Dijeta bre...

rastamann:
Idem na dijetu od sutra...Molim rechi podrshke ili vam se svidjam ovakav?...........heheh.....

Au... e ovo mora da se zalije...

Hoces da ti preporucim dijetu? Stara kineska metoda... Jedes mesec dana, tri puta dnevno, pilecu supu... ali stapicima :lol: :lol: :lol:

Poz.

P.S. Betty voli debeljuskaste, pa se prvo konsultuj s' njom :wink:
 
JApaTI:
rastamann:
Pa za nju je topic i postavljen-primarno...

A od nje - ni traga ni glasa, sram je bilo :twisted:



Ma, Betty yek sad krenula da vidi sta dijeta sta kog vraga....:lol: Posto ja se od hrane ne uzdrzavam ni malo pa dobro, mozda malo, ali samo od masnoce, sto ne ukljucuje majonez. Mislim da bih bilo sta mogla da pojedem ako je s majonezom, hehe...)
Rasta, mili, sto se mene tice, na dijetu ne moras uopste....
Jel da da je sladak ovako? :lol:
 
rasto, dijeta je dobra stvar ali za svakog licno, a ne zbog nekog drugog.
meni si potpuno ok takav kakvog te znam, a i za betty mislim...
btw. volim kad muskarca ima svuda gde treba. pa neka i ima viska!!! juce bas gledam jednu kosinu na stomaku koju je neko ovog leta lepo napravio, kao skakaonica. i uopste mi ne smeta, ni u jednom smislu.
 
ako je topic o dijeti postavljen radi zajebancije onda nista.
ali ako zaista imas problema sa kilogramima preporucio bih ti cigotu (iz iskustva)! makar nedelju dana! tamo ce ti uraditi sve potrebne analize da vidis na cemu si, a ima i predavanja o ishrani, uzrocima gojaznosti i najboljim nacinima za skidanje kilograma.
sta je najbitnije (a to ces tamo cuti) dijetom (koja se sastoji samo od manjeg konzumiranja hrane bez fizicke aktivnosti) vise se gubi misicne i kostane mase nego sala.
ili u prevodu ako pre dijete imas 100 kila i 20% masti u telu.
nakon dijete (gladovanjem) imaces 95 kila i 25% masti u telu.
 
Vrlo je bitan dobro izbalansiran dorucak, tipa musli i jogurt i banane i nes kafa bez pene....hehehe, ja preeskaceeem musli.....
Al to meni niko ne veruje. I onda si mnaje gladan, i manje mozes da pojedes i za rucak......don't ask me why.....
 
Jao rasto,...dobro bi ti doshla dijetica,zbog sebe samog,ne zbog drugih,...ja sam na dijeti nedelju dana vec i skinula sam 3 kile,a pomogla mi je literatura "Ishrana u skladu sa krvnom grupom - Program ishrane za idealnu tezinu,zdravlje i vitalnost" - Anita Hesman Kosaris...

Probaj to,nadji tu knjigu,evo ja sam A negativna i trebalo bi da budem vegeterijanac,ali nisam bash sve izbacila,svaka grupa ima svoje,...A mozesh i klasichno da probash da jedesh samo pirinach,voce,salate za ruchak i vecheru(nikako posle 20:00) a ujutru kad ustanesh samo toplu vodu sa limunom,...i izbaci shecer,chak i iz kafe...

Ovo moje je ozbiljno,ali ti si neozbiljan,pa sad kako hocesh:D
 

Back
Top