Grrrrrrrrrr

anjica

Početnik
Poruka
25
Moj decko...cudan lik, pocela sam sumnjat da nije pader.
Zivjeli smo u istom gradu, vidjali se kad god smo mogli, skoro smo spavali, prvi put.
Nije me napalio dovoljno, svrsio je za 10 sekundi, nije me zadovoljio ni kad me jedva napalio, cudan je sasvim.
Znala sam sta ce se desiti pa sam obukla i kupila jako fin donji ves...kad je vidio, nije ni prokomentarisao...mislim, mrtav ladan je bio...kasnije je samo zurio da ga skine s mene. Plus ja sam bila na nivou, barem po meni. Mislim na higijenu i ostalo...znate na sta mislim, sramota me pisati svasta
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Mislim bila sam kakvu bi samo svaki decko zazelio da ima u svom krevetu, ne mislim na iskustvo...neiskusna sam ja po tom pitanju, ali sam se trudila barem...a jel cijenio to PA NIJE NIMALO.
Jako ga volim, volio je i on mene PRIJE, ali se nekako promijenio, nije onaj stari, nije isti.
Sasvim je drugaciji.
On meni kad prica nesto ja uvijek saslusam, a ja njemu...pa vjecito me prekida, ne uvijek ali u nekim slucajevima.
Upoznao me sa svojima, mamom i tatom...rekao im da sam mu drugarica i to prije nego sam ih srela kaze mi ovako "reci cu im da si mi drugarica ako ti je neprijatno"...nisam nista rekla na to. Kontala sam ako on misli da je ok da kaze tako neka kaze. AJD OK TO.
Ostalima je rekao da smo zajedno.
Mozda ja histerisem samo al nesto ne stima s njim, osjecam to, mada nikad mi ne govori nista da ga muci niti hoce da mi kaze direktno da nemamo sanse zajedno jer smo na razlicitim mjestima. Davao mi je nadu i trudila sam se oko nas i njega...rekla mu da ga volim i VOLIM GA 4 GODINE NE MOGU DA SE ODVOJIM OD NJEGA, nikog drugog skoro da nisam imala osim njega za to svo vrijeme, jesam al nista ozbiljno, bez sexa je bilo. Kontam da nije *****, ne ponasa se kao muskarac skoro...mislim u krevetu. Kontala sam da zna sta radi, da mu nije samo do njegovog zadovoljstva stalo al zeznula sam se izgleda.
Da ne duzim ovo dalje...molim vas javite sta vi mislite o ovome ali SAMO OZBILJNO PLIZ.
Ne znam sta da mislim, ne znam sta da radim zato se vama obracam!
poz
 
Sto se tice onog donjeg vesa sad cu ti ispricati jedan licni slucaj.

Dodjem kod "drugarice" i ona mi se fali kako je kupila neki preteran ves...mrezaste carape, gacice...silne pare pukla. Pa aj da vidimo. Skine se ona. Kad meni to izgledalo nekako skroz neukusno... mislim one carape su bile bas ruzne, a one gacice ajd jos i dobre. Naravno da joj nisam rekao da je ruzno i da mi se ne svidja da ne bi nju uvredio, precutao sam...i da pozurio sam da ih skinem...cisto da ih ne gledam... :roll:

I nemoj misliti da nije primetio da se trudis i da pazis na sve...isto kao sto bi primetio i da nije tako. Samo sto ti to nije rekao ne znaci nista, ali sigurno je primetio.

Trebalo bi uvek da vam je i tvoje i njegovo zadovoljenje jednakog znacaja i prioriteta. Ljudski ukusi su razliciti, a vi se dogovorite o svemu.
 
Da, da znam ja da se moze desiti da je donji ves neukusan i bzvz ali ovo na meni je bilo sasvim cool. Plus nikakve carape ni cuda tamo neka, jednostavno i prirodno...zenske roze, fine, providne, na cipku boxerice, a grudnjak nisam ni imala...nisam ga taj dan ni nosila, nit ga nosim bas cesto.
Meni je stalo da on bude srecan i zadovoljen, ali stalo mi je da budem i ja isto tako...i precutala sam sve. Mislim sta sam trebala da kazem "ej hocu da svrsim, ti si 5 puta ja nisam nijednom."
Uopste svrsio je sigurno 5-6 puta kad smo tad bili zajedno, neka 2-3 dana.
poz i hvala na javljanju!
 
