Brzina download-a???

nidzesi

Primećen član
Poruka
925
Koliko je Vasa brzina na dial-upu???
Kod mene je svega 3-4 KB po sekundi! Poznajem jednog na internetu koji ima dialup na 56KB po sekundi ali je napravio nekakav program u c++ kako bi mu veza bila tolika!!! Zna li neko o cemu je rec???
 
nidzesi:
Koliko je Vasa brzina na dial-upu???
Kod mene je svega 3-4 KB po sekundi! Poznajem jednog na internetu koji ima dialup na 56KB po sekundi ali je napravio nekakav program u c++ kako bi mu veza bila tolika!!! Zna li neko o cemu je rec???
Mislis na 3-4 kbs (kilo BITS per second)?
A onaj sto je napravio program da na dial-up ima 56kbs, nek se javi u Microsoft, dobice posao odmah... Pre ce biti da ti nesto nisi dobro razumela. Nemos' litru u politu nikako.. :)
 
HHHHAAAAHHAAAAHHHHAAA
Moras da razlikujes bit i bajt. 1 bajt se sastoji iz 8 bita. Znaci modem od 56 kbit/s (klasicni dial up) ima max protok od 56 kbit/s tj. max 7 kilobajta/s. Ako hoces da povecas brzinu na 6-7 koristi neki akcelerator kao sto je flashget, godzila, dap itd. Ta brzina takodje zavisi od sajta i od provajdera.
A taj sto je napraio program da mu 56 kilobitni modem radi sa protokom od 56 kilobita svaka mu cast :roll:
A ako je napravi da to radi na 56 kilobajta e onda stvarno treba da ide u Microsoft.

Ja inace imam 512kbit/s(cable) sto mu dodje 64 kilobajta/s max. Realno to zavisi od sajta vise nego od moje veze i od akceleratora (vise zbog mirrora nego zbog podele fajla). Kako god meni je protok zavisno od sajta naravno, najcesce oko 32 kilobajta/s ali ponekad je i manje, a ponekad dostignem 64. I tako ti bi trebalo da budes srecna da uz akcelerator imas 6-7 kbajta/s.
 

Back
Top