DISKRIMINACIJA

Da ja diskrimisem cigane! Ali da se razumemo ne one rome koji su "normalni". Normalni mislim da ili idu normalno u skolu ili da nesto rade. Ali one koji smrde i me vuku za rukav svaki put kad prodjem ulicom njih bi istrebio... One male cigancice na adi sto samo gledaju kako da "zabodu" nekom torbu ili ranac ili one koji su u punoj snazi, a prose po ulici ili skupljaju karton ne podnosim. Sta podrazumes pod pozitivnom diskriminacijom?
 
Ne diskriminishem nikada i nikoga. To je najveca glupost na svetu. Svi ljudi su isti (mislim, ljudi su) i ako diskriminishem nekog roma, homo-a isto tako bih mogla da diskriminishem i moju drugaricu, sestru... To je glupost i ne vidim nikakav cilj toga. :roll:
 
Zaboravih da napisem uvek i svuda diskrisem PEDERE i SEKTE smatram da su to zaraze koje mogu doci glave covecanstvu. One homoseksualce koji se oblace i ponasaju kao i sav ostali svet jos mogu da podnesem ali ih ni malo ne volim, ali one feminizirane muskarce koji se oblace u roze i govore kao zene bi lepo smestio na goli otok...
Sto se sekti tice postoje dve vrse sekti
1) One koje postoje samo da bi uzimali novac od naroda i nisu previse opasne (osim sto dovedu coveka do prosjackog stapa) kao sto je Adventisicka crkva koja je uzgred vlasnik McDonalds-a pa vidite da zelite da jedete u Meku posto direkno pomazete sektu.
2) Mnogo opasnije crkve(sekte)koje uce o spiritualnosti i ostalim glupostima npr. Jahovini svedoci koje stvarno mogu da nateraju coveka da im ostavi sve svoje bogatstvo i da se UBIJE.
 
UrosWasHere:
Zaboravih da napisem uvek i svuda diskrisem PEDERE i SEKTE smatram da su to zaraze koje mogu doci glave covecanstvu. One homoseksualce koji se oblace i ponasaju kao i sav ostali svet jos mogu da podnesem ali ih ni malo ne volim, ali one feminizirane muskarce koji se oblace u roze i govore kao zene bi lepo smestio na goli otok...
Sto se sekti tice postoje dve vrse sekti
1) One koje postoje samo da bi uzimali novac od naroda i nisu previse opasne (osim sto dovedu coveka do prosjackog stapa) kao sto je Adventisicka crkva koja je uzgred vlasnik McDonalds-a pa vidite da zelite da jedete u Meku posto direkno pomazete sektu.
2) Mnogo opasnije crkve(sekte)koje uce o spiritualnosti i ostalim glupostima npr. Jahovini svedoci koje stvarno mogu da nateraju coveka da im ostavi sve svoje bogatstvo i da se UBIJE.
Tebi nije bas dobro... :? :roll:
 
UrosWasHere:
Da ja diskrimisem cigane! Ali da se razumemo ne one rome koji su "normalni". Normalni mislim da ili idu normalno u skolu ili da nesto rade. Ali one koji smrde i me vuku za rukav svaki put kad prodjem ulicom njih bi istrebio... One male cigancice na adi sto samo gledaju kako da "zabodu" nekom torbu ili ranac ili one koji su u punoj snazi, a prose po ulici ili skupljaju karton ne podnosim. Sta podrazumes pod pozitivnom diskriminacijom?

slazem se za ovo. da dodam i one sto te zayebavaju kad stanes kolima na semafor.za ove me potpuno zabole. nek rade sta hoce, ako misle da ima je bolje da prose nego da rade.
jer uvek moze da se nadje neki posao, kakav-takav, ako se ne sedi po ulici ceo dan.

ovi su mi OK. i to mu dodje kao neki posao.
 
UrosWasHere:
Zaboravih da napisem uvek i svuda diskrisem PEDERE i SEKTE smatram da su to zaraze koje mogu doci glave covecanstvu. One homoseksualce koji se oblace i ponasaju kao i sav ostali svet jos mogu da podnesem ali ih ni malo ne volim, ali one feminizirane muskarce koji se oblace u roze i govore kao zene bi lepo smestio na goli otok...
Sto se sekti tice postoje dve vrse sekti
1) One koje postoje samo da bi uzimali novac od naroda i nisu previse opasne (osim sto dovedu coveka do prosjackog stapa) kao sto je Adventisicka crkva koja je uzgred vlasnik McDonalds-a pa vidite da zelite da jedete u Meku posto direkno pomazete sektu.
2) Mnogo opasnije crkve(sekte)koje uce o spiritualnosti i ostalim glupostima npr. Jahovini svedoci koje stvarno mogu da nateraju coveka da im ostavi sve svoje bogatstvo i da se UBIJE.

e, za ovo sam tolerantna :P

ovo - dalje od mene.qq, nemoj mek da mi spominjes, ici cu u njega makar . . . :D
 
Ti kod semofora jos i ajde ali se lepo sklone kad im kazes da ne zelis da ti umusavi prozore jer oni ipak kao nesto rade, ali ako mu ja kazem da se skloni a on krene da "pere" onda poludim.
Ja imam nekoliko drugara roma koji su sasvim ok i razlikuju se od nas (osim sto mozda imaju malo tamniji ten :wink: ) ali takodje znam mnogo vise onih koji ako nista drugo smrde.
 