meni to ne deluje kao "***** sindrom" :?
ja bih prvo posla od toga zasto te je roditeljima predstavio kao drugaricu :? :shock:
ja bih se sigurno uvredila :x
nisi mu ti ni drugarica, ni komsinica, ni poznanica, nego devojka :roll: mozda bi odatle trebala da podjes :idea:
 
SV...pa znam, mislim svako bi se uvrijedio, a on za to navodi razlog kao da mi ne bude neprijatno! Cuj neprijatno...mislim, bzvz je sasvim.
Zatim, prosli 8 mart mi nije ni cestitao..kad sam pitala zasto kaze "to je moj experiment jer ja uvijek cestitam svima, saljem razglednice i cestitke a nisam puno odgovora dobioi" i kao zao mu sto mi nije cestitao, a meni nikad razglednicu ni nista poslao nije.
KRETEN JE BAS SAD VIDIM AL GA I TAKVOG VOLIM I NE MOGU DA SE ODLIJEPIM OD NJEGA, :(
 
PA ZASTO MI NE KAZE OTVORENO ONDA "MRS NE INTERES
UJES ME" ILI TAKO NESTO. MOOOOOOOOOOOOOLIO ME KO NA BOZIJI PUT DA DODJEM, prijetio cak da ce se naljutiti, pitao pismenu molbu dal treba poslat......cemu sve to onda :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


CEMU????? :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry:
il sam ja bas glupa pa sam nasjela na molbe i prijetnje?? :twisted:
 
anjica:
PA ZASTO MI NE KAZE OTVORENO ONDA "MRS NE INTERES
UJES ME" ILI TAKO NESTO. MOOOOOOOOOOOOOLIO ME KO NA BOZIJI PUT DA DODJEM, prijetio cak da ce se naljutiti, pitao pismenu molbu dal treba poslat......cemu sve to onda :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


CEMU????? :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry: :oops: :cry:
il sam ja bas glupa pa sam nasjela na molbe i prijetnje?? :twisted:


Pa nece to da ti kaze, jer predpostavlja da cete raskinuti posle toga, i onda nece vise moci da se prazni...osim rucno....a to muskarcima bas i nije zanimljivo...
Ja mislim da vi necete dugo...koristicete on jos neko vreme dok mu ne dosadis i onda ce ti reci bas to sto si gore navela...jer cim se on tako ponasa, nije ga briga da li si se ti zadovoljila, i predstavljate kao drugaricu, hladniji je prema tebi.....onda je tu sve jasno....daj Boze da ne bude tako jer vidim da ga bas volis, ali teska posla...
 
Anjice, nemoj samo da panicis...ja ovdje u tvojim postovima koliko citam ti si njemu dosta toga precutala..lijepo ti sjedni sa njim i ispricaj njemu ovo sto si nama, da si nezadovoljna, da te brine, da se trudis i da ne vidis da je njemu stalo...da se ponasa lose prema tebi i da ti to NECES.

Ovo sto su ti ostali odgovorili, sve su to mogucnosti, vrlo vjerovatne mogucnosti a ima takvih mogucnosti jos puno...
mozda si i ti njemu prva pa ne zna kako da se nosi da sobom,
da je *****...ne vjerujem da je *****, ne bi svrsavao zbog tebe par puta na dan,
Mozda se jednostavno stidi da ti kaze da imas lijep ves,
mozda ga je tata (ili mama) ubjedjivao da su sve zene ku rve pa te predstavlja kao drugaricu,
ma, kao sto rekoh, puno mogucnosti...samo ti cutanjem nista neces rijesiti
RAZGOVARAJ SA NJIM i sretno
 
@anjica ...a da li si se zapitala da li ti volis njega zapravo, ili samo sopstvenu sliku njega koju si kreirala u svojoj glavi?

offtopic, zar nije normalno da ljudi vode racuna o svojoj higijeni i da to i ne treba bas nesto da se racuna kao plus? ili sam ja staromodan pa se perem redovno?
 
