PASULJ!

Kazu "Dobar pasulj, daleko se cuje." Mozda je bash ova cinjenica nekada koriscena kao sredstvo komunikacije s'brda na brdo. A naviku je znate i sami tesko iskoreniti, tako da se zadrzala i do danasnjih dana.
 
Kad_LupimLupim:
Kazu "Dobar pasulj, daleko se cuje." Mozda je bash ova cinjenica nekada koriscena kao sredstvo komunikacije s'brda na brdo. A naviku je znate i sami tesko iskoreniti, tako da se zadrzala i do danasnjih dana.
Hm...interesantno zakljucivanje, nema sta....moramo da pokrenemo neko istrazivanje u vezi toga :D
 
Volim pasulj, ali samo ako ga NE pravi moja majka koja je antitalenat za kuvanje istog, a inače ga gotivi više nego bilo koju drugu hranu!
Evo, juče, morala sam da postim (jer je bio praznik - Blagovesti), jela sam neki mnoooogo dobar pasulj, onako gust, sa mekanim zrncima.
Inače, za mene ne važi to pravilo-dobar pasulj daleko se čuje-jer su moja crevca tako utrenirana da...ma, da se smrzneš!
 
ja obozavam pasulj!
a za mas mladjahne,imam samo ovo da dodam...
i pihtije idu sa godinama,pa tako i suljpa.
kada se naputujete i najedete fish and chip,ham i cheese burgera i ostalih zapadnjackih specijaliteta...
suljpa je remek delo!
 
oby wan kenoby:
Suljpa, luk, lebac i vopi.
Uuuuuu, kakva kombinacija! 8) 8) 8)
h046.gif
moreee i paradajz salata sa lukcemmmmmm
 
xpajamacax:
ja obozavam pasulj!
a za mas mladjahne,imam samo ovo da dodam...
i pihtije idu sa godinama,pa tako i suljpa.
kada se naputujete i najedete fish and chip,ham i cheese burgera i ostalih zapadnjackih specijaliteta...
suljpa je remek delo!

O tome ja pricam, al` sta znaju `seljaci` u zemlji Srbiji?!!!
 

Back
Top