"Sta da radim kad ne mogu...

noName!!

Početnik
Poruka
16
...skriti tajnu srca svog..."
U dusi sam avanturista, menjao sam devojke stalno i nisam se zadrzavao ni na jednu, jednostavno nisam naisao na pravu za vezu... onda je ONA mene nasla, bila sa mnom. u pocetku nisam hteo vezu, a onda sam resio da se malo smirim. Bili smo zajedno 5 meseci, vezao sam se za nju, govorila mi je da me voli najvise, bili smo lep par, bio sam maksimalno nezan i dobar s njom... Onda je jednostavno rekla da ne moze vise, da je mlada i da zeli zivot, da ne zeli obaveze i kontrole... Hladno sam rekao: "Evo ti sloboda...idi".
Nisam joj se javljao, a ni ona meni. onda su pocele poruke, pa pozivi... Tada sam video da sam zaljubljen i da mi je stvarno tesko bez nje.To sam joj i rek'o, a ona me je poljubila i rekla da ne zeli da patim ali da razumem... Jos me je ubila rekavsi mi da je nju muvao moj najbolji drug, drug iz klupe... Odbila ga je, ali...
STA BRE DA RADIM I S NJIM I S NJOM????
 
Ice_Georgius:
Nju zaboravi a njega baci u zaborav nekim pomocnim sredstvom tipa palica,pajser...oklagija u krajnjem slucaju 8)
Ma kako da je zaboravim, kad mi je stalno pred ocima... budem i s drugom devojkom, a kad nju sretnem onda mi srce ispali rafalku.
A za njega, ma ne pomaze palica i takve primitivne stvarcice, metak u celo i end... ma salim se. Stvarno sam mislio da mi je dobar drug, puno toga smo prosli zajedno i dobro i lose, a i znao je da je volim... i ipak joj slao poruke i muvao je, kopilence malo.
 
Heheh naivcino stara. Imao sam ja takve fore. vezes se a ona hoce da "iskusi zivot" ili bolje receno K..U! To zeli da proba. Drug?!?!!? kako mozes posle toga nazvati nekoga drugom? Imas 2 alternative:
1. da svom "drugu" polomis svaku kosku jer je imbecil koji razlislja qrcom a ne glevom i ne zna sta je prijateljstvo.
2. pusti ih oboje pa neka se terajuu 3 lepe....gledaj pravo prijatelju i prvom prilikom izadji u grad i startuj neku, ne mora nista da bude, ali makar ces imati bolje misljenje o sebi nakon toga .
pozdrav
 

Back
Top