STOP PRIVATIZACIJI VMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta vam je bre ljudi?
pa mi vec placamo povelike sume doktorima,u opstim bolnicama :roll:
sada ce bar biti jedna sa pravim,istaknutim cenovnikom.
kada placamo,bar da znamo kome i zasto placamo!
pa ko voli,nek ,izvoli :wink:
 
Miki 13991:
xpajamacax:
sta vam je bre ljudi?
pa mi vec placamo povelike sume doktorima,u opstim bolnicama :roll:
sada ce bar biti jedna sa pravim,istaknutim cenovnikom.
kada placamo,bar da znamo kome i zasto placamo!
pa ko voli,nek ,izvoli :wink:
A KO NEMA PARA? :?:
on se leci na za to predvidjenim mestima.a i tako je vma tek od skoro dostupna obicnim smrtnicima.i koliko ja znam i sada se pregledi placaju ako si civil.
 
xpajamacax:
Miki 13991:
xpajamacax:
sta vam je bre ljudi?
pa mi vec placamo povelike sume doktorima,u opstim bolnicama :roll:
sada ce bar biti jedna sa pravim,istaknutim cenovnikom.
kada placamo,bar da znamo kome i zasto placamo!
pa ko voli,nek ,izvoli :wink:
A KO NEMA PARA? :?:
on se leci na za to predvidjenim mestima.a i tako je vma tek od skoro dostupna obicnim smrtnicima.i koliko ja znam i sada se pregledi placaju ako si civil.
DA ALI BIĆE 70% SKUPLJE AKO SE PRODA PRIVATNIKU
:cry:
 
xpajamacax:
sta vam je bre ljudi?
pa mi vec placamo povelike sume doktorima,u opstim bolnicama :roll:
sada ce bar biti jedna sa pravim,istaknutim cenovnikom.
kada placamo,bar da znamo kome i zasto placamo!
pa ko voli,nek ,izvoli :wink:
Kako da se izrazim... :roll:
pa, ćeš plaćati još "povelikije" sume... ali onima na vlasti...
bolje ćuti da te ne ošajdarim sa nekom letvom po sred guzorajke... :roll:
 
Ljudi bre, moramo mi kao nacija da se odviknemo malo od odlazaka kod doktora zato shto nas "boji tiba"...Taman ce malo da se proredi sa penzosima i malo da se dovede u red sve to. Sa druge strane, ova doktorska bagra naplacuje porodjaj po 500 evra u drzavnim porodilishtima, ne smem da zamislim shta je za neku zahebanu operaciju.....


Neka prodaju, i treba...
 
Samo me zanima kome ce to da prodaju?Ko je ta osoba ili osobe?A shto se tiche kesha,u pravu si,chak shta vishe u porodilishtima je bilo dooosta incidenata tipa,kradje ili zamena beba ili te slazu da neshto nije bilo ok i ...shta onda da im radim?Da dignem u vazduh ceo vma,klinichki,sve,...Skoro sam i ja imala neke zeznute operacije i stvarno,ako ne dash evrice,niko ni da te pogleda,...! :evil: Urade ti onako,tek da zavrshe i da idu kuci,a pri tom mislish - platio sam nekom doci da se pobrine za mene ili nekoga,a njih bash briga da li ce ti sutra trebati josh jedna operacija ili pregled(koji se naravno opet placaju),a kojih obichno ima,jer - NISU SE POTRUDILI i nisu uradili posao kako treba!! :evil:
Mislite da ce biti bolje ako privatizuju sve to?Ista garnitura doktora ostaje,a navikli su na kintu,tako daa,....Ma,mislim da im to nece proci!I ovako ne idem kod doktora,kod zubara vecina nas ide privatno i navikli smo,a ove neke hitne intervencije,..-pa ne do Bog nikome,ali ako se desi,...nishta,...opljachkajte neshto,odavno je nama - "parola : snadji se"!

