Pisoari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hbojan

Početnik
Poruka
8
Ej ljudi. Da li ste ikada dok ste koristili pisoar zavirili liku do vas? Kakve su vam bile reakcije? Da li ste se iznenadili, ili bili ponosni na svoju alatku?
 
Ne koristim pisoar, jednostavno ne mogu da pustim....manjak koncentracije, cega li.
A svoje alatke nemam zasto da se stidim - ima i vise nego dovoljno...
Sta mislite o vezi visine i duzine?
Secam se kad mi je jednom jedan drug rekao (inace nizi od mene za glavu i po) - ma lako je tebi, vidi kolki si ko konj...
ili je to samo predrasuda bez ikakvog smisla?
 
Ma to je najveca predrasuda koja postoji. Mislim stvarno... :roll: Kakve veze moze imati nechiji djole sa njegovom visinom? C'mon... To ti je isto kad bi rekao da visoke devojke imaju vece sise, shto nije uopshte tachno...
 
naucno dokazano:

Veca visina,veca kita. ali samo kad je u opustenom stanju.

ali zanimljiva tema.Janikad nisam virio.Ali sam primetio da ima tipova koji su malo optereceni velicinom pa gledaju dole. a mozda su i gej.
 
Pa ja ne mogu da verujem cime se vi opterecujete,pa bas me zabole da kad u nekom klubu odem u WC gledam tudje k^te nikada nisam bio opterecnem time ciji je vece prema tome mislim da ovu temu treba zakljucati. :x :x :x :x
 
Jbga treba biti snalazljiv, ja ga uvatim u korenu i istegnem toliko da izgleda ko da ga drzim na pola. Dobije se bar jedno 5-7 cm, zavisi kolko alkohol utice i na osetljivost i na preciznost ruke jel... :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mashala...
 
Daj ljudi. Sad se kao svi pravimo fini. A dobro svi znate da vas ubi radoznalost. Nije pitanje da li je nako opterecen velicinom. Meni je moj dovoljan, tacnije onima koje su bile sa mnom. Ali, desavalo se da ponekad bacim pogled. Nisam gej, i ne planiram ni postati, kao sto vec rekoh, u pitanju je radoznalost
 
U muški WC ulazim samo kad mi je hitno. Pre neku godinu, na mađarskoj granici sam ušla, a pošto sam bila u nečemu širokom i kosa mi je prekrila facu niko nije provalio da sam žensko (pošto ja hodam kao muško).
Ipak, ne koristim pisoar i jedna bitna stvar za kraj: ženama/devojkama uopšte nije bitna veličina vaše ki.t.e! :wink:
 
Znam da meni nije bitna (ali ja sam još mala)- verovatno postoje devojke kojima je to bitno, ali to nije presudna stvar. Umesto što se brinete za svoje stvarčice, bolje bi bilo da malo poradite na nekim drugim stvarima (ponašanje, 'romantičnost'...).
 
*Lenja_Pita*:
Znam da meni nije bitna (ali ja sam još mala)- verovatno postoje devojke kojima je to bitno, ali to nije presudna stvar. Umesto što se brinete za svoje stvarčice, bolje bi bilo da malo poradite na nekim drugim stvarima (ponašanje, 'romantičnost'...).


Nevjerujem da nam nedostaje ni velicine, ni ponasanja ni romanticnosti. Jel tako momci
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top