Iznenadjenje!

devojcica_20

Primećen član
Poruka
505
Muvas se sa tipom i posle nekog vremena provalis da je homoseksualac... ili onaj sto moze sa oba pola...Kako biste reagovali? :roll:

Ja sam prvo umrla od smeha (naravno, ne pred njim) i tako...ostala bez texta... :D
 
U prvom slucaju, ne bih tu imala vise sta da trazim...
U drugom, pak, dobro bih se zabavila mjerkajuci i komentarisuci s njim, druge muskarce...
A, vjerovatno bismo nas dvoje nekog macana i podijelili... 8)
 
devojcica_20:
Muvas se sa tipom i posle nekog vremena provalis da je homoseksualac... ili onaj sto moze sa oba pola...Kako biste reagovali? :roll:

Ja sam prvo umrla od smeha (naravno, ne pred njim) i tako...ostala bez texta... :D

Kako si glupa.. to ti ja kazao samo kako bi te se sto lakse i bezbolnije otarasio... :P
 
:lol: :lol: :lol: uuu ja sam se jedno vreme lozhila iskljuchivo na homoseksualce, naravno nisam znala za njihovo opredeljenje...pa sam dolazila neshto kao lakmus papir...chim shmeknem frajera da mi se dopada...ispadne da je gay... :lol: :lol: :lol:
onda sam odustala...skontash na ulici tipa koji ume da slozhi boje, zanimljivo obuchenog, obraca pazhnju da detalje...lepo mirka (mirishe)... i kazhesh ah...blago njegovom dechku :wink: :lol: :lol: ...i produzhish dalje... :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top