Frik- riba

"...aaaaalaaaaaa si tiiiiiii duhovit!

....Jeli, jel su te tako kuci ucili?

Bezi kuci!"...
:wink: :P :P :P

a-ha-ha-ha-ha hihihihihi hahahahahahaha e boli me stomak hahahahahahaha
:lol:
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
hanibal77:
Buntovnik_Bez_Razloga:
Da i ovde napisem "nesto" pametno:
Posle 6. stranica ne vidim nista konkretno, sem da se ovde iznosi psihoanaliza onih koji postuju.
Toliko...
a zar to nije slucaj sa 90% tema na forumu?

Malo je i tih 90%. Slobodno dodaj jos.
idi na podforum kulinarstvo,tamo sef kuhinje ne dozvoljava pljuvacinu
:wink:
 
meni lično frikovi ne smetaju... bolje biti u društvu ljudi koji su zadovoljni onim što rade i onim što jesu nego sa večito isfrustriranim dosadnim personama koje nemaju snage i hrabrosti da budu ono što jesu ...
 
gigule:
meni lično frikovi ne smetaju... bolje biti u društvu ljudi koji su zadovoljni onim što rade i onim što jesu nego sa večito isfrustriranim dosadnim personama koje nemaju snage i hrabrosti da budu ono što jesu ...

hmmmmmmmmmmmm
e meni na kulinarstvu neshto nedostaje bas me briga shto ogovaram iako je kao strejt
 
sanja:
momci koji drze do sebe se ne raspravljaju na temu frik riba, argumentuju svoje misljenje i to je to, no hard feelings.
ovo napucavanje me podseca na moju "forumsku vampiricu", stil je slican pa zato momci... budite dzentlmeni, ne ponasajte se palanacki.

sa' ce ona da replicira.... nikad joj ime na pomenem a uvek me provali :lol: :lol: :lol:


shto ti vredjas palanke.

e nisi mislila na mene :(
inace mislim da mishljenja tog tpa "frik ribe" i to poticu od straha od nepoznatog. cim je nesto sto se ne uklapa u neke sisteme odma je "frik" ali i to je ljudski
 
i ne mogu da vam pariram..moram da porastem :I

svaka chast ljudi

inache uzmite malo menjajte boje texta ovako mesham npr buntovnika i neverovatnog, a neverovatni i divlja se ne vole a ja sam mislila da se vole. kad bi jedni bili plavi a drugi crveni odma bi se znalo ko tu kome.
 
HeBePoBaTaH_:
Priča se o uspešnimm ženama, ali je tema "freak ribe". One nisu fikcija, postoje i ima ih mnogo više nego što smo imali prilike da upoznamo. Ko ne zna o čemu je tema, neka ide dalje...
[/b]

ahah medju nama su..kao vanzemaljci

ehehe danas mi ove teme ne izgledaju glupavo izgleda da mi se um pomutio. mislim da bi trebalo i ograniciti pisanje postova npr meni : ))
 
?:
HeBePoBaTaH_:
Priča se o uspešnimm ženama, ali je tema "freak ribe". One nisu fikcija, postoje i ima ih mnogo više nego što smo imali prilike da upoznamo. Ko ne zna o čemu je tema, neka ide dalje...
[/b]

ahah medju nama su..kao vanzemaljci

ehehe danas mi ove teme ne izgledaju glupavo izgleda da mi se um pomutio. mislim da bi trebalo i ograniciti pisanje postova npr meni : ))

Hahhahah
"One su među nama", "Video sam patuljka" :lol:
I odrednica "frek", ili frik, kao žena policajac.
Da li su žene policajci freak?
Ne znam, nijednu nisam upoznao. Ovako definisane (ja ne bih tako, nema veze) sam upoznao.
Kako izgledaju? Mogu da budu i high stilizovane, a mogu da budu i neugledne. Spoljni izgled nije bitan.
Ko su one zapravo? To su loše skriveni foliranti i vešti manipulanti. Uz to, dodaj sve izražene negativne ženske osobine, i rezultat je - freak riba
 

Ne ženske, nego "izražene negativne ženske osobine".
Pod prikrivenim folirantima i veštim manipulantima, možemo da prepoznamo i pripadnike muškog pola.
Razlika je u pristupu samom "objektu", koji je predmet manipulacije. Muškarac nikada ne radi neke stvari, čak i kada pokušava, ili manipuliše ženama. Ženska logika je mnogo složenija. Recimo, freak riba potcenjuje svog partnera u društvu, izvrgava ga ruglu, rigidno postavlja stvari. Nema svoje iskrene prijatelje, proračunata je, ništa ne može da je zadovolji, ne ceni nikoga. Sve što se dešava oko nje, za nju je nebitno- Istovremeno, stalno govori partneru da je bolja od njega, da je njena pamet najveće bogatstvo. A iza tih reči ne stoje dela, oslonac za tvrdnju. Uglavnom , takve devojke prolaze odlično kod velikog broja mušakraca.
Mislim da sam bio jasan.
 