Ma znam ja da je gotovo s nama samo me zanima zasto mi ne kaze, ne prazni se na meni svaki dan pa da me iskoristava zbog toga. Prazni se kad se sretnemo, a to je jednom il dva puta godisnje od kako sam ja dosla u inostranstvo, prije je bilo cesce i prije nismo vodili ljubav i prije je bio drugaciji. Ljetos je bio divan recimo...bio kod mene kuci, tad sam bas uzivala s njim. Zatim se posvadjamo kad sam ja otisla i prepirali se preko smsova i ja kazem njemu svasta i onda on odgovori bla bla i zadnja poruka bila NADAM SE DA CES JEDNOM POCETI VJEROVATI DA TE VOLIM i od tad je sve puklo :((((
Razgovarali smo malo o tome da se nekako smjestimo zajedno na jednom mjestu, da dodje u SWE i rekao da nece, a i sto bi. Zaradjuje dole, uziva, boli ga dupe i da....samo na sebe misli. Kad sam odlazila od njega plakala sam, ali ne pred njim vec u busu i napisem mu sms i napomenem da mi je zao i da sam se rasplakala, a on odgovori MISLI NA SEBE I NE GLUPIRAJ SE VOLIM I JA TEBE...to mi preko smsa rekao, a nikako do tad od ljetos....ma guska sam prava, stoka, glupaca....
Volim ga ljudi, volim ga stvarno, u mojim zeljama je i snovima je...ne bih ga dala nikome, al sta cu kad vise i nije moj.
Necu da ispadne da se hvalim ili nesto ne volim da se hvalim tu su drugi da sude o meni kao osobi ali neki moji bivsi momci su sasvim bili ljubomorni na njega cak kad je dosao kod mene ljetos jedan lik htjeo da ubije Boga o njemu...nisam nijednom pricala ali sazna se brzo, mali grad, malo drustvo znate kako ide, a on...pa on me nikad nije cijenio kao zensko, djevojku...sebican i posesivan....moze li ikako da se srce iscupa iz grudi????
Al ok kazem, on je povrijedio mene, plakala sam nocima za njim i za nama i bolovala bolest zvanu po njegovom imenu....ok sve to ali kao sto kaze pjesma JEDNOM CE TEBI NEKO RADITI SVE ONO STO SI MENI TI...sve se vraca i sve se placa.
U zivotu dobijamo sve ono sto dajemo...ja sam davala ljubav svima ima je i previse u meni, a za uzvrat sam dobijala....ama bas NISTA, jedno veliko NISTA.
Zasto pocinjem mrziti muskarce????
:twisted: :twisted: :evil: :evil: :cry: :cry: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?:
 
Ma znam ja da je gotovo s nama samo me zanima zasto mi ne kaze, ne prazni se na meni svaki dan pa da me iskoristava zbog toga. Prazni se kad se sretnemo, a to je jednom il dva puta godisnje od kako sam ja dosla u inostranstvo, prije je bilo cesce i prije nismo vodili ljubav i prije je bio drugaciji. Ljetos je bio divan recimo...bio kod mene kuci, tad sam bas uzivala s njim. Zatim se posvadjamo kad sam ja otisla i prepirali se preko smsova i ja kazem njemu svasta i onda on odgovori bla bla i zadnja poruka bila NADAM SE DA CES JEDNOM POCETI VJEROVATI DA TE VOLIM i od tad je sve puklo :((((
Razgovarali smo malo o tome da se nekako smjestimo zajedno na jednom mjestu, da dodje u SWE i rekao da nece, a i sto bi. Zaradjuje dole, uziva, boli ga dupe i da....samo na sebe misli. Kad sam odlazila od njega plakala sam, ali ne pred njim vec u busu i napisem mu sms i napomenem da mi je zao i da sam se rasplakala, a on odgovori MISLI NA SEBE I NE GLUPIRAJ SE VOLIM I JA TEBE...to mi preko smsa rekao, a nikako do tad od ljetos....ma guska sam prava, stoka, glupaca....
Volim ga ljudi, volim ga stvarno, u mojim zeljama je i snovima je...ne bih ga dala nikome, al sta cu kad vise i nije moj.
Necu da ispadne da se hvalim ili nesto ne volim da se hvalim tu su drugi da sude o meni kao osobi ali neki moji bivsi momci su sasvim bili ljubomorni na njega cak kad je dosao kod mene ljetos jedan lik htjeo da ubije Boga o njemu...nisam nijednom pricala ali sazna se brzo, mali grad, malo drustvo znate kako ide, a on...pa on me nikad nije cijenio kao zensko, djevojku...sebican i posesivan....moze li ikako da se srce iscupa iz grudi????
Al ok kazem, on je povrijedio mene, plakala sam nocima za njim i za nama i bolovala bolest zvanu po njegovom imenu....ok sve to ali kao sto kaze pjesma JEDNOM CE TEBI NEKO RADITI SVE ONO STO SI MENI TI...sve se vraca i sve se placa.
U zivotu dobijamo sve ono sto dajemo...ja sam davala ljubav svima ima je i previse u meni, a za uzvrat sam dobijala....ama bas NISTA, jedno veliko NISTA.
Zasto pocinjem mrziti muskarce????
:twisted: :twisted: :evil: :evil: :cry: :cry: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :!: :!: :!: :?: :?: :?: :?:
 
