recite mi neka zenska imena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoj samo Milica, jELENA, kAtarina i Ana...to je takva jedan neopisiv klise....
Sara jejako lepo, indeed, i Sanja (od glagola sanjati). Lepo je i Visnja, Dunja i slicno.
i, nma kraju, moje omiljeno ime (a i porodicno je): Elizabeta. (ne valja samo ako bude bucmasta)
 
Pa dobro to je istina....ali ja sam iz Vojvodine i u mom selu je to OK, pre svega sto je bivse nemacko utvrdjenje....A, rodjena sestra moje mame, jel, se tako zvala. Prezivala sse Szolochy (o sa dve tacke). iMA JOS LEPIH IMENA ALI MENI SA TIPICNA NE SVIDJAJU. Ja SAMnpr. jedno od ta 4 pobrojana.....
 
Eh... klise... ma to su najlepsa imena, pa moze svako da prica sta god hoce (i to ne mislim direktno subjektivno, vec jednostavno, ta imena mi najlepse zvuce... )...

Zamisli damu onako u vecernjoj toaleti kako se predstavlja: 'Ja sam Visnja' (drago mi je, ja sam krastavac), ili 'Ja sam Aksinja' ... ili ne daj boze 'Ja sam Enema' (ja sam umalo umro od smeha kad sam ovo ime cuo...)

Nemojte te vocke, cudna imena i sl... Pa ne koriste se 'kliseirana' imena tolike godine za dzaba... Ona jednostavno lepo zvuce :!:

Poz.
 
ana, emilija, una...

verujem da se mnogi nece sloziti, ali ana je definitivno najlepse ime na svetu. zato sto je jednostavno i zato sto je ime za sva vremena (a mora se obratiti paznja i na to da neko ime nece bas uvek biti tako interesatno).

u sustini bitno je da ona svoje ime casno nosi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top