Vradzbine i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Peruzzi

Domaćin
Poruka
4.066
Posto nema vise religije ode tema ovde....

Da li ste se ikada bavili tim stvarima?
Da li je uopste uspelo?
Da li ste namerno to radili ili onako iz zezanja sa drustvom?

Ja jesam isprobao jednu, i, najgore od svega, radila je :shock: :shock: :shock: :shock:
Najgore od svega vuche me i dalje, ali necu da se bavim tim zezancijama, na svasta moze da izadje....
a ionako me optuzuju ovi moji u skoli da sam sektas zato sto slusam cradle of filth i metal uopste (strasno....),a i vi me nabediste juce da sam "zli mackojedac" ....

Red je na vas....
 
Ko te je optuzio da si zli "machkojedac"?Ma daaj,..pusti ti to ko shta kaze.Mislim,ja se lichno nikada ne bih bavila time,jer ima to i neki kontraefekat,nisam expert i ne znam nishta,ali bre,...svako je(ili bar neko od nas)probao neko prizivanje duhova i tako to...

Ne znam da li cesh bash ovde naci nekoga ko se zanima za to,a ti nadji ovde u "Svashtari" top pod nazivom "Shta je to Wicca?"(ne znam ga napamet).Elem,bila sam na tom sajtu chisto da vidim shta je i iznenadila se! :shock: Vidi tamo,pa ako bash hocesh to,imash tamo osobe za kontakt....

Ja se malkice bojim,ali eto ti uputstva,...Videcemo,mozda se javi neko sa kim cesh razmatrati svoje nedoumice u "Svashtari"(ako ti ne ukinu temu,...jer malkiiice mi bash i ne ide ovde..sorry) :?
 
Sanha:
Ko te je optuzio da si zli "machkojedac"?Ma daaj,..pusti ti to ko shta kaze.Mislim,ja se lichno nikada ne bih bavila time,jer ima to i neki kontraefekat,nisam expert i ne znam nishta,ali bre,...svako je(ili bar neko od nas)probao neko prizivanje duhova i tako to...
..........
Ja se malkice bojim,ali eto ti uputstva,...Videcemo,mozda se javi neko sa kim cesh razmatrati svoje nedoumice u "Svashtari"(ako ti ne ukinu temu,...jer malkiiice mi bash i ne ide ovde..sorry) :?

Ma bash me briga za mackojedca...pravo da ti kazem i drago mi je za to :D
A za temu....pa videcemo. wicca definitivno nije slicna kao ovo ovde, bar nije bila kad sam citao poslednji put :)
Videcemo....

Inace, da se razumemo, ne racunam ovde one zezancije kao prizivanje duhova sa iglom, ili chim vec, to su gluposti za klince...
 
Da se razumemo,...svako radi shta voli i shta mu prija.Ja sam samo rekla da je svako makar nekad "neshto" probao da uradi od tih stvarchica,a ja nisam nishta o tome znala dok se nije taj top pojavio ovde,...Samo sam te uputila na top,mene to lichno plashi,tako da... :?
 
Sanha:
Da se razumemo,...svako radi shta voli i shta mu prija.Ja sam samo rekla da je svako makar nekad "neshto" probao da uradi od tih stvarchica,a ja nisam nishta o tome znala dok se nije taj top pojavio ovde,...Samo sam te uputila na top,mene to lichno plashi,tako da... :?
Ma opusteno....nisi rekla nista pogresno, samo si me podsetila da dodam ovo na kraju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top