Big Brother na B92?

:shock: Ne mogu da verujem...Pa zar smo i mi podlegli tom americkom idiotizmu? Naravno da jesmo, tako ocajno se trudimo da ih dostignemo u svemu ,pa cak i u gluposti.
Zar u ovoj zemlji nema dovoljno kreativnih i pametnih ljudi da naprave neki posten zabavni program? Ma ne, sto bi se trudili kad su Amerikanci vec napravili revoluciju i smislili show u kojem 12 kretena pilje u plafon/svadjaju se /provaljuju nevidjene gluposti. Ono sto sam videla kod Hrvata je ka-ta-stro-fa! Ti ljudi kao da su tek sad sisli sa drveta i naucili da koriste govorni aparat u svrhu komunikacije. Moolim vas! Sto je najgore, sada su u nekom tripu da su velike zvezde!!! Ne razumem, ne mogu da razumem... :shock:
 
pa jeste isprazna emisija taj big brother,ali ono da su zvezde-cini mi se da nije daleko od istine.pre par godina sam gledala par zavrsnih epizoda u engleskoj i devojka koja je pobedila posle je postala prilicno poznata...al sta ja znam,mislim da ce nasa verzija da bude jadna.
 
Bee:
:shock: Ne mogu da verujem...Pa zar smo i mi podlegli tom americkom idiotizmu? Naravno da jesmo, tako ocajno se trudimo da ih dostignemo u svemu ,pa cak i u gluposti.
Zar u ovoj zemlji nema dovoljno kreativnih i pametnih ljudi da naprave neki posten zabavni program? Ma ne, sto bi se trudili kad su Amerikanci vec napravili revoluciju i smislili show u kojem 12 kretena pilje u plafon/svadjaju se /provaljuju nevidjene gluposti. Ono sto sam videla kod Hrvata je ka-ta-stro-fa! Ti ljudi kao da su tek sad sisli sa drveta i naucili da koriste govorni aparat u svrhu komunikacije. Moolim vas! Sto je najgore, sada su u nekom tripu da su velike zvezde!!! Ne razumem, ne mogu da razumem... :shock:

Nesto slicno sam i ja hteo da kazem. Jeste da je B92 americka televizija, ali zar oni stvarno misle da smo mi glupi Ameri pa ce da nam se svidi ovakva glupost?
Ameri su zaludjeni za posmatranjem i/ili upravljanjem tudjim zivotima, sta mislite zasto se kod njih tako dobro prodaje igrica The Sims i zasto toliko cesto napadaju "opasne" zemlje...
 
Tipkaros:
Bee:
:shock: Ne mogu da verujem...Pa zar smo i mi podlegli tom americkom idiotizmu? Naravno da jesmo, tako ocajno se trudimo da ih dostignemo u svemu ,pa cak i u gluposti.
Zar u ovoj zemlji nema dovoljno kreativnih i pametnih ljudi da naprave neki posten zabavni program? Ma ne, sto bi se trudili kad su Amerikanci vec napravili revoluciju i smislili show u kojem 12 kretena pilje u plafon/svadjaju se /provaljuju nevidjene gluposti. Ono sto sam videla kod Hrvata je ka-ta-stro-fa! Ti ljudi kao da su tek sad sisli sa drveta i naucili da koriste govorni aparat u svrhu komunikacije. Moolim vas! Sto je najgore, sada su u nekom tripu da su velike zvezde!!! Ne razumem, ne mogu da razumem... :shock:

Nesto slicno sam i ja hteo da kazem. Jeste da je B92 americka televizija, ali zar oni stvarno misle da smo mi glupi Ameri pa ce da nam se svidi ovakva glupost?
Ameri su zaludjeni za posmatranjem i/ili upravljanjem tudjim zivotima, sta mislite zasto se kod njih tako dobro prodaje igrica The Sims i zasto toliko cesto napadaju "opasne" zemlje...

nemoj bre da mi diras the sims!
obozavam tu igricu! :D
 
Ameri su zaludjeni za posmatranjem i/ili upravljanjem tudjim zivotima, sta mislite zasto se kod njih tako dobro prodaje igrica The Sims i zasto toliko cesto napadaju "opasne" zemlje...[/quote]

