Prevara?!

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Dakle naslov je isti kao jedna stara vec zaboravljena tema...no sadrzina nije... Ovo je malo iz drugog ugla.Pitanje je: da li ste vi ikada nekog prevarili?Kako je on/ona reagovao/la na to??? I zasto ste to uradili ?
 
pa ja sam prevarila decka ali oni to nikad nisu saznali.lai po meni to i nije bila prava prevara jer su to bili letnji decki tako da ni njih nisam smatrala nekim sad deckima koje ne varas.inace ovako kad bih imala pravu vezu ne znam da li bih...a mozda i bih,ko zna...
 
Jesam ali to nikad nisu saznale.Ali opet sve zavisi kako i koga prevaris.Ne verujem da bi prevario neku osobu do koje mi je malo vise stalo......ustvari ne da ne verujem nego sam siguran......a inace nekoga s kim sam ono.....cisto da bi bio.... verovatno bi kao sto jesam......A ti Masho?
 
JaH_G|rL:
Dakle naslov je isti kao jedna stara vec zaboravljena tema...no sadrzina nije... Ovo je malo iz drugog ugla.Pitanje je: da li ste vi ikada nekog prevarili?Kako je on/ona reagovao/la na to??? I zasto ste to uradili ?

prevara je za ljude koji ne znaju sta hoce, koji ne znaju gde im je glava a gde bulja, koji ne znaju sta da rade i sta da misle ...
kad si s nekim i to zelis, onda ostani do kraja.
ako ne zelis da si s nekim, nemoj ni da se petljas.
prevara je prevara, nema opravdanja
 
Mala roze Maca:
pa ja sam prevarila decka ali oni to nikad nisu saznali.lai po meni to i nije bila prava prevara jer su to bili letnji decki tako da ni njih nisam smatrala nekim sad deckima koje ne varas.inace ovako kad bih imala pravu vezu ne znam da li bih...a mozda i bih,ko zna...
[b

"Mala roze Maco", kad se neko iskreno voli, tada u njegovom srcu nema mjesta ni za koga drugog, mislim onaj koga volis trebalo bi da bude jedan i jedini za tebe. Ja smatram da je svaka prevara, bilo seksualna ili "samo u mislima" u stvari izdaja.
Zamisli kako bi se ti osjecala kada bi neko koga iskreno i jako volis zaboravio na sve lijepo dozivljeno sa tobom i prevario te sa prvom koja naide.
 
fizio:
Jesam ali to nikad nisu saznale.Ali opet sve zavisi kako i koga prevaris.Ne verujem da bi prevario neku osobu do koje mi je malo vise stalo......ustvari ne da ne verujem nego sam siguran......a inace nekoga s kim sam ono.....cisto da bi bio.... verovatno bi kao sto jesam......A ti Masho?
Nope...nikad...makar ne do sada,a neshto i ne planiram u buducnosti...jer ako ja prevarim tog dechka,znachi da mi nije uopste stalo do njega ,a ako mi nije stalo do njega ne bih ni bila sa njim... i tako :roll:
 
prevara je za ljude koji ne znaju sta hoce, koji ne znaju gde im je glava a gde bulja, koji ne znaju sta da rade i sta da misle ...
kad si s nekim i to zelis, onda ostani do kraja.
ako ne zelis da si s nekim, nemoj ni da se petljas.
prevara je prevara, nema opravdanja[/quote]

Kazes nema opravdanja...pito bi te kad bi ti Ana Nikolic sela u krilo da li ne bi znao sta i hoces da li nema opravdanja. :wink: :twisted:
 
guest:
Mala roze Maca:
pa ja sam prevarila decka ali oni to nikad nisu saznali.lai po meni to i nije bila prava prevara jer su to bili letnji decki tako da ni njih nisam smatrala nekim sad deckima koje ne varas.inace ovako kad bih imala pravu vezu ne znam da li bih...a mozda i bih,ko zna...
[b

"Mala roze Maco", kad se neko iskreno voli, tada u njegovom srcu nema mjesta ni za koga drugog, mislim onaj koga volis trebalo bi da bude jedan i jedini za tebe. Ja smatram da je svaka prevara, bilo seksualna ili "samo u mislima" u stvari izdaja.
Zamisli kako bi se ti osjecala kada bi neko koga iskreno i jako volis zaboravio na sve lijepo dozivljeno sa tobom i prevario te sa prvom koja naide.
pa rekoh ja da su to bile neke vezice-letnje seme koje i nisu bile tako vazne.a ovako dok sam imala neku pravu vezu nikad nisam varala.
 
fizio:
prevara je za ljude koji ne znaju sta hoce, koji ne znaju gde im je glava a gde bulja, koji ne znaju sta da rade i sta da misle ...
kad si s nekim i to zelis, onda ostani do kraja.
ako ne zelis da si s nekim, nemoj ni da se petljas.
prevara je prevara, nema opravdanja

Kazes nema opravdanja...pito bi te kad bi ti Ana Nikolic sela u krilo da li ne bi znao sta i hoces da li nema opravdanja. :wink: :twisted:[/quote]

ana nikolic?
ne budi smesan :lol:
 
Keeper:
fizio:
prevara je za ljude koji ne znaju sta hoce, koji ne znaju gde im je glava a gde bulja, koji ne znaju sta da rade i sta da misle ...
kad si s nekim i to zelis, onda ostani do kraja.
ako ne zelis da si s nekim, nemoj ni da se petljas.
prevara je prevara, nema opravdanja

