Jennifer Lopez

mile kuronjic

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
342
Jennifer je jedna od najboljih pevacica danasnjice i mislim da ona prednjaci po tome sto poseduje izgled, lepotu umetnicku nadarenost i naravno glas.Da li ona planira da snimi neki novi singl i sta mislite o njoj kao najboljem svetskom muzicaru.
 
mile kuronjic:
Jeniffer je jedna od najboljih pevacica danasnjice i mislim da ona prednjaci po tome sto poseduje izgled, lepotu umetnicku nadarenost i naravno glas.Da li ona planira da snimi neki novi singl i sta mizlite o njoj kao najboljem svetskom muzicaru.

Prvo pise se Jennifer,ne Jeniffer :wink:
Drugo,ne slusam je,ima ok muziku od onog sta sam cula.Po meni ocajno peva.Ima slabasan glas,i vise pevusi nego sto peva.Makar sam ja takav utisak stekla.Moje misljenje.Mislim da je kao glumica bolja i tu bih mogla da kazem da poseduje talenat,a za pevanje...pa...ne... :oops:
Ok,jeste poznata i vole je ljudi,ali definitivno nije najbolji svetski muzicar.Ima toliko boljih,ali pretpostavljam da posto si njen fan da je velicas malo vise nego sto treba.Ali ok,neka..treba...- :wink:
 
mile kuronjic:
Moon Child:
mile kuronjic:
Jennifer je jedna od najboljih pevacica danasnjice i mislim da ona prednjaci po tome sto poseduje izgled, lepotu umetnicku nadarenost i naravno glas.Da li ona planira da snimi neki novi singl i sta mislite o njoj kao najboljem svetskom muzicaru.
jel znas ti koji je danas datum?

Znam koji je danas datum.Zasto? :?:
Zato sto nije prvi april pa da nas tako zaje*avas....... :roll:
 
E ostavite coveka na miru...To sto vi to ne slusate,ne znaci da je sranje i da ne treba da se slusa..I ne slusaju samo zenske osobe Jenifer.Postavio vam je pitanje sta mislite o njoj,pa odgovorite,sta se tu sad palite,misleci da ste face sto ga zezate,sto je musko,a slusa nju.Ja nju licno ne slusam,ali ako on to slusa,pa nek slusa.Ocigledno mu prija,a to ne znaci da je manje musko od pola muskaraca koji slusaju metal i rok..UKUSI LJUDI,UKUSI!!!!!!! :evil: :!:
 
Lucky girl:
E ostavite coveka na miru...To sto vi to ne slusate,ne znaci da je * i da ne treba da se slusa..I ne slusaju samo zenske osobe Jenifer.Postavio vam je pitanje sta mislite o njoj,pa odgovorite,sta se tu sad palite,misleci da ste face sto ga zezate,sto je musko,a slusa nju.Ja nju licno ne slusam,ali ako on to slusa,pa nek slusa.Ocigledno mu prija,a to ne znaci da je manje musko od pola muskaraca koji slusaju metal i rok..UKUSI LJUDI,UKUSI!!!!!!! :evil: :!:
KONACNO neka pametna osoba-pardon , sa pametnim misljenjem....A sto se tice JENNIFER ona je stvarno SUPER !!! :D :D :D
 
Lucky girl:
E ostavite coveka na miru...To sto vi to ne slusate,ne znaci da je * i da ne treba da se slusa..I ne slusaju samo zenske osobe Jenifer.Postavio vam je pitanje sta mislite o njoj,pa odgovorite,sta se tu sad palite,misleci da ste face sto ga zezate,sto je musko,a slusa nju.Ja nju licno ne slusam,ali ako on to slusa,pa nek slusa.Ocigledno mu prija,a to ne znaci da je manje musko od pola muskaraca koji slusaju metal i rok..UKUSI LJUDI,UKUSI!!!!!!! :evil: :!:
e ja bih tebi dala 5 iz tolerancije, majke mi :D
(bez ikakve ironije pricam ovo!!!)
 
Ma, OK, pošto stalno kakim o ukusima, neću da se mešam. Ja je lično ne volim, simpatične su joj poneke pesmice, ali će mi uvek biti draža Britni od nje. Ima lep glas i Dženifer, solidna je glumica i sve to, ali ja nikad nisam volela r'n'b koji ona peva u pojedinim pesmama, tako da... 8)
 

Back
Top