Lez\bi indetitet

Koje su to psihofizicke odlike koje treba da poseduje neka devojka pa da vi posumnjate da je ona lez/bi?Verujete li uopste da se takve cure mogu prepoznati ili ste misljenja da se to nikad ne moze sa sigurnoscu tvrditi,ukoliko nema dokaza(ovde 'dokaz' posmatram sasvim relativno).Sta je 'najmanji zajednicki sadrzalac' lez/bi osoba,odnosno sta je to sto je zajednicko skoro svim devojkama ovakvog seksualnog opredeljenja(osim sto vole isti pol)? :D

Mislim da se ne moze prepoznati ako nije suvise ocigledno (kao kod nekih gej muskaraca).
 
Žustre aktivistkinje udruženja za prava žena....!
Takve su lezbijke.
Garant !
Vjerovatno ih ima raznih . Imao sam prijateljicu koja je bili lezbejka . Bila je profesionalna glumica .
Nije bila mrzitelj muskaraca nego pravi drugar .Dosta smo jutara docekali u kartanju .
Bila je lijepa , zgodna i pametna ali je imala muski mozak . Steta sto se priroda tako s njom
poigrala jer je bila dobar covjek .
 
Koje su to psihofizicke odlike koje treba da poseduje neka devojka pa da vi posumnjate da je ona lez/bi?Verujete li uopste da se takve cure mogu prepoznati ili ste misljenja da se to nikad ne moze sa sigurnoscu tvrditi,ukoliko nema dokaza(ovde 'dokaz' posmatram sasvim relativno).Sta je 'najmanji zajednicki sadrzalac' lez/bi osoba,odnosno sta je to sto je zajednicko skoro svim devojkama ovakvog seksualnog opredeljenja(osim sto vole isti pol)? :D
Sem klišea da su muškobanjaste, obično nema dileme, jer žene koje su lezbejke-to ni ne kriju nešto posebno. Ne mislim da imaju muški muzak, jer onda bi 2 lezbejke po toj teoriji sa 2 muška mozga-bile šta? Msm da je u pitanju više hormonalni disbalans, a kod nekih to vuče malo dublje psiho-socijalne uzroke.
 
Sem klišea da su muškobanjaste, obično nema dileme, jer žene koje su lezbejke-to ni ne kriju nešto posebno. Ne mislim da imaju muški muzak, jer onda bi 2 lezbejke po toj teoriji sa 2 muška mozga-bile šta? Msm da je u pitanju više hormonalni disbalans, a kod nekih to vuče malo dublje psiho-socijalne uzroke.
Dvije lezbejke sa muskim mozgovima ne mogu nikad napraviti vezu .
One u vezi imaju ulogu muskaraca .Ja ne pisem na osnovu teorije , vec
na osnovu poznavanja konkretnih osoba . Kod pedera je slicno . Kad se
dvojica medjusobno zaljube , jedan je musko , a drugi zensko .:)
 
Dvije lezbejke sa muskim mozgovima ne mogu nikad napraviti vezu .
One u vezi imaju ulogu muskaraca .Ja ne pisem na osnovu teorije , vec
na osnovu poznavanja konkretnih osoba . Kod pedera je slicno . Kad se
dvojica medjusobno zaljube , jedan je musko , a drugi zensko .:)
Znam ja šta ti pišeš, ali to je paradoksalno. Kako onda ,,prepoznajete onu koja ima ženski mozak?" Kada već pišete o različitim vrstama mozgova.
U svakoj vezi je neko ko je alfa, pa tako i njihovim.
 