Kazes nema opravdanja...pito bi te kad bi ti Ana Nikolic sela u krilo da li ne bi znao sta i hoces da li nema opravdanja. :wink: :twisted:

ana nikolic?
ne budi smesan :lol:[/quote]Keeper,veoma sam ponosna na tebe :D
 
Keeper:
fizio:
prevara je za ljude koji ne znaju sta hoce, koji ne znaju gde im je glava a gde bulja, koji ne znaju sta da rade i sta da misle ...
kad si s nekim i to zelis, onda ostani do kraja.
ako ne zelis da si s nekim, nemoj ni da se petljas.
prevara je prevara, nema opravdanja

Kazes nema opravdanja...pito bi te kad bi ti Ana Nikolic sela u krilo da li ne bi znao sta i hoces da li nema opravdanja. :wink: :twisted:

ana nikolic?
ne budi smesan :lol:[/quote]
Kako da shvatim taj osmeh??????Posto vidim da ga je Courtney drugacije shvatila od mene.Ko je upravu ona ili ja???
 
fizio:
Keeper:
fizio:
prevara je za ljude koji ne znaju sta hoce, koji ne znaju gde im je glava a gde bulja, koji ne znaju sta da rade i sta da misle ...
kad si s nekim i to zelis, onda ostani do kraja.
ako ne zelis da si s nekim, nemoj ni da se petljas.
prevara je prevara, nema opravdanja

Kazes nema opravdanja...pito bi te kad bi ti Ana Nikolic sela u krilo da li ne bi znao sta i hoces da li nema opravdanja. :wink: :twisted:

ana nikolic?
ne budi smesan :lol:
Kako da shvatim taj osmeh??????Posto vidim da ga je Courtney drugacije shvatila od mene.Ko je upravu ona ili ja???[/quote]Valjda ja bolje znam mog najboljeg druga od tebe (znaci ja sam u pravu :lol: ).Jedini problem je sto ja ne znam ko je Ana Nikolic!
 
Courtney:
fizio:
Keeper:
fizio:
prevara je za ljude koji ne znaju sta hoce, koji ne znaju gde im je glava a gde bulja, koji ne znaju sta da rade i sta da misle ...
kad si s nekim i to zelis, onda ostani do kraja.
ako ne zelis da si s nekim, nemoj ni da se petljas.
prevara je prevara, nema opravdanja

Kazes nema opravdanja...pito bi te kad bi ti Ana Nikolic sela u krilo da li ne bi znao sta i hoces da li nema opravdanja. :wink: :twisted:

ana nikolic?
ne budi smesan :lol:
Kako da shvatim taj osmeh??????Posto vidim da ga je Courtney drugacije shvatila od mene.Ko je upravu ona ili ja???
Valjda ja bolje znam mog najboljeg druga od tebe (znaci ja sam u pravu :lol: ).Jedini problem je sto ja ne znam ko je Ana Nikolic![/quote]

ne znam ni ja ko je ta ana nikolic, ali sve i da je neka ribetina ne bi joj pomoglo :lol:
to jest, da je ribetina tek tad joj ne bi pomoglo ...
:wink:
 
Prevarila sam jednog dečka sa kojim sam išla 7 meseci i stvarno sam ga volela (još uvek ga volim). Normalno da je on bio ljut i razočaran u mene. Prevarila sam ga sa trojicom i to za jedno veče. Ali zamisli sve mi je oprostio. Baš sam se iznenadila.
 
ja se nikad nisam bas bas zaljubila tako da ni ne razmisljam o vernosti...jednostavno prevarim decka i posle me bas briga...i ok je i da on to uradi ako smo u nekoj opustenoj vezi,ali nek mi samo ne kaze
 
Nije mi jasno zasto ljudi koji su u vezi uopste varaju?... Mislim, ako ti ne odgovara situacija, osoba, ili sta vec... prvo raskines, pa svako na svoju stranu... Zasto je to toliko tesko?...

Ovako ispadne kao da zelis da naneses zlo i patnju osobi s kojom si u vezi...
 
JaH_G|rL:
Dakle naslov je isti kao jedna stara vec zaboravljena tema...no sadrzina nije... Ovo je malo iz drugog ugla.Pitanje je: da li ste vi ikada nekog prevarili?Kako je on/ona reagovao/la na to??? I zasto ste to uradili ?
Desavalo mi se da nekog slazem ali ne iz zle namere vec jednostavno nekog posebnog razloga.Inace ne lazem puno
 
Alexandra9:
Nije mi jasno zasto ljudi koji su u vezi uopste varaju?... Mislim, ako ti ne odgovara situacija, osoba, ili sta vec... prvo raskines, pa svako na svoju stranu... Zasto je to toliko tesko?...

Ovako ispadne kao da zelis da naneses zlo i patnju osobi s kojom si u vezi...

slazem se
 
Nisam nikada prevarila decka sa kojim sam, a nisam nesto ni imala prilike... ;) Sve u svemu, cak ako i bih, to bi najverovatnije bilo negde "sa strane", na nekom letovanju ili bilo kako, i posle toga bi me savest, naravno, ubila
 
guitarrr_babe:
Nisam nikada prevarila decka sa kojim sam, a nisam nesto ni imala prilike... ;) Sve u svemu, cak ako i bih, to bi najverovatnije bilo negde "sa strane", na nekom letovanju ili bilo kako, i posle toga bi me savest, naravno, ubila

zato ti ubi savest da ne bi ona tebe
 

Back
Top