Koliko cura depilira 'brkove'?

I brkove, i "bradu", i podbradak, i zulufe... ma imam ih svuda u ogromnim kolicinama, radim to jako cesto i uzasavam se dlaka... Ma najgore bi bilo kada bih morala da, npr. lezim u bolnici 20 dana bez mogucnosti da pocupam dlake! Uzas!
 
Uh, onda stvarno zahvaljujem prirodi...:)
Ne znam koliko mojih drugarica to chini, glupo mi je da ih pitam.... ja nkad nisam, nije bilo potrebe, apsolutno se ne vide:).. S tim shto uopshte nisam plava, vec smedje-ridja...bled ten i tako to...Verovatno i to ima veze.
 
Depiliram ih i ja...
srecom,te' nisu ''guste'',pa 1 u mesec dana...
Bas ako neka izraste,pincetu u ruke pa cup-cup..
To je normalno i ne treba se stideti toga.
Ne kaze se dzabe:
''BEZI STO DALJE OD COSAVOG MUSKARCA I BRKATE ZENE''
:wink:
 
zovem se jovana devic iz bele crkve sam.imam brkove i depiliram ih voskom svake 2,3nedelje.grozno se osecam posebno zbog toga sto sam se do skoro druzila sa devojkom koja je savrsena,za kojom se svi okrecu!to je odvratno i sve bih dala da nemam te brkove i uopste da sam kao ta moja bivsa drugarica.moj broj je 064 25 92 795pa ko hoce da razgovara o temi brkova nek nazove!!!
 
misica:
zovem se jovana devic iz bele crkve sam.imam brkove i depiliram ih voskom svake 2,3nedelje.grozno se osecam posebno zbog toga sto sam se do skoro druzila sa devojkom koja je savrsena,za kojom se svi okrecu!to je odvratno i sve bih dala da nemam te brkove i uopste da sam kao ta moja bivsa drugarica.moj broj je 064 25 92 795pa ko hoce da razgovara o temi brkova nek nazove!!!

Sestro/brate, zar mislis da je neko ovde slep, i da ne provaljuje da pokusavas(te) da zezate tu ortakinju?
Deca znaju da budu okrutna, znaci imate negde oko 10-11 god, a ako kojim slucajem imate vise, zapitajte se sta vam se dogodilo.

:twisted:
 
Nemoj neko da mi dira devojke koje uredjuju svoje brkove.....

Bolje uredne nausnice (valjda se tako kaže) nego strahovi , nesigurnosti i fobije.....
Znam nekoliko čučuk stana , i dve "hajduk veljko" varijante.....
Znam da veljko nosi odgovornost i zahtev za pedantnim reagovanjem svakodnevno , kao i probleme u starosti, ali ishrana današnjice mnoge stvari indukuje , čak i kad genotip nije kriv......

Mada iskren da budem , nije me do sada bolo, nisam imao prilike da mi takva bude devojka.....možda zbog toga , ali za dva puta sam siguran da je druga stvar bila u pitanju, znači brčići mi nebi smetali.
 
Ja Patak nisam za te varijante da ljubim brkate 'delije'. Devojkama nikako ne treba dozvoliti ravnopravnost kod no$enja brkova. Ako ne mozhe da odvoji par minuta za depilaciju jednom mesechno, onda kakva ce sutra domacica da bude kada dodje slava pa treba da se radi par dana punom parom :)
 
...не заборавимо и маљаве ручице...Ништа "слађе" од тога...Кад ме загрли, никад нисам сигуран, можда сам себе грлим ??? Длачице једино могу да прођу у међуножју, и то умерено, ништа а ла "четникуша" и слично...
 

Back
Top