Help please...over here!!!

To sto smo rodjeni kao Homo Sapiens je JEDINA slicnost. Nema tu govora o jednakosti. A je rodjen u Americi,u bogatoj porodici, ima sve predispozicije da bude uspesan, bogat, a pokrice ce mu u buducnosti biti Harvard. B je rodjen kao crnac i bez obzira kakav uspeh postigao u ovoj kolevci `savremene demokratije` nikad ga belci nece tretirati kao ravnopravnog, C je rodjen sa Daunovim sindromom, D u mojoj dragoj, a u svetu omrazenoj Srbiji pa cim krene preko suoci se sa rezultatima do sada najbolje organizovanog medijskog rata: ljudi bulje u tebe ko da pred njima stoji Lucifer licno. Dalje, E,F, imaju bezazlene fizicke mane tipa veliki nos, male sise, bla, bla, zajebali ih geni, i da ne kenjam vise. Kakva, bre, jednakost pa nema je ni u bajkama gde je sve moguce.
 
Nina-caty:
Treba mi vase misljenje i pomoc o temi DA LI SU SVI LJUDI RODJENI JEDNAKI?
Radim na debati na strani negacije, znaci dajte mi razloge da ljudi nisu rodjeni jednaki.Statistika je dobrodosla takodje.
Unaprijed hvala... :P
Znas ono kako su svinje napisale u ''Zivotinjskoj farmu': Sve zivotinje su jednake,samo su neke jednakije od drugih.
.....nek vam to uvek,uvek bude na umu (i drumu :lol:)
 

Back
Top