ma idi bre!
:cry: :cry: :cry: :cry:

nego ovako, posto si sama rekla da nemas iskustva, on ti je prva ljubav (tako da ces ga pamtiti za ceo zivot kao prvu) ali veruj mi nije prava nego ti se to samo tako cini, kad prodjes jos toga sl. videces da je to bezeveze i tome ces se onda smejati, veruj mi!

ali sto ti sad mrzis muskarce zbog nekog slepca 8) , pa jedna lasta ne cini prolece niti ce ga ikad ciniti :lol: , mislim bar :roll: ;) !
 
Ma kako ce to proci kad ga volim vec evo 4 godine, a svake se godine nadam da ce proci i da cu preboljeti, a ono nikad. Umjesto da ga volim sve manje, ja ga volim sve vise...kako objasnjavate to????
I da...kad razmislim malo bolje bilo je ok dok me nije bocnuo, a kasnije... :twisted: :twisted: :oops: :oops: sad sigurno koristi neku drugu plus vise se ni smsom ne javlja jaoooooooo Boze JA SAM MAGNET ZA BUDALE. I sama sam budala!!!
:twisted: :twisted: I SAD TEK KONTAM SVE ***** TI YEBENU LJUBAV I CRKO DABOGDA KO JE IZMISLI....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
I glupo mi je to sto kojeg god momka da nadjem meni se ne bude s njim iako se decko trudi i sve...nije to to, bzvz je osjecaj, kao da sam na silu s nekim, kao da tijelo nece nikog drugog, ni um....yebote...pa ja sam spremna za psihologa!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
I dodje mi da bacim neku caroliju na njega ili dodje mi crnu magiju da primjenim :shock: pa da crkne....al ipak to su samo moje neke duboko sakrivene zelje koje ne bih nikad ostvarila...ne daj Boze ali kontam "pa ima Onaj gore, pise scenario za svakoga pa ce i njemu da vrati ono sto je on meni dao" ili me mozda i Nebo zavboravilo kontajuci "vidi kakva budala i to na zemlji" :lol:
PUKLA SAM KO BALON!!!! :evil:
 
Sedi. Zatvori oci i udahni duboko. Zadrzi dah par sekundi i ispusti ga. Upravo si stvorila jako puno energije, koja izgleda da je negativna. Moras je kanalisati kreativno.

Razmisljaj o pejzazima. Kada zatvoris oci nemoj da ti se pojavljuju ljudi. Neka to bude priroda. Zamisli da letis iznad prirode, iznad krosnji drveca, iznad trave, kamenja reka i potocica. Zaboravi na ljude tokom tog svog putovanja.

Kada otvoris oci, nacrtaj ili napisi nesto. Kada pomislis da nesto ne valja. Nemoj to cepati ili bacati. Pocni ponovo a predhodne pokusaje sacuvaj. Ako pises, ne brisi ono o cemu pises - pocni sa novim redom. Pisi sta si videla tokom svog putovanja. Pisi o detaljima. Neka energija koju si oslobodila udje u nesto lepo i pozitivno.

U krajnjoj liniji - napravi keks tortu i posluzi komsije. to je isto lepo.
 
Meni se cini da Anjica hoce da joj svi pricamo kako je ona divna a on kreten, rekla sam ti da popricas sa njim, ako ni to ne ide, stavi tacku na to i furaj dalje, preboljeces, nisi ni prva ni poslednja kojoj se veza zavrsila...ako ne ide - ne ide! ako se lose osjecas zbog te veze, zavrsi je, vidjeces kako ces biti kasnije sretna zbog toga
 
