Help :)

hanibal77:
nemoguce da nema nijedan dzipsi na forumu,znate li koliko samo ima registrovanih clanova
čitala sam da u Srbiji mnogi obrazovani Romi kriju svoje poreklo...zašto? jel zato što možda imamo predrasude o njima? eee pa...zato ako ovde i ima neko ko je Rom ili Cigan svejedno, neće to otkriti jer je žigosan na forumu zauvek...na žalost tako je...
 
jednom sam listala stare teme i nasla temu "ciganin" prosto je neverovatno kako ljudi nisu smeli da pisu pod svojim nikom pozitivno o ciganima nego sve "gosti",bas je bilo degute
 
Obozavam onu pesmu 'Gipsy dream(s)' iz filma. Eh da imam to sto nemam...dalje bas i ne razumem iako sam uvek mislila da je na srpskom :roll:
Ne znam sto su svi RASISTI pa mrze Rome :evil:
Ima izuzetaka,narafski,kao i za sve,ali mislim :roll: :roll: :roll:
Ali sta je u stvari rasista :?: Onaj koji mrzi samo crnce,ili sve narode osim njegovog,ili samo 1 narod?
Onda smo mi svi pomalo (ili aslo vise) rasisti...a da,da prevod :shock:
Sorry :oops:
 
ko od cigana zna ciganski uopshte, da li vecina prica srpski..pa pitaj nekog ima ih iljade po ulici samo koji pricaju ciganski...???
ako nishta imas ih na radio-beogradu, imaju svoju redakciju, pa vidi s njima..
ili daj recenicu ako nisi u srbiji
 
snaja88:
Ali sta je u stvari rasista :?: Onaj koji mrzi samo crnce,ili sve narode osim njegovog,ili samo 1 narod?
Onda smo mi svi pomalo (ili aslo vise) rasisti...
Nije bitno koliko naroda mrzi, ima neke svoje argumente i taj čovek je rasista.
Za one koje mrze sve narode osim svog su nacionalisti (osvrni se oko sebe, ako živiš u Srbiji, videćeš u nekim stavovima da ima ih na svakom koraku...)
 

Back
Top