SAOBRACAJNI-TELEKOMUNIKACIJE
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: SAOBRACAJNI-TELEKOMUNIKACIJE

ANNNNNNNNNNNA
    Guest

Podrazumevano SAOBRACAJNI-TELEKOMUNIKACIJE

IDEM U GIMNAZIJU,ZNAM MAT. 8) I UZIMAM PRIVATNE CASOVE,A FIZIKU MNOGO SLABIJE ZNAM! HTELA BIH TELEKOMUNIKACIJE,I INTERESUJE ME KOLIKO JE TESKO...HELP

nerd_killer
    Guest

Podrazumevano

Moja sestra je upisala bas taj smer na tom faksu, ali ona je zavrsila ETS Nikola Tesla i imala je sve petice, zato njoj sada nije tesko.
    To sto uzimas casove matisa ti je ok zbog prijemnog,posto moze da se radi samo iz matisa, ali fizika ce ti posle dosta trebati, posto su ispiti teski.
    Mislim da su ipak u prednosti oni sa ETS, zbog strucnih predmeta, ali sve zavisi od tebe, koliko ces da se potrudis.
    Pozdrav :wink:

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: SAOBRACAJNI-TELEKOMUNIKACIJE

Citat Original postavio ANNNNNNNNNNNA
    IDEM U GIMNAZIJU,ZNAM MAT. 8) I UZIMAM PRIVATNE CASOVE,A FIZIKU MNOGO SLABIJE ZNAM! HTELA BIH TELEKOMUNIKACIJE,I INTERESUJE ME KOLIKO JE TESKO...HELP
    Најбитније ти је да знаш математику. Све остало ће одмах да ти буде лакше. Ја студирам Саобраћајни, па ако упишеш, ти се јави да ти дам све што сам радио из свих предмета и да ти дам пар савјета...

Чисто да знаш. Факултет није средња школа и не можеш да пролазиш лако као у средњој. На факсу се НЕ јури за просјеком, већ за положеним условним испитима. Наравно, ово важи за сваки факс.

Ако те још шта занима, јави се...

drasko1
    Guest

Podrazumevano Ipak saobracajni

Tezi ti je elktrotehnicki fakultet ali je i bolji!
    mislim da ces pre zavrsiti Saobracajni (smer PTT) i pre se zaposliti!

drasko1
    Guest

Podrazumevano Ipak saobracajni

Tezi ti je elktrotehnicki fakultet ali je i bolji!
    mislim da ces pre zavrsiti Saobracajni (smer PTT) i pre se zaposliti!

Početnik
    Učlanjen
    25.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Moj brat je 4. godina na tom smeru. Fizika ce ti dostaaaaaa trebati, ima tu puno teskih predmeta usko povezanih sa fizikom, tipa elektrotehnika, elektronika...Nije nimalo lak, ali sve se moze kad se hoce!

Guest

Podrazumevano Re: SAOBRACAJNI-TELEKOMUNIKACIJE

cula sam da se na saobracajnom toliko uci, da moras da se odreknes mnogo stvari, i tek kad si 4. mozes da se opustis.Skracen je za jedan semestar i ubacuju se neki novi smerovi (bila sam na sajmu). U svakom slucaju treba da se uci, ali jel stvarno bas toooliko?

Slične teme

1. Saobracajni fakultet?da ili ne?help!
    Autor Mariah u forumu Univerzitet u Beogradu
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 03.01.2016., 00:17
  2. FON ili saobracajni?
    Autor ^Chosen one^ u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 04.07.2005., 02:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor