Muskarac RAK?

cupkom:
Moj decko je rak!I moram priznati da sam se u pocetku jako nervirala,jer sam imala osecaj da uopste ne misli na mene!Retko smo se vidjali,nije mi slao poruke..nista dok se ja ne javim.Rakovi su inace veoma posveceni poslu,to znam po mom decku.
ja sam jednog ostavila upravo iz tog razloga,imala sam utisak da mu nije dovoljno stalo do mene.jako retko se javljao iako smo milion puta pricali o tome,uvek mu je posao bio vazniji od mene i to neki skrnav posao na kom ne moze ni da zaradi nesto posebno.sada mi je jako zao ali opet ne znam kako bih se nosila s njegovim ponasanjem.i nije mi jasno koliko mu je uopste bilo stalo do mene, pricao je da jeste ali nista nije uradio da me zadrzi, i vec se posle deset dana od raskida dao da nadje novu devojku, i prisetio se jedne bivse...uzas ako mu je bilo stalo kako je sve to moguce?
 
Eh, da - Ribe
Brat mi je riba i jos nekolicina ljudi (igrom slucaja bliskih)
Sa njima NE MOZE nista da se dogovori - sad je ovako i nikako drukcije a za 5 minuta opet skroz drukcije...
Raspolozenje im varira u 10 minuta od super-sweet do extra-sebicnog
Doduse nisam nikad iskusila da ti jedno pricaju a drugo misle

Zaboravni, bahati, ne cijene nicije vrijeme niti emocije....

Jel ima ko prigovor?
 
Evo ja sam riba i slazem se sa vecinom osim zaboravnosti, i da ne cenimo nicije vreme... Ovo ostalo jos i nekako... A bahatost samo ako smo ugrozeni na bilo koji nacin (ili samo umislimo da jesmo) :)
 
mammy:
Ma na vodenim znacima ne treba kule graditi ;)
Zaboravili ste škorpije, na njih se uvijek može pouzdati...a i nekako mi se čini dani ribe ni rakovi skupa ne mogu biti toliko nepouzdani koliko može jedan blizanac ili vaga...meni dakle djeluje da se na zračne en možeš pouzdati a vodeni će ti uvijek pritrčati u pomoć ako te neko povrijedi
 
Ja sam 8 meseci u 'nazovi' vezi sa muskarcem Rakom. Aposolutno je tacno da se ne javljaju, ne salju poruke, nisu privrzeni, a zele sve, zele da su za vas ceo svet, da mu pruzite apsolutno sve i to onda kada oni imaju vremena jer stalno rade. Ja mom nisam pruzila sve i zato smo sada u problemu. Medjutim, ja znam da moj Rak ima Veneru u Blizancima, to sve objasnjava. Ne znam dokle cu to moci da trpim. Ako se nesto ne promeni, ne dugo!
 
malla-malla:
Zaboravili ste škorpije, na njih se uvijek može pouzdati...a i nekako mi se čini dani ribe ni rakovi skupa ne mogu biti toliko nepouzdani koliko može jedan blizanac ili vaga...meni dakle djeluje da se na zračne en možeš pouzdati a vodeni će ti uvijek pritrčati u pomoć ako te neko povrijedi

onaj ko ima u podznaku vazduh, nece...
 
generalizujete
tacno je da muskarci rakovi ne pokazuju svoje emocije, ali do njih uopste nije tesko doci
uz malo truda on je vas zauvek
e sada, sto se vi dame navikle da muskarci trckaraju oko vas i da vas zasipaju paznjom...to od ovog rakonje necete doziveti, po cenu i razlaza i pucanja veze
rak sebe suvise ceni (to je pomalo i mana) ali jednostavno je takav
nikada se ne vraca korak u nazad, osim ako ga sila ne odvuce unazad
onoj dami koja ga shvati i prihvati onakvim kakav jeste zivot ce biti savrsen
ume da iznenadi i voli da iznenadjuje i uveseljava ljude koji su mu dragi i koje voli
apsolutno je predan svemu cime se bavi i sto radi
od obrazovanja, posla pa do sexa...daje svoj maximum
rak je drag
 
