Zmija u liftu u centru Beograda

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Zmija u liftu u centru Beograda! Belouška, od oko metar, nekako dospela u lift zgrade u Krunskoj ulici i vozikala se.


Jedno uobičajeno pre podne za stanare zgrade u Krunskoj ulici broj 25 u centru Beograda. Stanarka Božana Ozarac pozvala je lift i ušla u njega ni ne sluteći da će se voziti sa...zmijom!

"Ušla sam u lift, ali uopšte nisam gledala šta je u njemu. Kad sam došla negde između trećeg i četvrtgo sprata, primetila sam da se nešto komeša. Zmija" Jedva sam čekala da izađem iz lifta i odmah sam zvala zoo-higijenu", ispričala je ona za RTS.

Ekipa Zoo-higijene je bila na licu mesta, ali je otišla, jer nije pronašla zmiju. Stanari su ponovo pozvali radnike hitne intervencije, koji su detaljnije pogledali okno lifta i ugledali zmiju. Uhvatili su je i odneli.

Utvrđeno je da je reč o belouški, koja nije opasna. Ali, svakako da nije prijatno voziti se liftom sa takvom životinjom.

Nije poznato kako se zmija našla u liftu u Krunskoj ulici.

Radnici hitnih intervencija do sada su uglavnom bili pozivani da vade ključeve iz okna lifta, a samo jednom do sada imali su sličan slučaj u jednoj ugradi na Novom Beogradu. Takođe, je reč bilo o belouški koja je pronađena na rpvom spratu te zgrade.

U slučaju da se i vama nešto slično dogodi, ne daj Bože, najbolje je da pozovete hitne intervencije.

http://www.mondo.rs/s242959/Info/Hronika_i_Drustvo/Pozoves_lift_i_vozis_se_sazmijom.html
 

Back
Top