da, frik ribe vole da manipulisu.
u ocima zena ispadaju smesne, nesigurne, ocajne.
u ocima muskaraca, bas te vecine koju neverovatan pominje-ne znam ni jednog koji ih ne shvata pezorativno. a kada je ostavi jer se dovoljno poigrao, e tek tad se ona pretvara u potpunog energetskog vampira. kako bas noj extra lepoj i uspesnoj i sposobnoj i n+1 tako nesto da se desi kad je extra? zbog preterane zelje da je neko voli trazi "zrtvu" medju prijateljima, nekog ko ce joj reci ono sto zeli da cuje, kako je ona super a on skot i kad iz tog energetskog izvora napoji svoju sujetu, nastavlja dalje u svet svoje savrsenosti. i ocaja... beskrajno kao krug.
 
HeBePoBaTaH_:

Ne ženske, nego "izražene negativne ženske osobine".
Pod prikrivenim folirantima i veštim manipulantima, možemo da prepoznamo i pripadnike muškog pola.
Razlika je u pristupu samom "objektu", koji je predmet manipulacije. Muškarac nikada ne radi neke stvari, čak i kada pokušava, ili manipuliše ženama. Ženska logika je mnogo složenija. Recimo, freak riba potcenjuje svog partnera u društvu, izvrgava ga ruglu, rigidno postavlja stvari. Nema svoje iskrene prijatelje, proračunata je, ništa ne može da je zadovolji, ne ceni nikoga. Sve što se dešava oko nje, za nju je nebitno- Istovremeno, stalno govori partneru da je bolja od njega, da je njena pamet najveće bogatstvo. A iza tih reči ne stoje dela, oslonac za tvrdnju. Uglavnom , takve devojke prolaze odlično kod velikog broja mušakraca.
Mislim da sam bio jasan.
ko spusta partnera u drustvu zapravo spusta sebe jer pobogu kako si onda sa takvim konjem ti, idealna?
 
hanibal77:
HeBePoBaTaH_:

Ne ženske, nego "izražene negativne ženske osobine".
Pod prikrivenim folirantima i veštim manipulantima, možemo da prepoznamo i pripadnike muškog pola.
Razlika je u pristupu samom "objektu", koji je predmet manipulacije. Muškarac nikada ne radi neke stvari, čak i kada pokušava, ili manipuliše ženama. Ženska logika je mnogo složenija. Recimo, freak riba potcenjuje svog partnera u društvu, izvrgava ga ruglu, rigidno postavlja stvari. Nema svoje iskrene prijatelje, proračunata je, ništa ne može da je zadovolji, ne ceni nikoga. Sve što se dešava oko nje, za nju je nebitno- Istovremeno, stalno govori partneru da je bolja od njega, da je njena pamet najveće bogatstvo. A iza tih reči ne stoje dela, oslonac za tvrdnju. Uglavnom , takve devojke prolaze odlično kod velikog broja mušakraca.
Mislim da sam bio jasan.
ko spusta partnera u drustvu zapravo spusta sebe jer pobogu kako si onda sa takvim konjem ti, idealna?
Eovo je odlicno receno...retko ko ce bilo musko bilo zensko da za proslog kazu da je bio ok ali se eto iz nekih razloga nisu slozili..obicno je to pljuvanje do neba..pa onaj ko slusa mora da se zapita ovo sto ti napisa...pobogu kako ti tako idealan ili idealna sebi dopusti tako losu osobu...razmislja li ko o tome...
 
ala ste ih izanalizirali :? dobro niste i DNK dali
de su ti ljudi??? ja ne znam te ljude. te "Frik ribe"

svaka vam chast kad vi nemate TAKVE osobine dakle kada ih ima iskljucivo neko drugi. mora da osecate olakshanje ;) evo ja bas osecam. eheheh
 
Pravo da ti kazem, nije mi bas jasno sta je po tebi tacno frik-riba? Da li je to neka feministkinja koja zeli da se izjednaci u pravima sa muskarcima, gruba i hladna devojka ili pak neka koja po ceo dan pametuje?
Sto se tice ovih prvih, mislim da ih nema bas puno i taj opis bih vise vezala za neke muskarace.
Ove druge se samo foliraju, ali kad se zaljube, tj ako uspes da ih osvojih, uzivas kao niko, a sto se tice ovih trecih...
Meni cesto to zameraju, to pametovanje, tako da sam odlucila da promenim nesto po tom pitanju, jer sam postala svesna da ljudima to smeta, narocito ako ne znaju da ti odgovore! :). Ne, nisam prestala da pamtujem, ali sam to ogranicila na uzak krug ljudi, na one koji me dugo poznaju, kojima ne smeta moje "pametovanje", jer znaju (ovo je najbitnije) da to nije prazna prica(bez pokrica-foliranje), vec da uvek dajem dobronamerne i iskrene savete!
 

Back
Top