kordon prezervator

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
pa ne kao treba da se desi seks i ooovaj ,,, sve pripremljeno ,,ajd jos malo detalja ,,kaze frajer ; oli prirodno da ga osetis ili da se osecam kao u ronilackom odelu ,,
pa reko ; uvek je gotivnije da ono sta cemu sluzi odradi svoj deo posla ,,ovde se misli na one muske vene koje eto nekako stimulisu pussy ,,, i ok frajer zadovoljan odgovorom u medjuvremenu kaze da je cist ko suza ,,tako pravda se malo ,,, i ondak ja reko pa sve je to u redu ali ,,kako mozes da budes toliko siguran u mene,,..... tajac ,,ona neprijatna tisina sa zvukom gutanja ,, paaa kaze nije te valjda pregazila cela kasarna ,,, he he ja pocnem da se smejem pa nije kasarna ali četa jeste maaada koristila sam kondom ,,, i sada ja ispade prljavija od njega sto nije imao odprilike ni gimnasticku sekciju ,,,ma neee nije sustina price u tome ,,nego evo ; koliko smete da se upustate u avanture bez zastite ,,, mogla sam i samo tako da postavim pitanje
 
Ala se ti satires od qrca.I dobro je sto si iskoristila temu da podelis sa nama zanimljiva iskustva.Da naglasis koliko su bogata. Vidim da kod tebe nikad nije dosadno. dodouse uvek problemi,ali sta te briga.Uostalom,sta je danas normalno?
 
Jeste da su avanture mmmm...Ali, `ko se jednom o mleko opece, taj kasnije i u jogurt duva!`. Zato, pamet u glavu, ako frajer nece da ga stavi, pa pa!
Moj drug je to kasno shvatio, sad ima genitalni herpes, a nekad je stvarno bio faca (i *ebac), sad mu mrsko i od pomisli na seks. Faca je on i sad, ali ga *ebe to sto je iskren pa cesto ostane praznih ruku.
 
Ma kondom uvek! Dok nisi u dugoj vezi.
I ja ponekad cisto reda radi pitam "sa ili bez" a unapred znam odgovor: stidljivo "pa bolje sa :oops: ". Ne treba tu previse razglabati na tu temu, jer ce odvesti u neke crne price a to nije fora u tom trenutku.

A kad ne stavis kondom posle te ubija kako si bio glup i da li si sad cist ili nisi, i svaki dan gledas i razmisljas kad ces da odes da se istestiras.
 
avesic:
pa ne kao treba da se desi seks i ooovaj ,,, sve pripremljeno ,,ajd jos malo detalja ,,kaze frajer ; oli prirodno da ga osetis ili da se osecam kao u ronilackom odelu ,,
pa reko ; uvek je gotivnije da ono sta cemu sluzi odradi svoj deo posla ,,ovde se misli na one muske vene koje eto nekako stimulisu pussy ,,, i ok frajer zadovoljan odgovorom u medjuvremenu kaze da je cist ko suza ,,tako pravda se malo ,,, i ondak ja reko pa sve je to u redu ali ,,kako mozes da budes toliko siguran u mene,,..... tajac ,,ona neprijatna tisina sa zvukom gutanja ,, paaa kaze nije te valjda pregazila cela kasarna ,,, he he ja pocnem da se smejem pa nije kasarna ali četa jeste maaada koristila sam kondom ,,, i sada ja ispade prljavija od njega sto nije imao odprilike ni gimnasticku sekciju ,,,ma neee nije sustina price u tome ,,nego evo ; koliko smete da se upustate u avanture bez zastite ,,, mogla sam i samo tako da postavim pitanje

Dal' sto sam umorna ali ne kapiram... :?:
 
avesic:
pa ne kao treba da se desi seks i ooovaj ,,, sve pripremljeno ,,ajd jos malo detalja ,,kaze frajer ; oli prirodno da ga osetis ili da se osecam kao u ronilackom odelu ,,
pa reko ; uvek je gotivnije da ono sta cemu sluzi odradi svoj deo posla ,,ovde se misli na one muske vene koje eto nekako stimulisu pussy ,,, i ok frajer zadovoljan odgovorom u medjuvremenu kaze da je cist ko suza ,,tako pravda se malo ,,, i ondak ja reko pa sve je to u redu ali ,,kako mozes da budes toliko siguran u mene,,..... tajac ,,ona neprijatna tisina sa zvukom gutanja ,, paaa kaze nije te valjda pregazila cela kasarna ,,, he he ja pocnem da se smejem pa nije kasarna ali četa jeste maaada koristila sam kondom ,,, i sada ja ispade prljavija od njega sto nije imao odprilike ni gimnasticku sekciju ,,,ma neee nije sustina price u tome ,,nego evo ; koliko smete da se upustate u avanture bez zastite ,,, mogla sam i samo tako da postavim pitanje

Pa red je da i ja gostujem na ovoj temi, jednom cini mi se rekoh da nisam lak muskarac, pa i dalje ostajem pri tome, ne srljam i ne ulecem u kratke avanture iako bih to ponekad voleo a razlog je upravo strah od nedovoljnog poznavanja partnerke... 8)
 

Back
Top