Frik- riba

Muškarac_bg

Zainteresovan član
Poruka
210
Šta mislite o ribama koje se trude da pokažu kako su jednake muškarcima.
Ceo svoj život protraće u toj borbi i propuste ko zna koliko muškaraca koji bi ih možda voleli da nisu takve zaludjenice.
I šta ove ribe dokažu na kraju? Ama baš ništa!
Ostanu bez porodice, bez podrške u vidu muškaraca, dece... Postanu ili lezbače ili neke lujke s kojma niko ne voli da je u društvo osim njima sličnih frik-riba.

To je neka vrsta ''savremene žene''? O čemu mi ovde pričamo?

Gde su one nežne, ljupke devojke koje su spremne da pruže ljubav, toplinu i sl.?
Šta će meni neka frik-riba koja će ceo dan da mi dokazuje koliko je ona pametna?
 
iz hobija odyebavaju muskarce kao nedostojne sebe.
od njih niko bolji.
uverene da su bogom date.
i da na stiklicama vrte mozak svakome....

neka gaje zivotinje, mrze ceo svet, zive u svojim iluzijama. a kad padne mrak, kad im tel. ne zazvoni ceo dan, kad shvate da ih takve samozive i drske niko ne zeli pored sebe, samo njihovi jastuci znaju koliko suza upijaju.
nema sminke koja to moze da sakrije.
 
Muškarac_bg:
... I šta ove ribe dokažu na kraju? Ama baš ništa! Ostanu bez porodice, bez podrške u vidu muškaraca, dece... Postanu ili lezbače ili neke lujke s kojma niko ne voli da je u društvo osim njima sličnih frik-riba.

Pazi, to tvoje "ama baš ništa" možda je njima sve.
Znaš u čemu grešiš ? U tome što misliš da su tvoja merila vrednosti jedina prava, i da svi treba da ih se pridržavaju.
 
Niko ni sa kim nije jednak, pogotovu zena sa muskarcem. Ali nismo ni nejednaki, pogresan termin. Svi smo RAZLICITI i u tome lezi sva draz ove ljudske egzistencije. :)
Ne znam koje osobine ti smetaju kod zena, pa mislis da su agresivne. Ako zena nije skromna,ako ne cuti ili sta, ne razumem bas najbolje... :?
 
Prvo, čemu toliko mržnje prema uspešnim ženama. Jer kada se setim tvojih prethodnih postova, beše da je prava žena samo ona koja sedi kod kuće i pere ti noge. Potreba za isticanjem i profesionalnom i društvenom satisfakcijom ima isti oblik i kod muškaraca i kod žena, i kod oba pola postoje primeri osoba koje su preterale u svojim nastojanjima. Život nije sport, i ne razdvajaju se muški i ženski timovi.
 

Gajiš otpor prema uspešnim i samostalnim ženama.
Ja poštujem pametne, lepe i nezavisne devojke, koje samostalno brode kroz svakodnevicu.
Takve pripadnice lepšeg pola, imaju svu moju podršku i naklonost.
Nemam ništa protiv i simpatično mi je kada je devojka u nekim stvarima bolja od mene.
Neke od njih su, za tri koplja, kvalitetnije od većine muškaraca koje poznajem.
Takve osobe su na svim poljima uspešne. Čak i njihova odluka da, možda ostanu same, je zato što nisu naišle na muškarca koji bi umeo da ih prati. I tu iskrenost poštujem. Nije problem u njima, već u tunjavim tipovima.
 
zasto uspesna i pametna zena ne moze da pruzi toplinu i ljubav?svasta...
i bravo za muskarce koji se ne plase takvih.
sanja imam osecaj da si bas nesrecna sto si zena?vidim da ih bas STALNO pljujes
 
imala sam prijateljicu, frik ribu, bar u njenoj glavi. na zalost, niko iz njenog okruzenja nije je video kao takvu vec samo kao splasenu i nesigurnu, sakrivenu iza slike koju je zelela da stvori o sebi.
prepoznala sam je u opisu iz naslova ove teme. ne sazaljevam je, njen izbor i beskrajni krug patnje koju sama sebi pravi.

pozdrav i tebi.
 
