecilno pitane!? Čisto lupetanje. Gasiti temu!

Objasni CGorcima da oni ulaze u Veliku Srbiju! Objasni EU da se napravila Velika Srbija! :whistling:

_nobody_
 
Pazi, majku mu, pobrisa mi temilicu o Platonu i Sokratu. Nece da moze, sa tim SDB dosijeima. To je jedna od stavki za koju sam ja zagrizen.

Imena dousnika na sunce, mamu li vam politicarsku iebem! Mogu da zamislim da su najgori cinkatori, pitchke od ljudi (kao karakterne osobine) bili upravo oni kojima su puna usta Demokratije, odlazka u EU, i ostalih jeftinih postapalica.

[Dirty Laundry] Ko je Platon, a ko Sokrat [sifrovana imena ...forum.krstarica.com/.../550109-Dirty-Laundry-... - Diese Seite übersetzen
Sie geben hierfür öffentlich +1. Rückgängig machen
Meni lici da je Platon = Zoran Djindjic, Sokrat = Vuk Maniti, moze biti (mnogo ... Banjica (300 metara odakle imam staniste u BGDu) da pogledam moj dosije, i ko ...

Ostalo u cash-evima servera na google.com :D

_nobody_
 
Kakva glupa pitanja! Pazi molim te kad ON ujedinjenje Srbije i Republike Srpske naziva, ni manje ni više, nego Jugoslavijom!?!?!? Svako ko je iole normalan biće i sanjaće o spajanju Srbije i Republike Srspke, ali isto tako i protiv bilo kakve nove Jugoslavije. I kako onda da se tebi odgovori na to tvoje krajnje imbecilno pitane!? Čisto lupetanje. Gasiti temu!

srpska i srbija imaju ogromne potencijale, resurse, reke, obradive povrsine, stanovnistvo od 9 miliona ljudi, takvu srpsku drzavu na balkanu zapad ne zeli, vise im se svidja beogradski pasaluk, i zelena transferzala od istambula, preko sarajeva i bihaca
 
srpska i srbija imaju ogromne potencijale, resurse, reke, obradive povrsine, stanovnistvo od 9 miliona ljudi, takvu srpsku drzavu na balkanu zapad ne zeli, vise im se svidja beogradski pasaluk, i zelena transferzala od istambula, preko sarajeva i bihaca

Dobro, kada vec pricamo o tom fenomenu Velike Srbije, u daljem tekstu Srbije. Da bi ovo o cemu ti pises, postala reala, sledece treba da se desi:

[1] Da se Kosovo vrati u sastav Srbije;
[2] Da se stane na put svim autonomaskim partijama u Vojvodini, i da se oni Ukazom o Podrivanju Ustava Srbije stave van Zakona;
[3] Da se Rep. Srpska na referendumu otcepi od mastodont drzave zvane Bosna, i da steknu legitimnu Nezavisnost (UN);
[4] Da se Rebublika Srpska ujedini sa Srbijom, da ta drzava bude priznata kao Srbija (UN);
[5*] Da se Crna Gora referendumom pripoji Srbiji (5ta tacka je opciona (sa *), moze i samo prve 4 tacke)!

Iskreno pitanje: kolika je verovatnoca da se ove prve 4 tacke ispune, vremenski rok malo duzi, recimo sledecih 100 godina? :mrgreen:

_nobody_
 
Dobro, kada vec pricamo o tom fenomenu Velike Srbije, u daljem tekstu Srbije. Da bi ovo o cemu ti pises, postala reala, sledece treba da se desi:

[1] Da se Kosovo vrati u sastav Srbije;
[2] Da se stane na put svim autonomaskim partijama u Vojvodini, i da se oni Ukazom o Podrivanju Ustava Srbije stave van Zakona;
[3] Da se Rep. Srpska na referendumu otcepi od mastodont drzave zvane Bosna, i da steknu legitimnu Nezavisnost (UN);
[4] Da se Rebublika Srpska ujedini sa Srbijom, da ta drzava bude priznata kao Srbija (UN);
[5*] Da se Crna Gora referendumom pripoji Srbiji (5ta tacka je opciona (sa *), moze i samo prve 4 tacke)!

Iskreno pitanje: kolika je verovatnoca da se ove prve 4 tacke ispune, vremenski rok malo duzi, recimo sledecih 100 godina? :mrgreen:

_nobody_

10-15 godina max kako se stvari odvijaju.bih je vec sad prakticno konfederacija,etnicki i verski podeljena, nece tu biti puno natezanja.
 
10-15 godina max kako se stvari odvijaju.bih je vec sad prakticno konfederacija,etnicki i verski podeljena, nece tu biti puno natezanja.

U redu. Recimo da se zadrzim na realnim tackama:

[2] Da se stane na put svim autonomaskim partijama u Vojvodini, i da se oni Ukazom o Podrivanju Ustava Srbije stave van Zakona;
[3] Da se Rep. Srpska na referendumu otcepi od mastodont drzave zvane Bosna, i da steknu legitimnu Nezavisnost (UN);
[4] Da se Rebublika Srpska ujedini sa Srbijom, da ta drzava bude priznata kao Srbija (UN);

Da li postoji politicka snaga u Srbiji koja ovo moze da istera? I koja je to snaga (obrati paznju da dva vodeca politicka konkurenta duvaju u isti tikvu, glede spoljnje politike)?

Ovo je moje misljenje. Meni se sve cini da je srpska politika dirigovano iz Brisela. Jednostavno, Merkelova vidi u Tadicu tu politicku strukturu koja ce da uvede Srbiju u EU. Posto je prethodno "odradi" po meri Zapada.

Ulozili su velike pare i mnogo vremena da ih izbruse (Brisel) u njih, DS. 6 milijardi jevreja, sa tendencijom da se te pare vrate. Zauzvrat su obecali Tadicu i njihovim vernim pristalicama (citaj: vazalima) podrsku prezivljavanja tranzicionih promena. Resili su SILOM da proteraju ove izbore. Tadic ce kupiti sve male partije, jednostavno jer ima para. Ima Briselske pare, koje su EU odredili kao podrzka kupovini glasova DSu malih, minornih partijica i njihovih biraca.

Slosher Toma ima oko 30ak% glasaca, i isuvise je jak da ga BoTa kupuje koferima ili mestima u Vladi. Racuna na pobedu, iz inata. Inace, ako ToNi kojim slucajem pobedi 6og maja (nije iskljuceno), desice se u dlaku potpuno isti scenario, samo ce tokovi para umesto u DS dzepove da budu preusmerene u SNS.

EU-ropstvo zeli "Srbiju". Palu na kolena, uz sve ispunjene uslove, Nezavisna Vojvodina, Nezavisno Kosovo, i Beogradski Pasaluk kao srpski kuluk. Bez ijednog ozbiljno ispaljenog metka (poslednjih 10ak godina)!

_nobody_
 

Back
Top