Finale plej ofa: Zvezda-Jedinstvo

  • Začetnik teme tajfuncic
  • Datum pokretanja
T

tajfuncic

Gost
Odbojkašice Crvene zvezde pobedile su u sred Užica Jedinstvo rezultatom 3:0, po setovima 29:27, 25:23 i 25:20, i povele u finalnoj seriji plej ofa Prvenstva SCG sa 1:0!

Druga utakmica vec u sredu u Sumicama!!!

Devojke...sta reci osim....SVAKA CAST!!!
 
andja_stay_cool:
E ljudi kad pocinje ova 2. utakmica, jel ima prenos ja se ubi vrteci kanale..... :roll: :roll: :roll:

pretpostavljam da si videla da je utakmica pocela u 20h i da si gledala prenos... uzas... ne znam sta drugo reci... ne razumem kako smo izgubili ovu utakmicu (mec lopta u trecem setu, +9 u cetvrtom)... sad nam treba pobeda u nedelju u velikom parku, sto ce biti veoma tesko uciniti treci put u svega dva i po meseca... ali crveno-bele, kao sto znaju da izgube ono sto mnogo ne bi znali, isto tako znaju i da dobiju ono sto niko drugi verovatno ne bi mogao...

Napred Zvezdo!!!!!!!
 
Definitivno su bolje bez Dragane Ilic, ona je katastrofalno odigrala u 3. i 4. setu...( zbog nje je i izgubljen 3. set) ...Igrala je kao neka pocetnica,primanje servisa..uzas...kao kapiten je morala da bude stabilnija...Moja sstra se drzi teorije da je utakmica bila namestena ali sumnjam jer je to ipak finale... :roll:
 
andja_stay_cool:
Definitivno su bolje bez Dragane Ilic, ona je katastrofalno odigrala u 3. i 4. setu...( zbog nje je i izgubljen 3. set) ...Igrala je kao neka pocetnica,primanje servisa..uzas...kao kapiten je morala da bude stabilnija...Moja sstra se drzi teorije da je utakmica bila namestena ali sumnjam jer je to ipak finale... :roll:

Nije bilo namesteno po meni... A za Gagu mislim da gresis. Nije odigrala nista extra (kao sto je recimo igrala u polufinalu Kupa), ali nije bilo ni toliko lose. U nedelju je imala 8 poena uz 2 greske, juce 9 poena. Mislim da nam je u prvoj utakmici i prvoj polovini druge blok sasvim dobro funkcionisao (dobro, to nisu samo njene zasluge, vec svih srednjaka koji su igrali). Ali nisu brilijantne partije pruzile ni Gaga, ni Maja Mratinkovic, pa od njih ocekujem jos bolje igre u narednim mecevima finalne serije...

Bilo bi lepo da mi sad dobijemo u Uzicu, pa da onda proslavimo titulu u Bg-u za nesto manje od nedelju dana :wink:
 
ne lupaj ti gore za Ilićku ! devojka je igrala sigurno i niko ne ume da zakuca tempo u ovoj ligi ko ona ! to sto je imale te 2 greške , dešava se...ne može uvek sve da bude savršeno ! posle te 2 njene greške hanušić nije prošla ni jednu loptu, a mratinkovićkina je svaka uhvaćena u polju jedinsstva ! prema tome gaga tu nije kriva , sve su upropastile na kraju same !
 
Bass ste se raspisali...super!

Ne slazem se da je Gaga odigrala lose....neko pomenu onaj njen fenomenalan prvi tempo kad odjekne cela hala....to nijedan drugi bloker ne radi!

Pale su psihicki posle 2:0 i one neiskoriscene mec lopte, ali Jedinstvo je ipak dobar sastav i to ne treba zaboraviti...

A za ono da je tekma namestena..nemam komentar! Kako namestiti ovu sad ili cemo pricati da je onda i ona peta utakmica proslog plej ofa bila namestena... Po meni to su gluposti! Nema kalkulisanja u za TITULU!

Bice zestoke borbe do titule...kao i uvek!

Napred Zvezdo!!!
 
Ma nemojte da je toliko idealizujete, ja treniram u Zvezdi i puno puta me je sokirala svojim ponasanjem, potpuno sam se razocarala, naravno da ima dobar tempo, ali je na utakmici pravila neke pocetnicke greske, a to da su bile psiholoski slomljene...hmmm, a Jedinstvo nije bilo posle prva 2 seta, jel??? Kako su one uspele da prebrode krizu? Videcemo sta ce biti sutra, poZzZ...znam da cete sad da saspete vatru na mene...
 
andja_stay_cool:
JooooJ ...izgubile su, ne mogu da verujem...Shmrc.. :cry: :cry: :cry:

Eto vidis, sta se desava kad ne verujes u svoju ekipu, u isti tim za koji i ti treniras. :(

Mada, po mom misljenju zadnje 2 utakmice je izgubio Terzic. U beogradu, kada je video da ne ide Hanusicki, zasto je nije zamenio?! Makar da je malo smiri i da je odmori minut ili dva.