Ja nigde nisam pomenuo uspešnu i pametnu ženu.
Jasno razdvajam uspešne i pametne žene od frik-riba.
Znam dosta uspešnih i pametnih žena koje kažu da ni u ludilu ne bi prišle feministkinjama. Takve žene delima pokazuju koliko su pametne, nikad neće pričati o tome koliko je pametna, kako je ona jednaka sa muškarcima itd.

Što bi to pričala kad je to očigledno.

Frik- ribe su one koje misle da su pametne i uspešne, a ništa u životu nisu uradile. Frik-ribu jako povezujem sa ženstvenošću tj. muževnošću koja odlikuje frik-ribe.
 
sanja ne mozes sve da gledas kroz prizmu samo jednog iskustva.
izgleda da sam promasila temu :?
p.s.sanja i ja smo sve prodiskutovale na pp,da se gledaoci s kokicama ne pale!ovde smo da razmenimo misljenja rekoh vec
 
Muškarac_bg:
Frik- ribe su one koje misle da su pametne i uspešne, a ništa u životu nisu uradile. Frik-ribu jako povezujem sa ženstvenošću tj. muževnošću koja odlikuje frik-ribe.

To su one neurotične, obično sa jako izraženim stavom, iza kojih ne stoji nijedna akcija, niti plemenita misao. U stvari su najobičniji paraziti i grebatori.
E, takve brate , izbegavaj u širokom luku. Nemoj da ih žališ, one su LOŠE.
 
Muškarac_bg:
Šta mislite o ribama koje se trude da pokažu kako su jednake muškarcima.
Ceo svoj život protraće u toj borbi i propuste ko zna koliko muškaraca koji bi ih možda voleli da nisu takve zaludjenice.
I šta ove ribe dokažu na kraju? Ama baš ništa!
Ostanu bez porodice, bez podrške u vidu muškaraca, dece... Postanu ili lezbače ili neke lujke s kojma niko ne voli da je u društvo osim njima sličnih frik-riba.

To je neka vrsta ''savremene žene''? O čemu mi ovde pričamo?

Gde su one nežne, ljupke devojke koje su spremne da pruže ljubav, toplinu i sl.?
Šta će meni neka frik-riba koja će ceo dan da mi dokazuje koliko je ona pametna?


Што се ти толико секираш због њих?
Ко те тера да нађеш такву рибу? Нађи неку ''нежну, љупку'', па уживај. Остави друге да живе како се њима допада. Њихов проблем. Као да ће наше мишљење о њима нешто променити... :roll:
 
Još nešto frik-ribi nikad ne možeš da ugodiš.

Kupiš joj poklon - ona se ljuti jer može ona sama sebi da kupi poklon.
Hoćeš da je izvedeš na modnu reviju- ona počne da ***** kako je to ponižavanje žena.
Hošeć da joj platiš piće- to je za nju uvreda.
Nedaj bože ako si uspešniji od nje na poslu- uhhhh, tu je ona da ti kaže da ti to nisi zaslužio i da je to samo zbog toga što ovo društvo forsira muškarce...

Muka jedna!
 
Hellen:
Што се ти толико секираш због њих?
Ко те тера да нађеш такву рибу? Нађи неку ''нежну, љупку'', па уживај. Остави друге да живе како се њима допада. Њихов проблем. Као да ће наше мишљење о њима нешто променити... :roll:

He-he-he Ja da se sekiram!

Ja se ne sekiram ni zbog šefa koji mi ide na k**ac, a kamoli zbog frik-riba.
:D

Ovde smo da pričamo opušteno o svemu, zar ne?
 
Muškarac_bg:
Još nešto frik-ribi nikad ne možeš da ugodiš.