A sta fali igrici The Sims? Meni je to jedna od najboljih igrica koje sam igrala. I ne slažem se sa tim da Amerikanci upravljaju tuđim životima i da napadaju ''opasne'' zemlje, jer za to nisu krivi Amerikanci (kao narod), nego onaj njihov jadnik od predsednika. Da sam ja kojim slučajem Amerikanka, stidela bih se njega, kao što se sad stidim ovih naših ulizivača, lažovčina i prevaranata od naših političara. To oni (kao glavni kuvari) kuvaju čorbu, a ljudi u restoranu (čitaj, mi običan narod) se lepo opečemo. To ti je tako uvek bilo i uvek će i biti, ZATO MOJA OMILJENA IGRICA THE SIMS NIJE NI ZAŠTA KRIVA!!!!
 
valhalla:
Cini mi se da B92 tone sve dublje i dublje,bar sto se tice zabavnog i serijskog programa. Serije koje otkupljuju su sve gluplje i gluplje,a sad jos i BIG BROTHER!
B92 ima stasno dobre serije, i po meni je najbolji kanal, a sto se upravljanja tudjim zivotima tice pa oni nikog ne uvedu na silu u tu kucu, niti ikog drze ispred TV-a.
 
jeste da ovo nije tema,ali stvarno ne kapiram masovnu zaludjenost SIMS-om?puno ljudi je napaljeno na tu igricu u toj meri da zanemaruju svoj "social life" zarad besmislenog buljenja u kompjuter i kreiranja nekih likova iz maste cijim cete zivotima upravljati.ua SIMS :twisted:
 
Avanturistkinja:
I ne slažem se sa tim da Amerikanci upravljaju tuđim životima i da napadaju ''opasne'' zemlje, jer za to nisu krivi Amerikanci (kao narod), nego onaj njihov jadnik od predsednika.

Akhm... znao sam da postoje ovakvi, samo sto nisam do sada nijednog upoznao... necu da pricam uopste na ovu temu zato sto je to neko uradio mnoooogo bolje nego sto bih ja to mogao sada. Ti geniji se zovu Trey Parker i Matt Stone, a to sto su oni uradili se zove South Park, konkretno, epizoda 701 - I'm a little bit country. Odgledaj tu epizodu i shvatices koliko je smesno to sto si rekla gore...
 
carica_sam_pa_shta?:
jeste da ovo nije tema,ali stvarno ne kapiram masovnu zaludjenost SIMS-om?puno ljudi je napaljeno na tu igricu u toj meri da zanemaruju svoj "social life" zarad besmislenog buljenja u kompjuter i kreiranja nekih likova iz maste cijim cete zivotima upravljati.ua SIMS :twisted:

Jeste upravu si što se tiče toga da mnogi zanemaruju svoj ''social life'', ali za to nije kriva sama igrica SIMS. Svugde u svetu postoje oni koji nemaju društveni život pa vreme troše gledajući latinoameričke serije, ili se utapaju u alkoholu pokušavajući da beže od stvarnog života ili jednostavno igraju igrice. Ali koliko zbog SIMS-a toliko i zbog svake druge igrice se zanemaruje život i ne samo igrice nego i višesatnog gledanja TV-a, ili buljenja u kompjuter...
 
s'a fali simsu? kao i kod drugih igrica, moze neko da bude zaludjen jedno nedelju dana, a posle vec - dosadi... samo sto ja mislim da je sims daleko bolja igrica, jer je svakako kreativnija nego razna bum-tras sr@nja. dakle, volim sims. i zanimljivo je ponekad prestati da se bakces svojim zivotom, i prepustiti da vodis zivot likova koje si ti birao, koje mozes da izbrises ako ti se ne svide.a i razvija se osecaj za uredjivanje prostora 8) 8) i jos nesto : englseki mi je bolji posle nekog vremena igranja :P 8) .
sto se tice big brothera, ne znam kad ce se to emitovati. ako bude negde za vreme raspusta, gledacu ako imam vremena - tek onako. ako krene sad, ili u septembru, nema sanse.
i poslednje, amerikanci. jeste, kriv je njihov predsednik, ali, zaboga, oni ga biraju, nisu valjda glupi? makar ne svi? :wink:
i moje misljenje : mnogo guraju nos u tudja posla, u svaki sukob moraju oni da se upletu, i da ga zamrse, da stvore rat. a ne rade to radi dobrobiti tih naroda, vec iz licne koristi [citaj : nafta, itd. sta mislite sto im je stalo do iraka? zbog ljudi? ha, ha.]
 

Back
Top