Zivo me zanima ko to hoce da uzme vma i shta ce biti sa sadashnjom postavkom doktora,sestara i ostalih...Ajd' da vidim i to chudo! :roll:
 
Prvo sam hteo da podrzim temu, ali kad sam video ko sve iznosi ovde svoje komentare shvatio sam da su to ljudi koji nisu ni primirisali VMA a kamoli bili tamo ili ne daj Boze da znaju kako ceo taj sistem funkcionise. Isto tako sam video da postoje i oni koji podrzavaju privatizaciju i jeftino prodavanje drzave tako da necu dalje da komentarisem.
 
inspirion:
rastamann:
Naravno, podrzavam privatizaciju VMA, kao i svih ostalih drzavnih institucija tog tipa. Prosto, nishta u ovoj drzavi nece funkcionisati dok napokon ne nestane drzavno vlasnishtvo...

i ja
Šta mislite o prodaji vojnih i policijskih ustanova... slovencima i hrvatima?
To bi bilo odprilike to.

Pošto je država već otišla u ****, mogu samo da se obratim radnicima čije firme još uvek nisu privatizovane.
Ljudi, štrajkujte glađu, a prema potrebi primenite i silu, ali nedajte da vas kupe ovi naši lopovi!
Kada vam dođu oni majmuni iz agencije za privatizaciju,
YEBITE IM MAJKU SMRDLJIVU!!!

Uf, sada moram da izmerim pritisak... :oops:
 
HeBePoBaTaH_:

VMA, odavno nije ono što je nekada bila. Sumnjam i da će privatizacija da znači korak napred.
Ovolika hajka na vojsku je opasnija, ali šta da vam pričam, svi živimo u istom....
izvini,nesto bih dodala..
ja sam tamo radila,stvarno nije vise kao nekada ali je jos uvek br.1 za nasu zemlju od ostalih bolnica(strucnost-zavisno od grane,po aparaturi-su po evrpskim standardima),zasto izgleda sada tuznije-bas zato sto zele da ode u privatne svojine-hoce da obezvredne pravu vrednost kao i gro drugih objekata,proda se za smesne pare-e to nije fer,a bolje u privatno jer postace opet br-1,
lose-sto do kraje godine treba da se otpusti40%ljudi-to je tuzno,samo niko tu nista ne moze vec je unapred sve reseno i uradjeno..
jedna osoba da kupi-vma,ne moze,bice ih vise ukljucujuci i strane..eto toliko od mene..
 
Evo, i ja sam radio tamo i mislim da je vma nije ono što je nekad bila, ali je i dalje sam vrh u scg. Mada ne mislim da bi privatizacija bila dobro rešenje, naprotiv. I što ne krenu u privatizaciju od neke druge bolnice, a ne od najbolje? Mislim da bi to bilo zanimljivo pitanje.
Mada odgovor se sam nameće, ovde se uvek prvo proda ono što je najbolje :roll: Zemlja loših trgovaca...
 
Miki 13991:
inspirion:
rastamann:
Naravno, podrzavam privatizaciju VMA, kao i svih ostalih drzavnih institucija tog tipa. Prosto, nishta u ovoj drzavi nece funkcionisati dok napokon ne nestane drzavno vlasnishtvo...

i ja
A jel si ti ikad otišao na VMA :?: Ako nisi nemoj da komentarišeš nešto što ne znaš :!: :!: :!: :x

Lezao tamo 2 puta po mesec dana...Najbolja drugarica radi tamo...

Znachi, udarili ste flame odmah chim se neko nije slozio sa vashim mishljenjem...

Pre tebe je jedan komentarisao kako izlazi iz diskusije...Bogu hvala, pa niko nece vishe uchestvovati u ovoj, obzirom da je tema postavljena na pogreshnom mestu...Ostavio sam je otvorenu zato shto sam mislio da mozda neshto pametno moze da se prochita, ali kad neko kaze:"Cuti, nisi bio tamo", bez posmatranja prakse malo uspeshnijih drzava i sagledavanja chinjenica, onda ova diskusija nema smisla. Izvinjavam se shto je nisam odmah zakljuchao...

t.c.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top