Kupiš joj poklon - ona se ljuti jer može ona sama sebi da kupi poklon.
Hoćeš da je izvedeš na modnu reviju- ona počne da ***** kako je to ponižavanje žena.
Hošeć da joj platiš piće- to je za nju uvreda.
Nedaj bože ako si uspešniji od nje na poslu- uhhhh, tu je ona da ti kaže da ti to nisi zaslužio i da je to samo zbog toga što ovo društvo forsira muškarce...

Muka jedna!
ja sam bas ambiciozna i mislim da sam pametna!
ali:
-volim poklone i bas im se obradujem
-modna revija?ok al sto ne bismo ipak vece proveli uz film i cips?
-slobodno plati pice,sledeci put cu ja
-ako si uspesniji mi imponuje sto se neko uspesan interesuje za mene al malko patim da te prestignem sto ti naravno nikad necu reci!!!
 
vidim da ovde ribe, osim sanje, i ne zele da priznaju da takve osobe zenskog pola uopste postoje. mozda zato sto su i same takve......imao sam gomilu takvih riba, i sve je bilo prekopirano iz veze u vezu, ali mi je opet bilo interesntije nego sa nekom smor ribom ili nekom koju je sve blam i ostale fore.....
 
hanibal77:
ja sam bas ambiciozna i mislim da sam pametna!
ali:
-volim poklone i bas im se obradujem
-modna revija?ok al sto ne bismo ipak vece proveli uz film i cips?
-slobodno plati pice,sledeci put cu ja
-ako si uspesniji mi imponuje sto se neko uspesan interesuje za mene al malko patim da te prestignem sto ti naravno nikad necu reci!!!

Ja bih se ubio kada bi mi bilo krivo što je moja devojka uspešnija i kad bih patio zbog toga. To znači da je ne volim.
Ako ti razmišljaš na ovaj način ti nisi ambiciozna već si ''bolesno ambiciozna'' i veruj mi da je to početak kraja svega u životu.
 
ma dont vori,moj muz se ne buni a ni dete,imam vremena za sve,ja sam ambiciozna da dobro kuvam,lepo izgledam,budem duhovita i napredujem na poslu.sto muz ima malo vecu platu deluje na mene bas motivisuce
 
Muškarac_bg:
hanibal77:
ja sam bas ambiciozna i mislim da sam pametna!
ali:
-volim poklone i bas im se obradujem
-modna revija?ok al sto ne bismo ipak vece proveli uz film i cips?
-slobodno plati pice,sledeci put cu ja
-ako si uspesniji mi imponuje sto se neko uspesan interesuje za mene al malko patim da te prestignem sto ti naravno nikad necu reci!!!

Ja bih se ubio kada bi mi bilo krivo što je moja devojka uspešnija i kad bih patio zbog toga. To znači da je ne volim.
Ako ti razmišljaš na ovaj način ti nisi ambiciozna već si ''bolesno ambiciozna'' i veruj mi da je to početak kraja svega u životu.
opet pogresna interpretacija:ne patim sto je on uspesan nego da budem i ja!tu postoji razlika!
 
Ja te ne poznajem, ali ako krenem od tvog nicka ''hanibal77'' pomislim:
1. kako ženstven nick tj. pravi nick za jednu devojku :)
2. 77 godište? kad ova pre završi fakultet, uda se, dobi dete i još ima karijeru

Mislim jesi sigurna da imaš sve ovo? :lol: :lol: :lol:
 
Muškarac_bg:
Šta mislite o ribama koje se trude da pokažu kako su jednake muškarcima. :arrow: kako se to trude. mislis na policajke?

Ceo svoj život protraće u toj borbi i propuste ko zna koliko muškaraca koji bi ih možda voleli da nisu takve zaludjenice. :arrow: onda to ne bi bile one, da su drugacije. da baba ima trolu bila bi trolejbus. mozda bi i ti bio nekom bolji da si drugaciji

I šta ove ribe dokažu na kraju? Ama baš ništa!
Ostanu bez porodice, bez podrške u vidu muškaraca, dece... Postanu ili lezbače ili neke lujke s kojma niko ne voli da je u društvo osim njima sličnih frik-riba. :arrow: a sto se ti tangirash ; ) oko njih, je l te neke shutnula. i shto pises navodnike sa dva apostrofa, aaaaaaaaa
""""""""""" ovo su navodnici
izvini :)

To je neka vrsta ''savremene žene''? O čemu mi ovde pričamo?