Ne znam maso sto vi diskriminisete nekoga kada je to cista gloopost znaci to je malte ne ko nacionalizam samo ima drugaciju formu znaci zasto diskriminisati nekoga ko je rom samo zato sto je boje cokolade i prica drugacijim jezikom znaci to je cista gloopost kao sto sam rekao ....... nego sto kaze ovaj uroswashere da adventisticka crkva drzi mek ... pa lupa ko lopata znaci mek drze ameri .. najbolje da bih nasa drzava dozvolila da neka sekta drzi mek aahaaha .... ( a mozda i bi :? ) nego opet kazem diskriminacija cista gloopost
 
dino.:
Ne znam maso sto vi diskriminisete nekoga kada je to cista gloopost znaci to je malte ne ko nacionalizam samo ima drugaciju formu znaci zasto diskriminisati nekoga ko je rom samo zato sto je boje cokolade i prica drugacijim jezikom znaci to je cista gloopost kao sto sam rekao ....... nego sto kaze ovaj uroswashere da adventisticka crkva drzi mek ... pa lupa ko lopata znaci mek drze ameri .. najbolje da bih nasa drzava dozvolila da neka sekta drzi mek aahaaha .... ( a mozda i bi :? ) nego opet kazem diskriminacija cista gloopost
Yup... :wink: Nikada necu shvatiti takve ljude. To i nisu ljudi. Treba njih diskriminisati pa da vide kako je to...
 
UrosWasHere:
Zaboravih da napisem uvek i svuda diskrisem PEDERE i SEKTE smatram da su to zaraze koje mogu doci glave covecanstvu. One homoseksualce koji se oblace i ponasaju kao i sav ostali svet jos mogu da podnesem ali ih ni malo ne volim, ali one feminizirane muskarce koji se oblace u roze i govore kao zene bi lepo smestio na goli otok...
Sto se sekti tice postoje dve vrse sekti
1) One koje postoje samo da bi uzimali novac od naroda i nisu previse opasne (osim sto dovedu coveka do prosjackog stapa) kao sto je Adventisicka crkva koja je uzgred vlasnik McDonalds-a pa vidite da zelite da jedete u Meku posto direkno pomazete sektu.
2) Mnogo opasnije crkve(sekte)koje uce o spiritualnosti i ostalim glupostima npr. Jahovini svedoci koje stvarno mogu da nateraju coveka da im ostavi sve svoje bogatstvo i da se UBIJE.

Me agrees. Me eats in MC only when someone pushes her into the restoraunt. :wink:
 
Mek i jos neke velike fime(uglavnom u americi i velikoj britaniji) su u vlasnistvu Adventista(subotara) i to je jedan od njihovih izvora prihoda. Ali sto imaju kompanije nema veze ali sto ljudi koji udju u sektu( sto je najgore oni u prvo vreme ne znaju da su u sektu vec su u novom drustvu) moraju da daju prvo 10 a kasnije 30 i vise posto svojih prihoda sekti, a ko pokusa da izadje good luck...
 
dino.:
Ne znam maso sto vi diskriminisete nekoga kada je to cista gloopost znaci to je malte ne ko nacionalizam samo ima drugaciju formu znaci zasto diskriminisati nekoga ko je rom samo zato sto je boje cokolade i prica drugacijim jezikom znaci to je cista gloopost kao sto sam rekao ....... nego sto kaze ovaj uroswashere da adventisticka crkva drzi mek ... pa lupa ko lopata znaci mek drze ameri .. najbolje da bih nasa drzava dozvolila da neka sekta drzi mek aahaaha .... ( a mozda i bi :? ) nego opet kazem diskriminacija cista gloopost

o, boze. :roll: bas me briga i da je veverica, meni ne smeta da se druzim, ako je okej.
ja pricam o onim romima (ma sta samo romima, i ostalim belcima, crncima.... samo sto je na nasim prostorima slika roma upecatljivija) koji ne znaju sta ce, pa ajde da smaraju druge.
@uros vecina tih na semaforima nece da se skloni, a ako ima das nesto sitno onda te pljuju, vredjaju...
 
dino.:
nego sto kaze ovaj uroswashere da adventisticka crkva drzi mek ... pa lupa ko lopata znaci mek drze ameri .. najbolje da bih nasa drzava dozvolila da neka sekta drzi mek aahaaha .... ( a mozda i bi :? )

Prijatelju ne lupam ako te ne mrzi mozes da proveris:
Idi u statisticki zavod SCG(ili u SUP)i pogledaj ko je vlasnik MacDonalds-a onda potrazi ime vrhovnog svestenika Adventisticke crkve(ili malo progooglaj po netu) i iznenadices se....
 

Back
Top