Provod

nesons

Iskusan
Poruka
5.426
Kada ste se i gde proveli toliko dobro da ce te to pamtiti , i kako je to izgledalo (opis) . Sta za vas predstavlja dobar provod ? i kako bi voleli da to izgleda , ukoliko se nikada niste dobro proveli ?!
Primetio sam da vecina ne zna da se opusti i zeza , a samim tim i provodi. Zasto ?
 
nesons:
Kada ste se i gde proveli toliko dobro da ce te to pamtiti , i kako je to izgledalo (opis) . Sta za vas predstavlja dobar provod ? i kako bi voleli da to izgleda , ukoliko se nikada niste dobro proveli ?!
Primetio sam da vecina ne zna da se opusti i zeza , a samim tim i provodi. Zasto ?
Kad god je utrka F1 ja se fino provedem. Mama mi napravi musaku koju jeduckam za vreme utrke, ladna voda da se pije. . . Sta vise pozeleti!
 
Za mene je provod kada pucam u sator, brisem kravatom usta, polivam se pivom, stipam pevaljku i merkam komsijinu zenu, potucem se sa bracom i zaspem ispod stola.....


salim se, naravno...
:lol: :lol: :lol:
 
nesons:
Kada ste se i gde proveli toliko dobro da ce te to pamtiti , i kako je to izgledalo (opis) . Sta za vas predstavlja dobar provod ? i kako bi voleli da to izgleda , ukoliko se nikada niste dobro proveli ?!
Primetio sam da vecina ne zna da se opusti i zeza , a samim tim i provodi. Zasto ?
Obično se dobro provedem po privatnim žurkama (rođendani, diplomski itd.), a izlasci su retko vredni pomena, ali i to se nekad desi. 8)
 
storm cloud:
nesons:
Kada ste se i gde proveli toliko dobro da ce te to pamtiti , i kako je to izgledalo (opis) . Sta za vas predstavlja dobar provod ? i kako bi voleli da to izgleda , ukoliko se nikada niste dobro proveli ?!
Primetio sam da vecina ne zna da se opusti i zeza , a samim tim i provodi. Zasto ?
Obično se dobro provedem po privatnim žurkama (rođendani, diplomski itd.), a izlasci su retko vredni pomena, ali i to se nekad desi. 8)
I kako je bilo u Subotu ??? :wink:
 
Ja se skoro nisam tako dobro provela kao u prošlu nedelju na Štrandu 8)

Za mene je provod kad sam u dobrom društvu, mesto manje bitno... Kad sam u društvu u kome mogu biti potpuno opuštena i sa kojim imam o čemu da pričam. I da se smejem :lol:
Davno su me prošli provodi tipa - žurka, izlazak - gužva :x ...
Uživam u ćaskanju sa dragim i bliskim ljudima :)
 
Sta je dobar provod,to je vec individualna stvar.Za mene je to kada se nadjem sa prijateljima ili bracom,sestrom,sedeljka kuci ili zujanje po gradu,voznja kolima ili bilo sta sa ljudima sa kojima mi je prijatno pa makar sedeli kuci i igrali NE LJUTI SE COVECE!!! :D :D :D
 
mackica ns:
Ja se skoro nisam tako dobro provela kao u prošlu nedelju na Štrandu 8)

Za mene je provod kad sam u dobrom društvu, mesto manje bitno... Kad sam u društvu u kome mogu biti potpuno opuštena i sa kojim imam o čemu da pričam. I da se smejem :lol:
Davno su me prošli provodi tipa - žurka, izlazak - gužva :x ...
Uživam u ćaskanju sa dragim i bliskim ljudima :)

:D :D :D :D :D
 
Ljudi,ljudi, molim vas, kakav je to provod kojeg mozes da se setis????

Evo kako je znam da li sam se dobro prveo. Probudim se u blatu/bari ili u nekom zbunu. Totalno iscepan, prljav, isflekan ( kroz glavu mi prolazi da sam bio skockan kad sam izasao iz kuce ) i bez ideje gde se tacno nalazim. Toliko sam napolju da mi vec brada raste ( min 24 casa ). Sve me boli i imam utisak da sam se shibao ali ne mogu da se setim da li sam i ja "delio mare" ili sam je samo "popio". U ustima ( nekad i u dzepu ) mi se nalaze necije ( zenske ) gacice, nemam nista od dokumenata, nemam nista para a srecan sam ako su mi ostale i cigare ( ali obavezno nemam upaljac ). Uglavnom uspevam da nadjem kljuceve od stana, redje kljuceve od kola a ako ih i nadjem, ne mogu da se setim gde sam se i da li sam se parkirao...Kada porazim telefon, skontam da mi je i on nestao ali ne mogu da se setim da li mi je ispao ili su ga ukrali. I onda lagano krenem kucici na reanimaciju a keve sa decom upiru prstom na mene i govore deci da ako ne budu slusala, bice kao ja.......


e to je definitivno dobar provod.....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top