nemam pojma kako ih sve prepoznajes, ja znam jedino da su one lezbejke koje ja poznajem uglavnom osisane na kratko, lice na kamiondije, debele su i nabildovane i lepe sise selotejpom. a jedna od njih je pricala onako ko da ce da te nalupa svakog trenutka, bila je prilicno strasna :neutral: e al ima i onih za koje nikad ne bi rekao u kom su fazonu, izgledaju, ponasaju se i pricaju krajnje uobicajeno. mada su meni su eto upecatljivije kamiondzinice :)
 
nemam pojma kako ih sve prepoznajes, ja znam jedino da su one lezbejke koje ja poznajem uglavnom osisane na kratko, lice na kamiondije, debele su i nabildovane i lepe sise selotejpom. a jedna od njih je pricala onako ko da ce da te nalupa svakog trenutka, bila je prilicno strasna :neutral: e al ima i onih za koje nikad ne bi rekao u kom su fazonu, izgledaju, ponasaju se i pricaju krajnje uobicajeno. mada su meni su eto upecatljivije kamiondzinice :)
Pa svi prepoznju očigledne, valjda je tema onda ,,Kako prepoznati atipičnu lezbejku"
Msm atipičnu za nas, za njih ne.
Znaš šta je ustvari veća glupost? Što postoje mnoge žene koje liče na kamiondžije, tj grube, glasne, muškobanjaste, zastrašujuće nadrndane ( mada više ni kamiondžije nisu takve ), lupaju šakom o sto, a nisu lezbejke-nego su pogane frustrirane šljuke.
 
nemam pojma kako ih sve prepoznajes, ja znam jedino da su one lezbejke koje ja poznajem uglavnom osisane na kratko, lice na kamiondije, debele su i nabildovane i lepe sise selotejpom. a jedna od njih je pricala onako ko da ce da te nalupa svakog trenutka, bila je prilicno strasna :neutral: e al ima i onih za koje nikad ne bi rekao u kom su fazonu, izgledaju, ponasaju se i pricaju krajnje uobicajeno. mada su meni su eto upecatljivije kamiondzinice :)

meni traktorashice <3 :)))
 
ne nego su upravo ti što su nesigurni u svoju orijentaciju tako flegma i tolerantni

nikad ne znaju kad mož da im zatreba :lol:


kad malo bolje razmislim, ovo što sam ovde napisao je prilično genijalno. samo oni koji na podsvesnom nivou imaju predispoziciju da promene seksualnu orijentaciju mogu da budu potpunotolerantni za one koji su suprotne seksualne orijentacije od njih samih. napisaću kjnigu al ko će da je objavi u ovo vreme pederskih lobija
 
Pa svi prepoznju očigledne, valjda je tema onda ,,Kako prepoznati atipičnu lezbejku"
Msm atipičnu za nas, za njih ne.
Znaš šta je ustvari veća glupost? Što postoje mnoge žene koje liče na kamiondžije, tj grube, glasne, muškobanjaste, zastrašujuće nadrndane ( mada više ni kamiondžije nisu takve ), lupaju šakom o sto, a nisu lezbejke-nego su pogane frustrirane šljuke.
e...ali nije to ista vrsta kamiondzinica, ove imaju visi nivo koji se jednostavno razlikuje. ili vidis ili ne vidis, al nije to klasicni prostak vec kao sto su feminizirani gejevi vece zene od zena, e pa tako i one.
 
Koje su to psihofizicke odlike koje treba da poseduje neka devojka pa da vi posumnjate da je ona lez/bi?Verujete li uopste da se takve cure mogu prepoznati ili ste misljenja da se to nikad ne moze sa sigurnoscu tvrditi,ukoliko nema dokaza(ovde 'dokaz' posmatram sasvim relativno).Sta je 'najmanji zajednicki sadrzalac' lez/bi osoba,odnosno sta je to sto je zajednicko skoro svim devojkama ovakvog seksualnog opredeljenja(osim sto vole isti pol)? :D

Juče je bio vaskrs pa nije bilo red...

Primati su poligamna biseksualna bića, to zna svaki neuropsihijatar i seksolog
ali se to ne iznosi u javnost da ne bi došlo do degradacije reproduktivnog sistema.

