Poverenje?

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Bila je slichna tema s naslovom Iskrenost...ali opet,poteze se pitanje koliko se poveravate drugim ljudima?Da li postoje osobe kojima bash SVE prichate,ili se drzite na distanci od svih?! :?
 
ja lako pocinjem da verujem ljudima,kad ih upoznam.to verovatno ne valja ali jednostavno svima odmah dajem sansu.e ali tako ja blesava pa me lako razocaraju-normalno.
ali ima samo 3-4 osobe kojima bas sve govorim.
 
Hmm...ja se uglavnom nikom ne poveravam,retko trazim chak i savete i misljenja drugih...Jedino kome sam ikada neshto poverila to je bila mom najboljem drugu...jer smo stvarno nerazdvojni...ali to je bila samo jedna jedina stvar...
 
Ne, nikako ne poveravam sve tajne....... mislim da to niko ne radi...... chemu? Ali, postoje 2 osobe koje dosta toga znaju o meni......
A shto se tiche poverenja uopshte, mislim da na svetu ima vrlo mali br. osoba koje ne odaju tajne...... Ne bih da ispadnem budala (mnogi to tako vide), ali, NIKAD NICHIJU tajnu nisam odala..... zato i ochekujem da i drugi moje tajne chuvaju, jer polazim od sebe. ali, chesto se razocharam..... :(
 
Ja imam svoje tajne, neke cuvam za sebe neke kazem onima koima verujem na primer ako ima neki prob.pa da se resi ...i to
Sada ...se i ne poveravam toliko nekima.Inace, nikad nisam imala neke velike tajne ......xD
 
Uffffff..... :lol:

Ja imam pet najboljih drugarica kojima govorim sve shta mi se deshava, shta mislim, osecjam, i shta mi lezhi na srcu. I to mi je super. Ne moram da krijem stvari kao shto su ubistva, kradje :shock: tako da, ako znam da cje mi lakshe biti da nekoj kazhem neshto, uradim to. I uuuuvek mi je mnogo lakshe. Jednostavno neke stvari moraju da odu dalje od mene (ne mislim da ja govorim stvari koje su mi drugi rekli vecj koje se meni deshavaju), osecjam kako me pritiskaju dok cjutim. I eto ;p
 
Zavisi sta je u pitanju.Uglavnom imam nekoliko drugara sa kojima pricam skoro o svemu,ali retko kad govorim o nekim potpuno privatnim stvarima...Uvek mora da se nesto precuti nije sve za siru javnost...a i kako to ide kad jednom ili jednoj kazes zna pola grada...
:-)SPIJUNI SU MEDJU NAMA:-)
 
Zavisi sta je u pitanju.Uglavnom imam nekoliko drugara sa kojima pricam skoro o svemu,ali retko kad govorim o nekim potpuno privatnim stvarima...Uvek mora da se nesto precuti nije sve za siru javnost...a i kako to ide kad jednom ili jednoj kazes zna pola grada...
:-)SPIJUNI SU MEDJU NAMA:-)

Moram da citiram sam sebe jer nemogu da cekam 10min. da bih ponovo zamenuo poruku...

Ovo poslednje je sala,a iza ono da pola grada cuje nije u svim slucajevima...
Da se neshvati pogresno...;)
 

Back
Top