Cuda pod Ostrogom?

Dali je neko od vas doziveo ili video Bozije cudo pod Ostrogom? Ja kao vernik sam verovao u to ali kad sam doziveo to 2003 god. tek tada sam shvatio istinu u punom smislu.

Dali bi mi mogao opisati sta si radio? Dali su ti citane molitve, jesi li se ispovijedio i ako jesi kako to ide, i kojim redom? Ako si se ispovijedio jeli to prvo bila ispovijest ili molitva pa ispovijest?
 
Kako ti moras da poradis na svom obrazovanju, sto takodje spada u jednu vrstu ''odgoja'', ja kazem vaspitanja, mene su moji ucili da citam knjige, a religiji pristupam srcem, taj deo vaspitanja sam ispunila,osim sto nekad ljudi svojim malogradjanskim ponasanjem izazovu u meni neku vrstu vulgarnosti, jer pak ne moze covek uvek da bude pristojan kad je osetljiv na ljudsku glupost. Kao argumente za te tvoje napade koristis izjave tipa, a sta bi bilo kad bi bilo, ne poznajes ni jednu religiju koliko vidim, pa nisi kompentan da ti bilo ko ovde bude sagovornik, a kao skeptik ne postavljas pitanja sa postovanjem i radoznaloscu, jer te i ne zanima nista. Ti nisi provirio ni u jedan udzbenik iz teologije ni hriscanske, a kamoli pravoslavne, cim izjavljujes da je hriscanstvo judejska sekta:dash:
Dalje, posto si ocigledno gnevan sto se grade manastiri i crkve vise nego bolnice (ko da si ti dao pare, pa da imas pravo da se bunis), zaboravljas cinjenicu da su nasi manastiri nase najvece kulturno nasledje, neki su cak pod zastitom UNESCa, freske jedne od najvecih umetnickih dela na svetu, ali za nas verujuce one su vise od toga. Zaboravljas da je najveci broj manastira sagradjen kad bolnice nisu ni postojale, zaboravljas da je coveku nekad poslednja nada za zivot da ode bas manastir da se pomoli Bogu, zaboravljas da ima hiljade i hiljade isceljenja ljudi zahvaljujuci nasim svetiteljima koji nas zastupaju pred Bogom. Ne, ti ne zaboravljas posto ne znas, ti ne znas ali se usudjujes da kritikujes, da osporavas, da mudrujes, a nemas ni malo mudrosti u sebi.
Ti smatras da religija sludjuje narod, a sam ne vidis da to nije od religije, ne od nauke, nego od tog tvog pristupa ljudima, istoriji, filozofiji, emocijama, razumu, i to te izjeda, jer znas da ne mozes da shvatis pa se boris nekom logikom.

Bože, Bože, što je neko gnevan, o odgoju i da ne pričamo, samilost i oprost baška
 
Tesko je ovde prisutnim debilima objasniti neke stvari.

Džaba Ti posao Grujo.
Samo džabe trošiš tastaturu.
Ko veruje veruje, a Ostrog je, Slava mu i milost
jedno od najsvetijih mesta pravoslavlja.

Čudo.
"Nije" čudo, ali su ga u bombardovanje promašile
svih pet bombi bačenih na njega.
Inače su pogadjali ciljeve sa max 0,5m greške.
 
Poslednja izmena:
Misli na meleme preko rane :sad2: ...... pitaj Biseniju koliko njeni manastirci zgrcu novca prodavajuci vino i druge opijate omladini sirom Srbije.

Original postavio Rudjer
Jedan vladika pedofil, drugi *****, treću u auto mafiji, četvrti bankar, peti ratni huškač...
Jedan pop ubica, drugi kockar, treći švaler, četvrti lopov...

Kad vidim šta oni rade, shvatam da se ne boje boga, što znači da bog ne postoji. Ovako razmišljaju mnogi ljudi, zato se i udaljavaju od vjere.

Original postavio dejannn
U SPC su uglavnom banditi, sta ima de se ide dalje



Sve lepše od lepšeg.
 

Back
Top