ispovest podoficira VSCG Miroslava D. Petrovića

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
Petrović tvrdi da su gardisti Dražen Milovanović i Dragan Jakovljević 5. oktobra prošle godine ubijeni jer su u kasarni "Topčider" videli Ratka Maldića. Petrović kaže da je u junu prošle godine na Točideru održano savetovanje o bezbednom prolasku Mladića na sever zemlje ili prema Bosni.

Dokle ce ovi "veliki srbi" biti veliki samo onda kada treba pobiti sto vise ljudi pa makar to bili i pripadnici sopstvenog naroda.
Kada ce vec jednom drzava da pocne da radi svoj posao i pocne da hapsi ove krvozedne masovne ubice ???
 
Тачно тако. Ово је само још једна прича без материјалних доказа, и на њу се не треба обазирати.

Узгред, дотични Петровић се сада скрива у америчкој бази у "једној суседној држави". Толико о кредибилитету тог човека.
 
pa vidish...
u ovom narodu ima tolko degena da bi izvozom istih mogli josh nekoliko milenijuma da zivimo. steta je shto ih niko ne uvozi :(

pazi... Mladic je srpski junak.
i valjda je njegova sloboda najbitnija stvar... mislim...

a sad sto su 2 devetnaestogodishnjaka otishla u vojsku, jer ih "otadzbina zove", izvrshili svoju patriotsku duznost, radili svoja regularna zaduzenja, i sluchajno sreli onog majmuna koji je izasho na svez vazduh... oni su nebitni.

kako to ne razumesh???

mislim... ja to neumem da ti objasnim najlepshe, patriotizam mi bash i ne ide od ruke, al bi mogli ovi degenshtine Mihajlo, Kazanova, Urosh...
 
Andreavk:
...a tebi i tvojim istomisljenicima ta dvojica nesretnih mladica sluze iskljucivo za obracun sa onima koji drugacije misle od vas
... i ovde nije o njima rec nego o coveku koji je godinu dana o tome cutao a sada naprasno "odlucio" da progovori

Е, највише волим те "прелетаче" који храбро "збришу и седну у крило окупаторима" па
шаљу "велике истине" ЗА ВЕЛИКЕ ПАРЕ... фуј гадости !
 
crow:
pa vidish...
u ovom narodu ima tolko degena da bi izvozom istih mogli josh nekoliko milenijuma da zivimo. steta je shto ih niko ne uvozi :(

pazi... Mladic je srpski junak.
i valjda je njegova sloboda najbitnija stvar... mislim...

a sad sto su 2 devetnaestogodishnjaka otishla u vojsku, jer ih "otadzbina zove", izvrshili svoju patriotsku duznost, radili svoja regularna zaduzenja, i sluchajno sreli onog majmuna koji je izasho na svez vazduh... oni su nebitni.

kako to ne razumesh???

mislim... ja to neumem da ti objasnim najlepshe, patriotizam mi bash i ne ide od ruke, al bi mogli ovi degenshtine Mihajlo, Kazanova, Urosh...


Pa debilcino gde si video moj komentar u ovoj temu? I kad sam ja u bilo kojoj drugoj temi uopste i spomenuo Mladica ili ga branio u kontekstu tog dogadjaja u Topcideru...
 
crow:
pa vidish...
u ovom narodu ima tolko degena da bi izvozom istih mogli josh nekoliko milenijuma da zivimo. steta je shto ih niko ne uvozi :(

pazi... Mladic je srpski junak.
i valjda je njegova sloboda najbitnija stvar... mislim...

a sad sto su 2 devetnaestogodishnjaka otishla u vojsku, jer ih "otadzbina zove", izvrshili svoju patriotsku duznost, radili svoja regularna zaduzenja, i sluchajno sreli onog majmuna koji je izasho na svez vazduh... oni su nebitni.

kako to ne razumesh???

mislim... ja to neumem da ti objasnim najlepshe, patriotizam mi bash i ne ide od ruke, al bi mogli ovi degenshtine Mihajlo, Kazanova, Urosh...
Svi smo mi Radovan...to je taj horor. Ja se ne osecam kao Radovan.
Svim tim govedima bi odredila samicu u kojoj bi imali tapete od umrlica svih onih koji su osetili njihovo junastvo.
I kako li to nemaju jos MALO junastva da odzive u holandskom hotelu uz savrsenu priliku da se exponiraju...na zalost, ovim nesretnicima na strazi komentar ne treba.
 
