zakljucavanje teme

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tolstoy

Početnik
Poruka
23
:twisted: :twisted:

Na forum sam se uclanio pre manje od mesec dana; postavio sam temu ZA i PROTIV browsera OPERA i onda mi neki indijanac kaze kako je tema na forumu bila Y puta! OK, ako je bila, ja se izvinjavam za uznemiravanje. Ali, stvar je u sledecem: predlazem adminu da napravi DOBRU i KORISNU, pretragu svih tema, ili spisak istih, pa se nece desavati obnavljanje vec "zastarelih" i "OUT" tema. Konkretno, pre postavljanja teme sam potrazio sta vec postoji o OPERI na forumu i rezultati pretrage su ili nikakvi ili preobimni, tako da sam trebao da otvaram stare diskusije stranicu po stranicu!?! Zato, GOSPODO SA FORUMA, ako ste hteli da ovo mesto bude od opste koristi, a ne mesto za exponiranje nadmenih sveznalica i mozgica, koji misle da sve znaju i da su posisali svu pamet ovog sveta, uradite nesto po tom pitanju! Mnogo je ljudi koji bi hteli unaprediti svoje znanje, pa makar ono bilo i na niskom korisnickom nivou, a da pri tome vise ne dosadjuju kolegama i prijateljima sa stalnim pitanjima i nedoumicama. Ovako, slaba vajda... Pozdrav! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top