Na Discovery-ju su imali emisiju o seksualnom ponašanju majmuna, jedno 20-ak vrsta i bilo je tu raznih oblika organizacije čopor, patrijarhat (gorila i šimpnza narodski Čita), matrijarhat (pavijan, zato muškima dupe onako), pa onda lezbo oblici gde mužjaci služe samo da se nastavi takva vrsta tj da bude još lezilebovićka, pa onda gej čopori sa ženkama u blizini da pospreme i očiste, opeglaju i skuvaju.

Snimljen slučaj majmunice sponzoruše koja krešti samo pod alfa-mujakom...
 
Poslednja izmena:
Sad ću malo izigravam internet Frojda...

Za iznet stav ću biti ispljuvan od balkanskih patrijahalaca koji su drkali na golo muško dupe
u polucenzurisanoj seski sceni na najobičnijem filmu kada glumac svojim telom zaklanja glumicu.

Šta kažu drkadžije pardon ptrijahalna visokomoralna svest, jel sam ga utrefio, a? :per:
 
Dvije lezbejke sa muskim mozgovima ne mogu nikad napraviti vezu .
One u vezi imaju ulogu muskaraca .Ja ne pisem na osnovu teorije , vec
na osnovu poznavanja konkretnih osoba . Kod pedera je slicno . Kad se
dvojica medjusobno zaljube , jedan je musko , a drugi zensko .:)

Retki su pravi homoseksulaci i prave lezbejke.
To su zaista osobe sa greškom u DNK poput bilo koje druge anomalije (hermafrodit recimo).

Ovo što se guzeta po ulicama su biseksualci...
 
Poslednja izmena:
JЕЛ БАШ МОРАЛО ДА СЕ ОБРИШЕ ОНО ШТО СЕ ПУШТА НА ТВ-у РЕГУЛАРНО?

Јел важнија слика или описано понашање гледаоца фатање за ките и цурења код гледатељки?
Зашто се филмови са секси сценама боље продју ТВ станицама?
Док мастурбирате не падају вам болештине на памет?
Сад лепо врати коментар или ајд са мном на детектор лажи...

Ало Турци напустили Србију одавно...
Није ово Израел па да не сме да се види сцена...
 
Poslednja izmena:
JЕЛ БАШ МОРАЛО ДА СЕ ОБРИШЕ ОНО ШТО СЕ ПУШТА НА ТВ-у РЕГУЛАРНО?

Док мастурбирате не падају вам болештине на памет?
Сад лепо врати коментар или ајд са мном на детектор лажи...
Ja ne gledam tv vec ovde sta pise
i idemo na detektor nas dvoje...:flert:
 
Значи какве фрустрације ја стварно не могу да верујем...

Па како да се прича озбиљно о нечему што шатро црква не допушта када се овде ни природно не дозвољава?

Аааа сватио сам... ће дркају на слику па неће да пишу ништа... е у реду ондак...
нисам увидео пропуст...
а имао сам добру намеру...
све у реду онда, лаку ноћ...
 
Ja ne gledam tv vec ovde sta pise
i idemo na detektor nas dvoje...:flert:

млого сам перверзан само да знаш...
ја у натопљеној топлој крпи стављеној између ребараца на радијатору видим партнерку
јастук по неки пут има тражени облик, сунђер на душеку ко да овде живи детлић,
доживим оргазам када реплицираш на мој коментар... :heart:
 
Poslednja izmena:
Pa svi prepoznju očigledne, valjda je tema onda ,,Kako prepoznati atipičnu lezbejku"
Msm atipičnu za nas, za njih ne.
Znaš šta je ustvari veća glupost? Što postoje mnoge žene koje liče na kamiondžije, tj grube, glasne, muškobanjaste, zastrašujuće nadrndane ( mada više ni kamiondžije nisu takve ), lupaju šakom o sto, a nisu lezbejke-nego su pogane frustrirane šljuke.

a rade te barbike
 

Back
Top