Najpametnija zena u Srpskoj politici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A ti došo da podvljuješ dveri na ženama pod izgovorm imamo i ženu
Tamo na politici si nam dosadio


Slušaj brate, ništa lično, ali ko smo već siti onih ispušenih muštikli nećemo da dopuštamo da ovo dno dna počne da se bavi politikom
To bi značilo apsolutnu degradaciju ionako negativnog političkog miljea gde se igra po pravilima ne diram te ne diraš me, grabi kolko možeš ne mešaj se u moje.

Pa posle one izjave da će srušiti branu u Holandiji zbog srpskih junaka kao što su Karadžić, Mladić, Šešelj i ostali (a ti pogadjaj koji su ostali)
Šta reći već prizeman populizam ničim utemeljen...
 
izb-radeta.jpg



:per:
 
Te priče o Srbiji pod okupacijom, sa sve citiranjem Slobodana Miloševića (:roll:), uz gledanje ispod cvikera (profesorki pokroviteljski) – e to mogu i ja – da hoću da prljam ruke politikom, što me svakako ne bi kvalifikovalo u umne političarke, nego samo u dobre copy/paste demagoge.

Loša joj gestikulacija. Gestukalicija, btw, mnogo toga odaje.
Intonacija – takođe loša. Beživotna.

Opšti utisak: bledunjav.

Al, eto, odgledah klip ... što je valjda i bio cilj postavljača. :lol:
 
Te priče o Srbiji pod okupacijom, sa sve citiranjem Slobodana Miloševića (:roll:), uz gledanje ispod cvikera (profesorki pokroviteljski) – e to mogu i ja – da hoću da prljam ruke politikom, što me svakako ne bi kvalifikovalo u umne političarke, nego samo u dobre copy/paste demagoge.

Loša joj gestikulacija. Gestukalicija, btw, mnogo toga odaje.
Intonacija – takođe loša. Beživotna.

Opšti utisak: bledunjav.

Al, eto, odgledah klip ... što je valjda i bio cilj postavljača. :lol:
Kao nastavnica pocetnica koja predaje nastavu osnovcima .
 
Ово је тема за други ПДФ...
А и о памети се може говорити само код људи с којима имамо непосредну комуникацију пошто је све остало упитно.
Па нико до политичара не пише сам своје говоре... Нити је, пак, израз памети то што је неко имао времена да се припреми како да говори на неку тему.
 
Ово је тема за други ПДФ...
А и о памети се може говорити само код људи с којима имамо непосредну комуникацију пошто је све остало упитно.
Па нико до политичара не пише сам своје говоре... Нити је, пак, израз памети то што је неко имао времена да се припреми како да говори на неку тему.

upravo zato i kazem:D
 
Ajoj jos jedan profesionalni nacionalista u nizu koji srpstvo shvata ko zanimanje, blah...dojadili su vise, ko onog zalupanog Deretica da slusam, okupacija, Hazari, vanzemaljci, Amerikanci...

Mnoge volim da cujem, retko biram po strankama i polu, mogu da poklonim deset minuta i Jorgovanki, posebno kad se dohvati javnih nabavki pa ne zna da stane, i Natasi Micic, eto sinoc se bas slozih sa njom povodom samozvane neutralnosti...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top