Baš lijepo da neko o rakovima ima visoko mišljenje. Jedino nisam sigurna za ovo korak u nazad, rekla bih da se to odnosi na rakovsko vječno prekopavanje po prošlosti i vraćanje u izgubljena vremena koja su mu naravno bila bolja :roll: I mislim da nam je to najveća mana. Korak nazad koristimo i u zavođenjuu, jedan dan otvoreno nekome priđemo, pokažemo da nam se sviđa pa nam bude neugodno i onda drugi dan tu osobu ignoriramo pa opet nema napretka... :lol:
 
nemoj sada da to na musko zenske odnose prevodis molim te...ja ne mogu da pricam o zenama jer se s njima nisam zabavljala...

i vracaju se (rakovi, ribe) na staro...osvetoljubivi su i u stanju su da pricaju o nekom dogadjaju (naravno - onom u kojem su se osjetili povredjenim, naruganim, ponizenim i sl.) godinama i mjesecima....

ja sam pricala o onim stvarima koje sam JA iskusila od brata (riba), biv. momka (rak), drugarice (riba) i sada sina (rak)..

Corto Malteze:
generalizujete
tacno je da muskarci rakovi ne pokazuju svoje emocije, ali do njih uopste nije tesko doci
uz malo truda on je vas zauvek
e sada, sto se vi dame navikle da muskarci trckaraju oko vas i da vas zasipaju paznjom...to od ovog rakonje necete doziveti, po cenu i razlaza i pucanja veze
rak sebe suvise ceni (to je pomalo i mana) ali jednostavno je takav
nikada se ne vraca korak u nazad, osim ako ga sila ne odvuce unazad
onoj dami koja ga shvati i prihvati onakvim kakav jeste zivot ce biti savrsen
ume da iznenadi i voli da iznenadjuje i uveseljava ljude koji su mu dragi i koje voli
apsolutno je predan svemu cime se bavi i sto radi
od obrazovanja, posla pa do sexa...daje svoj maximum
rak je drag
 
mammy:
nemoj sada da to na musko zenske odnose prevodis molim te...ja ne mogu da pricam o zenama jer se s njima nisam zabavljala...

i vracaju se (rakovi, ribe) na staro...osvetoljubivi su i u stanju su da pricaju o nekom dogadjaju (naravno - onom u kojem su se osjetili povredjenim, naruganim, ponizenim i sl.) godinama i mjesecima....

ja sam pricala o onim stvarima koje sam JA iskusila od brata (riba), biv. momka (rak), drugarice (riba) i sada sina (rak)..
I račice su takve...reći ćemo neke stvari samo da bi povrijedile drugu osobu jer je ona nas povrijedila, ali rijetko kad uspijemo pogoditi nekoga onoliko koliko nas pogode. A vraćaneju prošlost više ne želim komentirati, to je tako nije dobro,ali je tako :(
 
Something's gotten hold of my heart
Keeping my soul and my senses apart
Something's gotten into my life
Cutting its way through my dreams like a knife
Turning me up, turning me down
Making me smile, making me frown

In a world that was war
I once lived in a time
That was peace
With no trouble at all
But then you came my way
And a feeling I know
Shook my heart
And made me want you to stay
All of my nights
And all of my days


I wanna tell you now
Something's gotten hold of my hand
Dragging my soul to a beautiful land
Something's invaded my night
Painting my sleep with a colour so bright
Changing the grey, changing the blue
Scarlet for me, scarlet for you

I've got to know if this is the real thing
I've got to know what's making my heart sing
A smile and I am lost for a lifetime
Each minute spent with you is the right time

Every hour, every day
You touch me and my mind goes astray

Mom Gospodinu Raku. :)
 
"Kod Raka se najvishe istichu dve karakterne vrte - strah od ismevanja
i netrpeljivosti prema kritici, pri chemu obe, narochito ova druga, duboko utichu na
njegov brachni zhivot.

Najvishi tip Raka odlikuju: porodichnost, ljubva prema domu i posedovanju, snazhna
materinska ljubav i zhelja da se paze i da se zashtite drugi..
..
Nazhalost, idealni tip Raka, kao i kod ostalih znakova, retko se sretje,
nerazvijeni tipovi su u svakodnevnom zhivotu mnogo cheshtji.."

"Ljubav, seks, astrologija"
Vivijen Robson,
strana 26.
 

Back
Top