Ayreon

Perverzomir

Zainteresovan član
Poruka
103
Sta mislite o ovom stvarno fenomenalnom bendu , a posebno zadnjem albumu "The Human Equation" ?

PS. Ako dolazite samo da pljujete po svemu sto ima veze sa metalom , molim vas preskocite ovu temu ! Unapred hvala !!!! (Ovo se posebno odnosi na uvazenog Dont_Break_The_Oath posto smo njegovo misljenje o svemu culi vec milion puta (Smorio je i ciglu sa svojim "Accept i Scorpions su zakon" komentarima)).
 
Kombinacija velikog broja stilova : Progresive , Jazz , Electronic , 70's & 80's rock ........
Veliki broj inostranih casopisa je gore navedeni album proglasilo za album meseca ili cak godina.
 
Eto i meni da prdne pa da odgovorim na ovo :)
Obozavam Ayreon. Obozavam sta radi Arjen Lucassen i kako stvara svoje projekte. Stupio sam u kontakt sa njim par puta i mnogo je komunikativan covek. Za svaki album izabere muzicare za koje je mnogo ljudi culo, ali na novom albumu ima ljudi za koje je malo ljudi culo, a koji zasluzuju svaku pohvalu. James Labrie je neprevazidjen na novom albumu, ali ipak cu da stanem uz The Universal Migrator i delo vokala poput Lucassena, Russell Allena, Bruce Dickinsona, Andi Derisa, Fabio Lionea (iskljucujuci Kotipelta, ako ranije nisam naglasio moj stav prema apsolutno odbojnim glasovima Kotipelta i Cansa), ali u svakom slucaju album je odlican. Takodje se cuju solaze majstora Michael Romeo-a na Dawn of A million Souls, pesmi koju ja smatram remek delom.
 

Back
Top