Zasto povredjuju momci devojke

kako mislis povredjuju? sta udaraju ih necim negde...? ma sto pricate gluposti... "povredjen" svako moze da bude ali mora to da prvo trazi, drugo da sama omoguci sebi da bude povredjena..to je igrica.. muskarac kao ucini nesto a to nesto izazove bol, tugu bes kod devojke i ona biva povredjena medjutim ako nece onda joj niko nemoze uciniti te emocije
 
E Meduza, i ja mislila do pre neki dan bas kao ti, to su samo igrice osoba koje treze da budu povredjene. I onda se desi da nesto sto mi je izgledalo kao idealna veza za oboje, njemu nije bas mnogo znacilo. I sve gotovo za nekoliko minuta. A sve uz pricu o prijateljstvu nakon nekog vremena i bla, bla. Pitam se sada, iako nisam igrala nikakvu igru, kako da se ne osecam povredjena?
 
...uuu Vanja,pedagoshki nema shta,verovatno si nailazila na skotove dosta uchestalije nego na ok tipove...temu mogu slobodno da obrnem i da postavim pitanje zashto vi to radite nama?80% vas je u fazonu"jao nisam ovo ochekivala,super mi je,ne mogu da verujem da mi se ovo dogadja..."i ostala prangijanja,pa kad dodje do konkretnih stvari"..znash,ja sam kreten,ne znam shta hocu,ja bi to neobavezno..." bla bla bla...uglavnom,vecina vas bi da se *resne a da vam ne udje(vulgarno,ali istrpite),a siguran sam kada bi sproveli neku anketu ko je vishe "zajeban" po pitanju ove teme,procentualno bi bile u manjini...devojke imaju vishe nagona,moci i (ne)razloga da rade takve stvari,tako da bi ovo pitanje trebalo postavljati njima a ne nama...u svakom sluchaju respect za svachije mishljenje,nadam se da ga ima i za moje...pozdrav za sve:)
 
pa mislim da joj se desilo ili jedno jako ili nekoliko vezanih loshih iskustava po pitanju toga i devojka je zakljuchila da nas treba vuci za nos i zajebavati tipove,da je to cool...ne znam da li je svesna da bi tako jednom prilikom mogla to uraditi tipu koji bi bio savrshen za nju,koji bi pravi za nju...bilo bi totalno shit...
 
Nisam se osetio prozvanim, ali ne volim price tipa 'mi, zene i vi, muskarci'....Mi jedni bez drugih ne mozemo, a generalno najvise vremena provodimo drndajuci jedni druge....Nema tu krivca, to je jednostavno tako i strasno me nervira sto ce se to jako tesko nekada promeniti....
 
Kako bilo, ja sam odavno vec umorna i preumorna od takvih "borbi"...
Priznajem, nekad mi je bilo to zanimljivo, isto kao sto sam sve vise letjela za onim ko me vuce za nos...
U medjuvremenu sam malo odrasla i prestala da budem luda mazohistkinja...
Ako me neko pocne povrjedjivati, moze me samo time otjerati od sebe...
 

Back
Top