Chat!

opušteno

Zainteresovan član
Poruka
164
Sta mi se desava sa chatom?Kad hocu da se ukljucim,izadje mi poruka "greska pri povezivanju na IRC server,pokusajte ponovo za par minuta".Za chat koristim IE,jer mi se kod opere ne svidja,i mnogo je spor.Jer zna neko mozda kako da to popravim?
 
Isprazni internet explorerove coockije i njegovu history. Tools > Internet options >general tab > Delete coockies , delete files , clear history . pa ok i probaj ponovo . ako ne ide downloaduj java script on ti se nalazi na krstarici u pricaonici ispod dela gde pise irc.krstarica , zatim ga instaliraj pa probaj opet. a ako zelis da koristis scripte evo ti link www.makinet.net i skini scriptu ona je izuzetno dobra za chat i na srpskom je sve !!!
:D :lol: :D :lol: 8) 8)
 
Ma qurac.Izbrisao sam history,cookies,sve zivo.Posle sam i instalirao java virtual machine,a na ono irc.krstarica nece da udje.Probacu to sa skriptama,mada nikad nisam tako nesto radio,valjda ima neko uputstvo.E,i skinuo sam sa sajta www.java.com instalaciju za javu,ali kad hocu da je instaliram,ne mogu,pominje mi nekakav proxy.I imam ADSL.
 
Ovako da nisi mozda zaradio neki virus na komp onda zastita oce da te izbaci sa krstarice ? A to sto ti neda da udjes na krstaricu moze da bude i zbog servera tvog provajdera , znas ponekad ih previse dodje sa istog servera i onda da ih se rese banuju ceo server . A mozda si izgubio neki deo od Internet explorera neki fajl i slicno , imas na forumu u operativnom sistemu kako se instalira ceo Internet eksplorer nanovo samo treba da potrazis malo. :roll: :roll: :roll:
 
Ovako:Virus nemam(ni spyware ni ostalo),reinstalirao sam IE,i opet nece da radi.Javu nece da mi instalira,pominje neka proxy sranja.Ima li jos neka mogucnost?
 
Ma na IE mi je radio extra,a sad nesto zayebava.Skinuo sam danas sa sajta jave verziju od 15 mb,i sad radi na operi,a na IE nece,opet smara sa proxy sranjima.Na kraju cu da ga formatiram,mamu li mu ***** rahiticnu.
 
A sta li sam ja to pokupio kad mi java na browserima uopste ne radi.Do pre neki dan je sve radilo super a onda odjednom pise da nemam javu i ja je ponovi skinem > instaliram ali opet nista.Bas me zivo interesuje sta to moze da bude?

A za chat... pa naravno XXL mIRC v10 besplatna je a skida se sa www.xxlworld.tk
 

Back
Top