SAOBRACAJNI-TELEKOMUNIKACIJE

  • Začetnik teme ANNNNNNNNNNNA
  • Datum pokretanja
Moja sestra je upisala bas taj smer na tom faksu, ali ona je zavrsila ETS Nikola Tesla i imala je sve petice, zato njoj sada nije tesko.
To sto uzimas casove matisa ti je ok zbog prijemnog,posto moze da se radi samo iz matisa, ali fizika ce ti posle dosta trebati, posto su ispiti teski.
Mislim da su ipak u prednosti oni sa ETS, zbog strucnih predmeta, ali sve zavisi od tebe, koliko ces da se potrudis.
Pozdrav :wink:
 
ANNNNNNNNNNNA:
IDEM U GIMNAZIJU,ZNAM MAT. 8) I UZIMAM PRIVATNE CASOVE,A FIZIKU MNOGO SLABIJE ZNAM! HTELA BIH TELEKOMUNIKACIJE,I INTERESUJE ME KOLIKO JE TESKO...HELP

Најбитније ти је да знаш математику. Све остало ће одмах да ти буде лакше. Ја студирам Саобраћајни, па ако упишеш, ти се јави да ти дам све што сам радио из свих предмета и да ти дам пар савјета...

Чисто да знаш. Факултет није средња школа и не можеш да пролазиш лако као у средњој. На факсу се НЕ јури за просјеком, већ за положеним условним испитима. Наравно, ово важи за сваки факс.

Ако те још шта занима, јави се...
 
cula sam da se na saobracajnom toliko uci, da moras da se odreknes mnogo stvari, i tek kad si 4. mozes da se opustis.Skracen je za jedan semestar i ubacuju se neki novi smerovi (bila sam na sajmu). U svakom slucaju treba da se uci, ali jel stvarno bas toooliko? :(
 

Back
Top