Gde su one nežne, ljupke devojke koje su spremne da pruže ljubav, toplinu i sl.?
:arrow: crkva?

Šta će meni neka frik-riba koja će ceo dan da mi dokazuje koliko je ona pametna?
 
sanja:
neka gaje zivotinje, mrze ceo svet, zive u svojim iluzijama. a kad padne mrak, kad im tel. ne zazvoni ceo dan, kad shvate da ih takve samozive i drske niko ne zeli pored sebe, samo njihovi jastuci znaju koliko suza upijaju.
nema sminke koja to moze da sakrije.

kako ti znash da njihovi jastuci upijaju suze, osim ako nemash kameru ili je to bio neki tvoj put.
i sto mora da nose shtikle
 
Baš volim kada upoznam nekog ko je bolji od mene... Beskrajno uživam u društvu ljudi koji znaju šta hoće i to i rade 8)
ali modne revije :roll:
nigde na mojoj listi ne piše odlazak na modnu reviju... i ne mogu da zamislim agoniju dosade na takvom mestu.

A pokloni... zavisi šta kupuješ. Kada bi meni neko na poklon doneo express lonac pomislila bih da nije normalan... da mi donese nešto što volim, znači da mi je posvetio pažnju, zaista je mislio na mene i on tačno zna u svakom trenutku šta mene može da obraduje.
I tako pažnja ostaje moj glavni favorit među poklonima!
 
Muškarac_bg:
Ja te ne poznajem, ali ako krenem od tvog nicka ''hanibal77'' pomislim:
1. kako ženstven nick tj. pravi nick za jednu devojku :)
2. 77 godište? kad ova pre završi fakultet, uda se, dobi dete i još ima karijeru

Mislim jesi sigurna da imaš sve ovo? :lol: :lol: :lol:
77 godiste je trebalo da zavrsi fakultet pre 4 god!al ja ga nisam ni upisivala!moze karijera da se pravi i bez!ne moram da budem advokat da bih bila ambiciozna!radim kao savetnik za negu u parfimeriji ali zahvaljujuci svojim idejama povecana mi je plata posle samo 6 meseci rada,i normalno bi trebalo da predjem na mesto specijaliste do kraja godine.ko zivi u inostranstvu znace da to za nas nije super lako,posebno kad je akcionarska firma gde tvoje napredovanje ne zavisi od procene direktora nego od pravila koja moraju strogo da se ispune!i to kod zenskog direktora!nije da se hvalim ali dobro radim to sto radim!moje ideje su stampane i poslate u sve parfimerije iz grupe po celoj francuskoj.
uz sve to obradjujem 3 ara placa,posto moj muz beogradjanin ne zna bas kako.
hanibal nije zenstveno,al to je ono sto sam htela
 
?:
sanja:
neka gaje zivotinje, mrze ceo svet, zive u svojim iluzijama. a kad padne mrak, kad im tel. ne zazvoni ceo dan, kad shvate da ih takve samozive i drske niko ne zeli pored sebe, samo njihovi jastuci znaju koliko suza upijaju.
nema sminke koja to moze da sakrije.

kako ti znash da njihovi jastuci upijaju suze, osim ako nemash kameru ili je to bio neki tvoj put.
i sto mora da nose shtikle

imala sam prijateljicu, frik ribu, bar u njenoj glavi. na zalost, niko iz njenog okruzenja nije je video kao takvu vec samo kao splasenu i nesigurnu, sakrivenu iza slike koju je zelela da stvori o sebi...
pozdrav i tebi.


imas ovo na prvoj strani ove teme.
 

Back
Top