Potreban mi je savet!!!!!

Dragana_jovan

Početnik
Poruka
21
Imam pentium I i koristila sam icq(lite verziju) za chat.Medjutim,pojavila se verzija icq5 koju moram da download,a moj racunar ne moze da je podrzi.Da li neko ima da da neki pametan savet,sta mi je ciniti?Osim naravno onoga da kupim novi racunar......Bila bih vam jako zahvalna ukoliko bi neko imao resenje za ovaj problemcic.
Hvala unapred
 
Pa ako bas hoces najnoviju verziju onda moras malo da se iscimas. Tvoja masina koja god da je (min 133Mhz) moze da podrzi bilo sta. Problem je verovatno u tome sto ti koristis Win 98 ili Me, a noviji programi zahtevaju Win XP. Tako da ako ti je bas frka jednostavno nadji nekog cyber klinca iz komsiluka i lepo ga zamoli da ti instalira Win XP (predlazem na particiji) i to je to. Posle ces lako da instaliras sta god hoces.
 
hamradio:
Zasto "moras da daunlod"? koristi verziju koja radi


"Moram" jer nikako drugacije nece da radi.Moj stari icq nece da se pokrene,ja se konektujem,ali ne vidim ko je on line od ljudi sa moje liste,niti mogu da im odgovorim kad mi se oni jave.Kaze:"...you have to download" i kad ja kazem da necu i odem na close,on se prekine.Na icq help sam nasla i obavestenje da je minimum za koriscenje te nejanovije verzije pentium II od nekih 350Mhz i da stare verzije vise nisu dostupne.
Hvala vam na savetima,pokusacu da mi neko od cyber klinaca iz kraja instalira XP,ako to moja masina moze da podrzi,ali hvala svakako.Izgleda stvarno da vise ni chat nije za dzabe :roll:
 

Back
Top