Onda u uzicu, znaci izbaci Gagu posto joj Ognjenovicka baci metar iza loptu i gaga nekako uspe da prebaci loptu u protivnicki teren.... i uvede onu devojcicu koja nazalost jos nije dorasla zadatku. Znaci, ja se ne secam da je srednji bloker imao toliko poena koliko je napravila ova iz Jedinstva juce - i sve kroz sredinu - posto naravno tu moze da prodje. Znaci puno propusta i u beogradu i u uzicu juce...

Takodje jos jedna stvar. Ranije je zvezda imala kondicionog trenera Nenada Djurica i stvarno su devojke stalno bile u formi i mogle su da odigraju 110% i 7 setova kada bi trebalo... a upravo zbog nedostatka kondicije nisu bile u stanju da sacuvaju koncentraciju i pribranost u svih 5 setova.

Eto to je moje misljenje. :wink:
 
ANDJO, ILI KAKO SE VEC ZOVES, nemoj mi pricati o Gaginom ponasanju i prosipati nam pamet o nekome koga ne poznajes! Mozes samo da je gledas i da joj se divis, a to sto izlazi iz tvojih usta cista je ZAVIST I LJUBOMORA ! GLEDAJ svoja posla i gledaj ako vec treniras da dozivis sto i ona u tom poslu i bice ti bolje!!! Kad ti budes resila i POBEDILA SAMA IZGUBLJENU proslogodisnju finalnu tekmu , kao sto je GAGA , onda cemo mozda tvoje misljenje postovati!!!!....Ajd sad pali na trening... :x
 
Tommy_V:
andja_stay_cool:
JooooJ ...izgubile su, ne mogu da verujem...Shmrc.. :cry: :cry: :cry:

Eto vidis, sta se desava kad ne verujes u svoju ekipu, u isti tim za koji i ti treniras. :(

Mada, po mom misljenju zadnje 2 utakmice je izgubio Terzic. U beogradu, kada je video da ne ide Hanusicki, zasto je nije zamenio?! Makar da je malo smiri i da je odmori minut ili dva.

Onda u uzicu, znaci izbaci Gagu posto joj Ognjenovicka baci metar iza loptu i gaga nekako uspe da prebaci loptu u protivnicki teren.... i uvede onu devojcicu koja nazalost jos nije dorasla zadatku. Znaci, ja se ne secam da je srednji bloker imao toliko poena koliko je napravila ova iz Jedinstva juce - i sve kroz sredinu - posto naravno tu moze da prodje. Znaci puno propusta i u beogradu i u uzicu juce...

Takodje jos jedna stvar. Ranije je zvezda imala kondicionog trenera Nenada Djurica i stvarno su devojke stalno bile u formi i mogle su da odigraju 110% i 7 setova kada bi trebalo... a upravo zbog nedostatka kondicije nisu bile u stanju da sacuvaju koncentraciju i pribranost u svih 5 setova.

Eto to je moje misljenje. :wink:


Što se kondicije tiče – u pravu si... Čak sam negde pročitala da je i Gaga rekla posle one utakmice u Beogradu da je osetila u drugoj polovini utakmice da nema snage, dase istrošila, mada rekla je ne fizički, već psihički.. Mada po meni potpuno stoji da kako utakmica odmiče, nama koncentracija pada i sve više i više grešimo... Sanjicu izvaditi iz igre za stalno, ne verujem da bi nam nešto značilo, jer mislim da Tamara ne može da odigra bolje od nje, ali to izvođenje sa vremena na vreme, na kratko, možda bi joj pomoglo... Srednjaci su napokon polovično proradili. Maja Mratinković je odigrala fenomenalnu utakmicu, najbolju u play off-u, možda i najbolju u sezoni. Kad bi se samo još i Gaga razigrala u sredu uveče; neophodni su namnjeni poeni, blokovi, jednostavno treba nam ona na terenu i njena fenomenalna igra kakvu svi znamo da poseduje, a kakvu zasad ipak nije prikazala u finalnoj seriji play off-a...

Mislim da Zvezda prikazanim zaslužuje da se o titulu odlučuje u petoj utakmici.. Nadam se da će tako i biti...

NAPRED ZVEZDO!!!!!!!
 

Back
Top