...da si kojim slucajem ti video Mladica, nebitno da li na ulici ili u kasarni da li stvarno mislis da bi te zbog toga neko ubio ...i ko je imao najvise stete od cele te afere...i ko bi tim mladicima uopste poverovao da su ga videli kad se ne veruje ministru inostranih poslova koji seta okolo i prica da Mladica "cuva" vojska iako za to nema dokaza a na takvom je polozaju da mora nesto preduzeti posle takvih izjava...na kraju niko ne zna gde se taj covek krije a ovakve i slicne price odgovaraju samo onima kojima nije u interesu da ova zemlja pocne normalno da zivi - da jeste do sad bi bar jedno od svih tih silnih ubistava razjasnili
 
Nexus 6:
da sam ga video na sred Knez Mihajlove, svakako me niko ne bi ubio...ali da sam ga video u nekoj mracnoj ulicici, svakako da bih bio ubijen...

a, pogotovo ako ga vide dvojca mladica koji nemaju nikakav razlog da lazu da su ga videli...
znas, i svedoci se ubijaju...ne samo mafijasi medjusobno...

Сарадничке мреже западних обавештајних служби на Балкану, а посебно у Србији, ових дана
требало би а буду појачане новим приливом агената који ће се инфилтрирати уз помоћ
ТАКОЗВАНОГ НЕВЛАДИНОГ СЕКТОРА. Циљ тих агената биће покушај што прецизнијег утврђивања
маршруте кретања Хашких оиптужеика. Агенти западних обавештајних служби биће представљени као наводни "експерти и професори из области људских права и међународних односа", а посредством
невладиног сектора. Њихов задатак биће да кроз пролећне и летње семинаре на тему људских
права држе "разноразна предавања по трибинама" које ће организовати широм Србије.

Зар Теби Nexus-eније у најмању руку чудно да ВОЈСКА одједном од великог
поверења које је уживала, одједном спадне на ниске гране од када је дошао mister Davinic
& ekipa OKUPATORA...

Све што могу да Ти за сада кажем је:
ЏАБЕ СТЕ КРЕЧИЛИ !
 
eremita:
Зар Теби Nexus-eније у најмању руку чудно да ВОЈСКА одједном од великог
поверења које је уживала, одједном спадне на ниске гране од када је дошао mister Davinic
& ekipa OKUPATORA...


nije mi cudno...ja, cak, mislim da se nesto organizovano radi protiv vojske...

a to je prikazivanje situacije kakva jeste...
vojska je uzivala, po meni, nezasluzeno poverenje...
sada se svi, bog-zna-kako, cudimo kakvo je stanje u vojsci...
 
Nexus 6:
eremita:
Зар Теби Nexus-eније у најмању руку чудно да ВОЈСКА одједном од великог
поверења које је уживала, одједном спадне на ниске гране од када је дошао mister Davinic
& ekipa OKUPATORA...


nije mi cudno...ja, cak, mislim da se nesto organizovano radi protiv vojske...

a to je prikazivanje situacije kakva jeste...
vojska je uzivala, po meni, nezasluzeno poverenje...
sada se svi, bog-zna-kako, cudimo kakvo je stanje u vojsci...

Али, одједном стварање несигурности и неповерења у војску - очигледно није "ситуација каква
јесте" - ВЕЋ ЈЕ НЕКО ВЕОМА ВЕШТО ОРГАНИЗОВАО НЕ МАЛИ БРОЈ ЛИКВИДАЦИЈА ВОЈНИКА.
Треба само одговорити на питање: КО ?
 

Back
Top