Mamy....bas nije tako kao sto ti mislis da ja zelim, nije on kreten, a nisam ni ja zlato. Pametni rekose jednom ZA SRAaNJEe JE POTREBNO DVOJE...
Pokusavala sam dovoljno, 4 godine i odustala sam od pokusaja...jer ne mogu da predjem preko toga, tj pokusavam i dalje ali mi tesko ide. Gubim se pomalo i zato sam se javila ovdje i hvala vam za sve savjete i predloge!!!
 
anjica:
Ma kako ce to proci kad ga volim vec evo 4 godine, a svake se godine nadam da ce proci i da cu preboljeti, a ono nikad. Umjesto da ga volim sve manje, ja ga volim sve vise...kako objasnjavate to????
I da...kad razmislim malo bolje bilo je ok dok me nije bocnuo, a kasnije... :twisted: :twisted: :oops: :oops: sad sigurno koristi neku drugu plus vise se ni smsom ne javlja jaoooooooo Boze JA SAM MAGNET ZA BUDALE. I sama sam budala!!!
:twisted: :twisted: I SAD TEK KONTAM SVE ***** TI YEBENU LJUBAV I CRKO DABOGDA KO JE IZMISLI....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
I glupo mi je to sto kojeg god momka da nadjem meni se ne bude s njim iako se decko trudi i sve...nije to to, bzvz je osjecaj, kao da sam na silu s nekim, kao da tijelo nece nikog drugog, ni um....yebote...pa ja sam spremna za psihologa!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
I dodje mi da bacim neku caroliju na njega ili dodje mi crnu magiju da primjenim :shock: pa da crkne....al ipak to su samo moje neke duboko sakrivene zelje koje ne bih nikad ostvarila...ne daj Boze ali kontam "pa ima Onaj gore, pise scenario za svakoga pa ce i njemu da vrati ono sto je on meni dao" ili me mozda i Nebo zavboravilo kontajuci "vidi kakva budala i to na zemlji" :lol:
PUKLA SAM KO BALON!!!! :evil:

Sto ljudi stalno krive druge za ono sto im se desava u zivotu???
Budale nalecu na svakog od nas ali je na nama da ih posaljemo u memoare cim uvidimo sa kim imamo posla a ne da pokusavamo nekoga da menjamo 100 godina.
Zar mislis da ce on posle 4 godine poceti da te zadovoljava kad do sada nije? Da ce se promeniti nekim cudom? Takav je kakav je. Take it or leave it. Ili kao sto neko na forumu jednom rece: "il' menjaj, il' ne kenjaj."
 
Lepo je kad devojka vodi računa o sebi, kad joj je bitno kako će da izgleda i kad se skine :wink:
Ali ponekad, svojom pojavom na taj način možeš baš da isprepadaš muškarca...
Kad im se želja ostvari, a to bi u ovom slučaju bilo pojavljivanje onakve devojke kakvu su uvek sanjali, obučenu baš onako kako treba... jednostavno se oduzmu.
Imala sam slične situacije, ne to neznači da je on nastran, on je samo jedno živo biće koje u tom trenutku traži da oseti nežnost. Sledeći put, uhvati ga za ruke i njegovim rukama dodiruj svoje telo uz neki stidljivi smešak i to je to.
Što se upoznavanja sa matorcima tiče, verujem da ima duboke razloge za to. Verujem da baš i nemaju dobre odnose čim je u stanju da takve stvari krije.
Pošto je 4 godine u pitanju malo je ne zgodno mada ne i nemoguće, probaj... :lol:
 
Tommy_V:
Sedi. Zatvori oci i udahni duboko. Zadrzi dah par sekundi i ispusti ga. Upravo si stvorila jako puno energije, koja izgleda da je negativna. Moras je kanalisati kreativno.

Razmisljaj o pejzazima. Kada zatvoris oci nemoj da ti se pojavljuju ljudi. Neka to bude priroda. Zamisli da letis iznad prirode, iznad krosnji drveca, iznad trave, kamenja reka i potocica. Zaboravi na ljude tokom tog svog putovanja.

Kada otvoris oci, nacrtaj ili napisi nesto. Kada pomislis da nesto ne valja. Nemoj to cepati ili bacati. Pocni ponovo a predhodne pokusaje sacuvaj. Ako pises, ne brisi ono o cemu pises - pocni sa novim redom. Pisi sta si videla tokom svog putovanja. Pisi o detaljima. Neka energija koju si oslobodila udje u nesto lepo i pozitivno.

U krajnjoj liniji - napravi keks tortu i posluzi komsije. to je isto lepo.
:lol: To care!!!
 

Back
Top