CAFE VOGUE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Bonjour dragi moji, a posebno drage moje, pošto se ovde mahom okupljaju les femmes.

Ovog proleća otvaramo brand new cafe Vogue.

Promenili smo mu spoljašnjost, unutrašnjost, malo i meni, ali društvo ostaje isto, čekajući da nam se i neki novi gosti pridruže, svako je uvek dobrodošao.

Ovo je naš renovirani kafe:

tumblr_lk29c47dSq1qebqh9o1_500_large.jpg


Da ne bi zaboravili stari, okačićemo i njegov link i sliku u sećanje:

tumblr_m1qzh8r3VU1qep56go1_500_large.jpg


http://forum.krstarica.com/showthread.php/290363-Le-petit-cafe-Vogue

Ovo je chat tema za ćaskanje i beskrajno opušteno spamovanje.

Naručite svoju omiljenu kafu (kuća časti (uvek)), uživajte, i zasladite se uz Laduree.

macaroons1_thumb_large.jpg


A ja ću, u znak svečanog otvaranja, vama i enterijeru kafea pokloniti jednu od mojih omiljenih fotografija meni najinspirativnije ličnosti ikada, Audrey Hepburn.

tumblr_l9mx3clbBp1qdkavco1_500_large.jpg


Nadam se da vam se dopada naš novi, stari kutak.

XO, La petite Maggie
 
Zdravo Moon :D

Mene opet radi insomnia, drugu noć po redu...ali u redu je . Volim takve periode. Noću sam uvek najefikasnija te sam sada izvadila jednu hladnu Mojito Guaranu iz frižidera i malo ću gledati TV a potom planiram da nastavim sa učenjem ruskog koje sam zapostavila prethodnih par meseci...
Dobih od drugarice neke lepe audio lekcije koje još nisam ni poslušala tako da...
Kasnije treba i opeglati malo veša, da rasteretim buduće dane...
A ujutro ću rano kod lekara da pokupim rezultate nekih testova i do Kineza po džemper.

Treba malo nakuckati nešto i na Fatalne modele..a planiram da otvorim i temu za muške modelčiće.
 
Ipak sam zgrešila i odspavala malo, tamo negde od 5 do 10 :lol:
Znači peglanje je bilo previše za mene :lol:

Inače sad gledam fotkice na Fejsu od nekih drugara iz Irske...pogledajte devojke kako izgleda njihov fax, koliko je to prelepo zdanje...tačno mogu da zamislim sebe kako kročim hodnicima i zaista studiram filozofiju...
Na ovom našem faxu ne mogu da zamislim sebe kako igram papir-kamen-makaze a ne da studiram

541566_332229596826219_134737799908734_825295_608502536_n.jpg


525351_395651983786665_100000256013253_86875156_668764849_n.jpg
 
@wild: prelepo zdanje, isto moja ćera kaže za Lomonosov u Moskvi... tamo bi kaže pevajući išla na predavanja :lol:

Hehe, ja taman došla kad si pitala za mene! :D

Da, učim mnogo, sve do četiri ujutru, uglavnom.

Ide mi aprilski rok posle praznika. :)

Eno i moja studentkinja sprema uveliko rusku književnost V i slovačku kulturu - to joj jedino ostalo iz januara.
Kaže da očisti to, da bi u junu mogla da prijavi bar 5 od 8 ispita pre nego ode u Moskvu na mesec dana, pošto tamo neće učiti garantovano...
 
Heh, pa da, zagrejana stolica sada znači mirnije i opuštenije leto.

Baš lepo što putuje u Moskvu, moji roditelji su kao studenti putovali tamo i imaju prelepe slike iz Rusije.

Mada svi koji me znaju, znaju i da ja ne bih ništa menjala za dobru staru Grčku! :D

Kad je u pitanju leto, naravno. :)

Egejsko more je za mene zakon.
 
Vece devojke :D
Falile ste mi, puno
Nadam se da cu preko vikenda imati malo vremena za druzenje :)
Je l' ste tu ili putujete negde?

@WC
ju, koja skracenica :lol:
Odusevljena sam ambijentom tog fax-a, impozantan je
Mastam o putovanju u Irsku i iskreno zavidim drugarici koja ce tamo provesti leto :)
A i pesmica mi je bas dobro legla, odlican izbor :super:
 
Dobro jutro, devojke, kako ste, šta radite?

Ja sad idem na kafu sa najboljom drugaricom i da malo šetamo, mada čisto sumnjam da će pasti bilo kakav šoping, jer je valjda sve zatvoreno.

Kod kuće sam, učim punom parom, pa sam zato ovde malo ređe, ali mislim na vas. :)

Moonlight, mora da se raduješ povratku u rodni kraj. :zag:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top