dali ste ikada.....?

BAS VIDELA NISAM ALI SAM PRIMETILA PAR PUTA KAKO SE ZAJAPURENIH OBRAZA PRAVE KAO DA JE SVE U REDU I POKUSAVAJU DA ZAPOCNU NEKU KONVERZACIJU KADA IZNEBUHA UPADNEM U KUCU U VREME KADA MI SE NISU NADALI.

E SAD SE SETIH;
MOJOJ PRIJATELJICI JE SINCIC OD 5 GODINA UPAO U SOBU U ZAO CAS SA PITANJEM "TATA STA TO RADIS MAMI?"
 
Moje matorce nikada nisam uhvatila na delu, ali nije ih tesko provaliti kada su "to uradili". :lol:
Tata je sav srecan, trcka oko mame, stipka je za guzu... a ona, sva ponosna sto ga je, pretpostavljam, zadovoljila :wink: sve se smeska i postidjeno govori:"nemoj me vacariti pred decom!"
Hehehe :P

Medjutim, drugarica je skoro upala matorcima u sobu dok je tata bio na mami. Zgrabila je kremu zbog koje je i usla i pobegla napolje uz sve "Izvinite na ometanju!"
Ujutro, za doruckom, njen tata je krenuo sa pricom "Znas sine, to je sasvim normalno...!"
Hahahaha... kakav lik! :P :P :P
 
aber:
videli svoje roditelje da se sexaju?
ako jeste opisite situaciju i vasa razmisljanja u tom trenutku :?
.. Ma jednom sam im "uletela" u sobu dok su bili u nekoj pozi . Ne secam se tachno u kojoj pozi . Bili su prekriveni chini mi se . Otkud znam ...Evo sada pokushavam da vratim sliku ,nisam je prizivala nikada ... A onako. Nije mi bilo prijatno , a ni njima . Mozda sam imala nekih desetak godina tada , i bilo je jutro .
A shto se slushanja tiche . Toga je bilo . I nisam se samo njih naslushala , nego i rodjaka koji su za vreme gostovanja kod nas privodili raznorazne ljubavnike i ljubavnice .
Detinjstvo beshe burno ...
A sada niko nishta . Najsrecnija bih bila kada bi sada, u ovim godinama chula moje kako se seksaju . Mislim da dugo dugo nisu imali seks. Tata mozda, ali mama nikako . Kako je to tuzno .
 
sunchica:
A sada niko nishta . Najsrecnija bih bila kada bi sada, u ovim godinama chula moje kako se seksaju . Mislim da dugo dugo nisu imali seks. Tata mozda, ali mama nikako . Kako je to tuzno .

Ma daj... kao da se oni brinu da li ti imas redovno seks il' ne... To je individualna stvar, i svako bira sta ce povodom tog pitanja... Nema tu mesta za sazaljenje ;)

Poz.
 
Incognito:
sunchica:
A sada niko nishta . Najsrecnija bih bila kada bi sada, u ovim godinama chula moje kako se seksaju . Mislim da dugo dugo nisu imali seks. Tata mozda, ali mama nikako . Kako je to tuzno .

Ma daj... kao da se oni brinu da li ti imas redovno seks il' ne... To je individualna stvar, i svako bira sta ce povodom tog pitanja... Nema tu mesta za sazaljenje ;)

Poz.
Hm , ima smisla to shto pishesh .
Hvala na pozdravu
 
Mene su moji, kad je tata dolazio u posetu (posto nismo ziveli zajedno) slali u udaljene prodavnice po retke i neobicne slatkise, zacuine, bajadere.....pa kad se vratim, svi euforicni, i oni i ja sto krkam bajadere.....
 
ja nisam nikada imao prilike da vidim ali sam imao prilike da cujem mnogo puta....totalno me zanima koja bi bila reakcija.....
zar stvarno niko nikada nije vidio ili ga je samo sramota da prizna ili sta vec?
 
Vi ste katastrofa! Moja deca su vasih godina i ne daju nam ni trenutak da smo sami ili se vracaju ranije i snimaju nase face. Kada izlazite recite kada se vracate i NE dolazite ranije !!!! AKO SMO
MATORI NISMO MRTVI !!!
 
zeppelin:
Vi ste katastrofa! Moja deca su vasih godina i ne daju nam ni trenutak da smo sami ili se vracaju ranije i snimaju nase face. Kada izlazite recite kada se vracate i NE dolazite ranije !!!! AKO SMO
MATORI NISMO MRTVI !!!
e druže veruj mi da je to neprijatno i za decu i za roditelje... samo da te pitam nešto dali si ikad razmišljajo da ženu odvedeš na neki vikend-turizam (ako još radite inače može i među vikendom) pa lepo ubiješ dve muve odjendared... otarasiš se dece (oni prave žurku 100%, znači dva puta im ideš na ruku) i iznenadiš ženu isto dva puta prvo izletom drugo dobrim sexom bez da ti uši nateknu od slušanja dali neko stavlja kjluč u vrata 8) it was just a friendly advice :lol:
 

Back
Top